تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: درخواست اموزش وایفای ف ی ل ت ر شکن برای دستگاهها

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض درخواست اموزش وایفای ف ی ل ت ر شکن برای دستگاهها

با سلام

دوستان برنامه ی هست که بشه رو کامپیوتر نصب کرد و از طریق اون هر کی به مودم وصل میشه از مودم وایفای ف ی ل تر شکن بگیره..

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام.
    چنین برنامه ای گمون نکنم وجود داشته باشه.
    اگر هم موجود باشه منطقی نیست که شما یه برنامه رو کامپیوترت نصب کنی و هر کسی به مودمت وصل شد از فیلتر شکن نصب شده رو کامپیوتر شما استفاده کنه! مودم که از کامپیوتر شما اینترنت نمیگیره پس چنین چیزی وجود خارجی نداره .
    مگه اینکه شما لپ تاپ یا گوشی رو به هات اسپات تبدیل کنی (رو لپ تاپ وی پی ان داشته باشی) و دستگاه های اطراف لپ تاپ شما از کانکشن شما اینترنت دریافت کنند.

واسه کاری ک تو ذهنته شما باید ی وی پی ان روتر بخری (مثل Asus RT-AC86U که گرون هم هست) و یک وی پی ان که اون روتر رو ساپورت کنه.این روتر و وی پی ان کنفیگ شده روش کل ارتباط اینترنتی خونه شمارو میبره داخل کانکشن وی پی ان از تی وی گرفته تا گوشی تا هر چیزی ک از اون روتر رد میشه ...
    وی پی انی ک اینکارو میکنه به پول ما خیلی گرون میشه.
    ی سری سرویس هم من جدیدا دیدم اومده به اسم Smart DNS که کارش به این صورته که شما این دی ان اس رو رو روترت ست میکنی و کار ------ رو واست انجام میده(هر دستگاهی که از این مودم وایفای بگیره اینترنتش بدون سانسور میشه) البته من نمیدونم این دقیقا چه شکلی کار میکنه و استفاده هم نکردم اطلاعی ندارم ازش و این هم پولیه.

آخر فروم باز ittools's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

خودم چند وقت پیش دنبال چنین نرم افزاری برای PC بودم فقط تونستم برای اندروئید پیدا کنم نام app هست TetherNet ، همین کاری که گفتید رو انجام میده البته اینم بگم گوشی حتما باید روت شده باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •