تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل بوت شدن ویندوز از درایو G به جای C

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

13 مشکل بوت شدن ویندوز از درایو G به جای C

سلام
    من یکی از لوکال دیست های خالیم رو از برنامه ی DISK MANAGEMENT به دو تا لوکال دیسک جدید تقسیم کردم . ویندوز هم که طبق معمول تو لوکال C بودش . لوکال دیسک های جدید به نام های G و F نام گذاری شدن . کار هامو انجام دادم و کامپیوتر رو خاموش کردم . در یه مراجعه ی بعدی وقتی روشنش کردم هیچی نیوورد . انگار هارد خالیه و ویندوز نداره . احتمال دادم شاید یه کاری کردم که لوکال دیسک C غیر فعال شده . با بررسی که انجام دادم متوجه شدم لوکال دیسک G به عنوان لوکال دیسک Boot انتخاب شده هر کاری کردم نتونستم C رو به عنوان بوت انتخاب کنم . مجبور شدم ویندوز 7 جدید رو تو همون G نصب کنم . حالا بعد از اتمام نصب تو مای کامپیوتر این G رو C کرده و C قبلی که ویندوز اصلی اونجا نصب بود رو D کرده .
    من مشکلم اینجاست که کاری کنم سیستم روی D بوت بشه . یعنی همون C قدیم
    حالا چطوری میتونم بوت رو از C به D بیارم ؟ طوریکه وقتی کامپیوتر روشن میشه ویندوز نصب شده در لوکال دیسک D رو بیاره
    ممنون میشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

سلام وقت بخیر

اگر هنوز مشکلتون وجود داره مراحل زیر رو امتحان کنید:

1. در قسمت RUN ، متن msconfig را تایپ و بعد enter زده سپس از صفحه بازشده تب BOOT( دومی سمت چپ) را کلیک کرده تا ویندوز های نصب شده را نمایش دهد
    2. برروی ویندوزی که میخواهید ویندوز اصلی شما باشد کلیک کرده و گزینه Set as default را انتخاب OK و در نهایت restart کنید

درصورت حل نشدن یا نیاز به راهنمایی دیگر، موارد را مجدد مطرح نمایید
    موفق باشید

3. این کاربر از m_sh_86 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام وقت بخیر

اگر هنوز مشکلتون وجود داره مراحل زیر رو امتحان کنید:

1. در قسمت RUN ، متن msconfig را تایپ و بعد enter زده سپس از صفحه بازشده تب BOOT( دومی سمت چپ) را کلیک کرده تا ویندوز های نصب شده را نمایش دهد
    2. برروی ویندوزی که میخواهید ویندوز اصلی شما باشد کلیک کرده و گزینه Set as default را انتخاب OK و در نهایت restart کنید

درصورت حل نشدن یا نیاز به راهنمایی دیگر، موارد را مجدد مطرح نمایید
    موفق باشید
    سلام
    تمامی راه حل ها رو چک کردم . ثمری نداشتند . ویندوز جدید در درایو دیگری نصب کردم و سپس در محیط اون ویندوز با نرم افزار easy bcd بوت ویندوز قبلی رو شناسایی و براش ست آپ ساختم و تونستم ویندوز قبلی رو بالا بیارم . همچنین در محیط ویندوز قبلی ویندوز جدید را فرمت کردم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

سلام
    تمامی راه حل ها رو چک کردم . ثمری نداشتند . ویندوز جدید در درایو دیگری نصب کردم و سپس در محیط اون ویندوز با نرم افزار easy bcd بوت ویندوز قبلی رو شناسایی و براش ست آپ ساختم و تونستم ویندوز قبلی رو بالا بیارم . همچنین در محیط ویندوز قبلی ویندوز جدید را فرمت کردم
    ممنون که راه حل نهایی رو به اشتراک گذاشتید

6. این کاربر از m_sh_86 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •