تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: درخواست برنامه انجام اتوماتیک کارها با قابلیت انعطاف پذریری در دستورات

داره خودمونی میشه m2relax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

14 درخواست برنامه انجام اتوماتیک کارها با قابلیت انعطاف پذریری در دستورات

سلام دوستان/من دنبال یه برنامه میگردم که کارهای تکراری رو بهش بدم انجام بده فقط یک نکته این وسط هست که کارهای تکراری که من میخوام یه نمه فرق داره مثلا یه لیست اکسل دارم که یه ستون اعداد داره و میخوام برنامه اتوماتیک اعداد رو تک به تک از ستون اکسل برداره ببره داخل یک سامانه محاسباتی توی مرورگر و جواب سامانه محاسباتی رو برداره بذاره توی سلول جلوی همون مقدار در اکسل. چندتا برنامه پیدا کردم که کارهای تکراری رو ضبط میکنن مثل robo task و vtask studio ولی زیاد باهشون آشنایی ندارم و نمیدونم دستورات رو فقط ثابت میگیرن یا میشه یه دستور متغیر هم داد. اگر کمک کنین ممنون میشم خیلی لازم دارم این چنین برنامه ای رو.

پروفشنال MRHArtsClube's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    پارسلند

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    برنامه های Auto Click هستن که با دادن مختصات کلیک میکنن ولی فکر می کنم شما نیاز به برنامه اختصاصی برای کارت داری که بیاد فایل اکسل رو بصورت ورودی بگیره و با چیزی شبیه Web Scrapping اطلاعات رو وارد سایت و نتیجه ش رو خارج کنه.
    کار سختی نیست با سی شارپ (بسته به سایتی که داریم راجع بهش حرف میزنیم) میشه زدش یا پایتون. ولی بعید میدونم برنامه ای اینچنینی باشه.

3. این کاربر از MRHArtsClube بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •