تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: لگ در بازی با وجود لبتاب پرو و قوی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

13 لگ در بازی با وجود لبتاب پرو و قوی

سلام
    من هرچی توی نت چه انگلیسی و چه فارسی تست کردم جز موارد معمول من جمله دسترسی به گرافیک و موارد خیلی ریز گرافیکی و استفاده از گیم بوستر چیز دیگه ای پیدا نکردم

مشکل من اینه که من لبتاب asus n501jw دارم
    رم 12
    گرافیک 4 گیگ gtx 960m آپدیت هست
    cpu = i7 4720HQ
    هارد هم که دورش 7400 هست
    صفحه هم 4k هست ولی توی 1920 1080 تنظیم کردم

موقع گیم هم که لبتاب از برق مستقیم استفاده میکنه باطری مود هم توی high هست

منتهی با این وجود بازی مثل pes 18 - مورتال کمبت و نید فور اسپید - هرچی جدید دانلود میکنم ولی حتی به نزدیک سیستم من نیست حتی سیستم پیشنهادیش لگ میزنه بعضا بزور میتونم توی رزولیشن 1280 720 بازی کنم بدون لگ تا میزنم فول اچ دی و گرافیک خوب لگ میزنه اصلا انگار تو یه سیستم قدیمی میخوای بازی کنی
    واقعا نمیفهمم دردش چیه کلا باقی موندم تو pes 17 باقی بازی ها هم دیگه اصلا نمیتونم بازی کنم

ویندوزم 10 انترپرایز هست و همیشه آپدیت میکنم دقیقا آخری هست
    یجورایی لبتاب از چشمم افتاده با وجود این قیمتی که دادم انتظار زیادی داشتم

احیانا کسی همچین مشکلی داره ؟ راه حل چاره سازی داره ؟ مشکل اصلا از کجا میتونه باشه
    Last edited by leoson; 08-11-2018 at 04:51.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    N/A

پيش فرض

سلام
    من هرچی توی نت چه انگلیسی و چه فارسی تست کردم جز موارد معمول من جمله دسترسی به گرافیک و موارد خیلی ریز گرافیکی و استفاده از گیم بوستر چیز دیگه ای پیدا نکردم

رم 12
    cpu = i7 4720HQ
    هارد هم که دورش 7400 هست

منتهی با این وجود بازی مثل pes 18 - مورتال کمبت و نید فور اسپید - هرچی جدید دانلود میکنم ولی حتی به نزدیک سیستم من نیست حتی سیستم پیشنهادیش لگ میزنه بعضا بزور میتونم توی رزولیشن 1280 720 بازی کنم بدون لگ تا میزنم فول اچ دی و گرافیک خوب لگ میزنه اصلا انگار تو یه سیستم قدیمی میخوای بازی کنی
    واقعا نمیفهمم دردش چیه کلا باقی موندم تو pes 17 باقی بازی ها هم دیگه اصلا نمیتونم بازی کنم

احیانا کسی همچین مشکلی داره ؟ راه حل چاره سازی داره ؟ مشکل اصلا از کجا میتونه باشه
    سلام.
    1.حتما درایو گرافیک داخلی (اینتل) رو دانلود و نصب نمایید.
    2.آخرین آپدیت درایو انویدیا رو دانلود و نصب نمایید.
    3.روی دسکتاپ راست کلیک کرده و گذینه Nvidia Control Panel رو انتخاب کنید.
    از پنجره باز شده گذینه manage 3d رو انتخاب و به سربرگ Program settings برید.
    بازی موردنظر رو از لیست انتخاب یا اگه نبود اضافه کنید.
    حالا گذینه select the preferred graphic را روی Nvidia قرار دهید.
    سپس در قسمت power management mode گذینه Prefer Maximum Performance رو انتخاب کنید.
    مثل تصویر زیر:

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

رم 12
    cpu = i7 4720HQ
    هارد هم که دورش 7400 هست

راه حل خاصی ب ذهنم نمیرسه و فقط میتونم ب درایورهای گرافیک شک کنم اونم نه زیاد!
    تهویه و دما هم چک کنین چون مهمه!
    اما یه چیزی رو شدیدا مطمینم ک خود بازی pes 18 و nfs جدیده ذاتا یه مشکلاتی دارن ک ب قول معروف خوب واس پی سی بهینه و مچ نشدن چون منم با کیس دوستم(گرافیک1050 و رم8 ddr4 و i5 و ssd 128 ) نشد روی فول اچ دی و high روون و بدون لگ بازی کنیم این دو تا بازی رو...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

سلام.
    1.حتما درایو گرافیک داخلی (اینتل) رو دانلود و نصب نمایید.
    2.آخرین آپدیت درایو انویدیا رو دانلود و نصب نمایید.
    3.روی دسکتاپ راست کلیک کرده و گذینه Nvidia Control Panel رو انتخاب کنید.
    از پنجره باز شده گذینه manage 3d رو انتخاب و به سربرگ Program settings برید.
    بازی موردنظر رو از لیست انتخاب یا اگه نبود اضافه کنید.
    حالا گذینه select the preferred graphic را روی Nvidia قرار دهید.
    سپس در قسمت power management mode گذینه Prefer Maximum Performance رو انتخاب کنید.
    مثل تصویر زیر:

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk
    ممنون ولی همونطور که گفتم این چیزا پیش پا افتادس منم کاربر حرفه ای هستم همشو انجام دادم درایورا و ویدوز آخرین آپدیتن

اما یه چیزی رو شدیدا مطمینم ک خود بازی pes 18 و nfs جدیده ذاتا یه مشکلاتی دارن ک ب قول معروف خوب واس پی سی بهینه و مچ نشدن چون منم با کیس دوستم(گرافیک1050 و رم8 ddr4 و i5 و ssd 128 ) نشد روی فول اچ دی و high روون و بدون لگ بازی کنیم این دو تا بازی رو...
    منم به همین بخوردم بتازگی ، این قضیه چقدر مهمه؟

فقط چیزی ک بعضا رد میکنه اینو اینه که موقع روشن کردن لبتاب که سرد هست هم افت fps دارم
    Last edited by leoson; 08-11-2018 at 12:06.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

منم دیروز به چیزی که برخوردم بحث دمای cpu و کارت گرافیک برخوردم

این قضیه چقدر مهمه ؟
    فقط یچی که رد میکنه اونم اینه که مثلا من لبتابو بعد چندساعت روشن کنم باز کنم سرده ولی باز افت fps داره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

دمای cpu و gpu موقع اجرا تا 80 درجه بالا میره
    کولپد با دو فن هم دارم زیرش و زیر فن ها خالی هست

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

لپتاپ اصلا بدرد بازی کردن نمی خوره ، شما پولتون رو هزینه کوچک بودن قطعات میکنید و نه صرف قوی بودن قطعات .
    باید از کامپیوتر رومیزی استفاده کرد و مثلا کارت گرافیک هایی مثل 1070tiو1080ti داشت تا مشکلات کمتری در استفاده داشته باشید ، حتی باید با خنک کننده آبی ، پردازنده خودتون رو سرد کنید تا امکان اورکلاک پردازنده وجود داشته باشه و در نتیجه با افزایش سرعت، مشکلات در بازی کمتر شود .
    در نهایت نیز باید از حافظه ssd m.2 همراه با رم 16 یا 32 استفاده کنید تا مشکلات لود های بازی را به حداقل برسانید.

در غیر اینصورت ، طبیعی است که در بازی های مخصوصا جدیدتر مشکلات زیادی در استفاده داشته باشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •