تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: تغییر زبان محیط وکیبورد ویندوز7

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض تغییر زبان محیط وکیبورد ویندوز7

درود برشما.دوستان من یه ویندوز7 اورجینال به زبان اصلی ایتالیایی نصب کردم وتو بخش تغییرزبان زبان فارسی ویا انگیسی داره که زبان کیبورد رو تغییرمیده ولی زبان محیط همون ایتالیاییه.تومحیط ویندوز هربخشی و یا هر برگی وسربرگی رو باز میکنی زبان ایتالیایی.حالا میخواستم راهنماییم کنید که آیا امکانش هست بشه زبان محیط رو هم تغییرداد؟راهی یا روشی هست که بشه این مشکل روحل کرد البته بدون تعویض ویندوز؟یا اینکه راهی نیست و بایستی ویندوز رو کامل عوض کنم؟
    لطفا دوستان جواب بدن.سپاس

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

سلام

نميشه كاريش كرد /// ويندوزشو عوض كنيد

3. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

درود برشما.دوستان من یه ویندوز7 اورجینال به زبان اصلی ایتالیایی نصب کردم وتو بخش تغییرزبان زبان فارسی ویا انگیسی داره که زبان کیبورد رو تغییرمیده ولی زبان محیط همون ایتالیاییه.تومحیط ویندوز هربخشی و یا هر برگی وسربرگی رو باز میکنی زبان ایتالیایی.حالا میخواستم راهنماییم کنید که آیا امکانش هست بشه زبان محیط رو هم تغییرداد؟راهی یا روشی هست که بشه این مشکل روحل کرد البته بدون تعویض ویندوز؟یا اینکه راهی نیست و بایستی ویندوز رو کامل عوض کنم؟
    لطفا دوستان جواب بدن.سپاس
    کنترل پنل رو که میتونید تشخیص بدید،قسمت زبان و region رو برید و تمام قسمت ها رو کلیک کنید و هرجا اسم منطقه بود عوض کنید به آمریکا یا ایران

و زبان رو هم بزنید به انگلیسی یا فارسی

بهتره یه سیستم دیگه با ویندوز 7 انگلیسی داشته باشید(لبتابی یا پی سی)داشته باشید تا بدونید کدوم قسمت ها رو باید تغییر بدید.بعید میدونم نیازی به تعویض ویندوز داشته باشید و تو همون کنترل پنل میتونید زبان محیط رو عوض کنید

5. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

کنترل پنل رو که میتونید تشخیص بدید،قسمت زبان و region رو برید و تمام قسمت ها رو کلیک کنید و هرجا اسم منطقه بود عوض کنید به آمریکا یا ایران

و زبان رو هم بزنید به انگلیسی یا فارسی

بهتره یه سیستم دیگه با ویندوز 7 انگلیسی داشته باشید(لبتابی یا پی سی)داشته باشید تا بدونید کدوم قسمت ها رو باید تغییر بدید.بعید میدونم نیازی به تعویض ویندوز داشته باشید و تو همون کنترل پنل میتونید زبان محیط رو عوض کنید
    اینکار رو انجام دادم که فقط زبان کیبورد عوض شده وزبان اصلی و ذاتی محیط تغییری نمیکنه

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

اینکار رو انجام دادم که فقط زبان کیبورد عوض شده وزبان اصلی و ذاتی محیط تغییری نمیکنه
    این تایپیک رو بخونید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •