تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشاوره خرید ماکسیما مدل 85

حـــــرفـه ای Babak_King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض مشاوره خرید ماکسیما مدل 85

سلام دوستان
    من دنبال ی ماشین 6سیلندر پرشتاب بودم بابودجه نهایتا140 یه ماکسیما 85 با 220 هزار کار سالم بدون رنگ ظاهرماشین تر تمیز شاسی و همه چی سالم چهار حلقه لاستیک نو زاپاس زیرش نرفته، روش نانوسرامیک کرده
    موتور گیربکس بگفته فروشنده سالم سالم ضمانتی یعنی میگه تو قولنومه قید میکنه که تا 5 سال هیچ مشکلی موتوری نداشته باشه
    گیر آوردم میگه 140 تا 136 راضیش کردم
    بنظرتون ارزش خرید داره؟ با این پول و 6 سیلندر دیگه چيزی گیرم میاد‌؟

بعنوان ماشین دوم میخام استفاده کنم و احتمالا اگر واقعا سالم باشه هم دیوه نمیخام بفروشم، نظرتون چیه از لحاظ خرج نگهداری اگر واقعا سالم باشه چقدر ممکنه بخرج ناجور بخوره؟

پیشاپیش ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اولا ک ماکسیما ماشین پر خرجیه کلا و کسی ک یه سالم وسرحالشو داشته باشه خیلی بعیده بفروشه!
    اپتمیا قدیمی و آزرا قدیمی هم 6 سیلندر هستن فکرکنم اما قیمتشونو نمیدونم...
    شما ک انتخابتو کردی بنظر من از سایتی مث همراه مکانیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه کارشناس بگیر ببر سر ماشین ته ته ته ماشینو برات در میاره و همه چی شو تست میکنه و بت میگه بخر یا نه
    البته قبلش با صاحب ماشین طی میکنی و قضیه رو میبندی ک اگر حرفت درست بود و ماشین کاملا از هر لحاظ سالم بود (بدنه موتور گیبرکس جلوبندی و کمک ها و حتی آپشن ها) ک من هزینه کارشناس رو میدم و معامله میکنیم و تمام!
    اما اگر کارشناس عیب و ایراد پیدا کرد(مخصوصا چیزای حساس و پرخرجی مث موتور و گیربکس) پس خود فروشنده باید هزینه کارشناسی رو بده
    اگر قبول کرد ک هیچ اما اگر قبول نکرد و شروع کرد قصه گفتن شک کن ب خودش و ماشینش...
    هزینه کارشناسی هم ماکزیمم 200تومن بشه ک واقعا ارزش داره...
    اینایی ک گفتم کاملا عملیه و خودم 2 مورد شاهد خرید این مدلی بودم با کمک کارشناس و...

3. 2 کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

اولا ک ماکسیما ماشین پر خرجیه کلا و کسی ک یه سالم وسرحالشو داشته باشه خیلی بعیده بفروشه!
    اپتمیا قدیمی و آزرا قدیمی هم 6 سیلندر هستن فکرکنم اما قیمتشونو نمیدونم...
    شما ک انتخابتو کردی بنظر من از سایتی مث همراه مکانیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه کارشناس بگیر ببر سر ماشین ته ته ته ماشینو برات در میاره و همه چی شو تست میکنه و بت میگه بخر یا نه
    البته قبلش با صاحب ماشین طی میکنی و قضیه رو میبندی ک اگر حرفت درست بود و ماشین کاملا از هر لحاظ سالم بود (بدنه موتور گیبرکس جلوبندی و کمک ها و حتی آپشن ها) ک من هزینه کارشناس رو میدم و معامله میکنیم و تمام!
    اما اگر کارشناس عیب و ایراد پیدا کرد(مخصوصا چیزای حساس و پرخرجی مث موتور و گیربکس) پس خود فروشنده باید هزینه کارشناسی رو بده
    اگر قبول کرد ک هیچ اما اگر قبول نکرد و شروع کرد قصه گفتن شک کن ب خودش و ماشینش...
    هزینه کارشناسی هم ماکزیمم 200تومن بشه ک واقعا ارزش داره...
    اینایی ک گفتم کاملا عملیه و خودم 2 مورد شاهد خرید این مدلی بودم با کمک کارشناس و...
    سلام داداش ممنون

والا ایشون میگه میخاد یه مدل بالاتر آزرا بخره و از طرفی هم واقعا معلوم میشه حواسش به ماشین بوده و بهش رسیده

آیا ممکنه ماشین مشکل اساسی داشته باشه و اینجوری بخاد خرجایی که داره گردن من بیفته ؟

فقط یه چیزی من موندم برا چی سرامیک روی ماشین کشیده ؟چون مقداری آفتاب سوختگی کاپوت جلو و سقفش داره .... آیا میشه آفتاب سوختگیش بیشتر بوده و با سرامیک مقدارش کمتر شده باشه ؟

در مورد اون سایت فرمودید بسیار عالی هست ولی من شهرستانی هستم که این سایت پشتیبانی نمیکنه ...
    Last edited by Babak_King; 06-11-2018 at 23:17.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام داداش ممنون

والا ایشون میگه میخاد یه مدل بالاتر آزرا بخره و از طرفی هم واقعا معلوم میشه حواسش به ماشین بوده و بهش رسیده

آیا ممکنه ماشین مشکل اساسی داشته باشه و اینجوری بخاد خرجایی که داره گردن من بیفته ؟

فقط یه چیزی من موندم برا چی سرامیک روی ماشین کشیده ؟چون مقداری آفتاب سوختگی کاپوت جلو و سقفش داره .... آیا میشه آفتاب سوختگیش بیشتر بوده و با سرامیک مقدارش کمتر شده باشه ؟

در مورد اون سایت فرمودید بسیار عالی هست ولی من شهرستانی هستم که این سایت پشتیبانی نمیکنه ...
    این روزا همه چی ممکنه...راجع ب قضیه سرامیکش همه چی ممکنه ولی نمیشه پیش قضاوت کرد...
    اگر کارشناس میومد خیلی میشد رو نظرش حساب کرد...
    آدمیزادش یهو میفته میمیره ماشین ک 4 تا قطعه اس آدم خبرنداره اومدیم و 3 ماه دیگه خرج اساسیش شروع شد!
    نمیدونم چی بگم شاید من زیادی حساسم بهرحال من شخصا جای شما بودم بیخیال میشدم...
    صاحب اختیاری...

6. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

این روزا همه چی ممکنه...راجع ب قضیه سرامیکش همه چی ممکنه ولی نمیشه پیش قضاوت کرد...
    اگر کارشناس میومد خیلی میشد رو نظرش حساب کرد...
    آدمیزادش یهو میفته میمیره ماشین ک 4 تا قطعه اس آدم خبرنداره اومدیم و 3 ماه دیگه خرج اساسیش شروع شد!
    نمیدونم چی بگم شاید من زیادی حساسم بهرحال من شخصا جای شما بودم بیخیال میشدم...
    صاحب اختیاری...
    حرفتون کاملا حساب
    خودم تو همین فکر بودم
    حالا قرار شد ببرم چندجا که واقعا واردن نشون بدم ببینم موتورش سالم یا نه و آیا اون مکانیک واقعا وارد میتونه تشخیص بده یا تخم مرغ شانسیه؟
    و آیا بنظرت میشه یه تضمین حسابی رو قولنومه ازش گرفت؟ اصلن ارزشی داره و میشه بهش استناد کرد یا نه؟؟
    و نظرتون چیه صبر کنم آیا ممکنه قیمت ها پایین تر بیاد ؟

درود که وقت میگزارید
    Last edited by Babak_King; 07-11-2018 at 13:54.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حرفتون کاملا حساب
    خودم تو همین فکر بودم
    حالا قرار شد ببرم چندجا که واقعا واردن نشون بدم ببینم موتورش سالم یا نه و آیا اون مکانیک واقعا وارد میتونه تشخیص بده یا تخم مرغ شانسیه؟
    و آیا بنظرت میشه یه تضمین حسابی رو قولنومه ازش گرفت؟ اصلن ارزشی داره و میشه بهش استناد کرد یا نه؟؟
    و نظرتون چیه صبر کنم آیا ممکنه قیمت ها پایین تر بیاد ؟

درود که وقت میگزارید
    پایین اومدن قیمتا با توجه ب تجربه همه مون تو ایران خیلی بعیده...
    اگر خیلی اصرار دارین رو این ماشین شما میتونین ببرین 2 تا تعمیرکار درست حسابی(نه اونایی ک ته تجربه شون پژو و ایناس!!!) و نظر بخواین
    بحث رنگ و بدنه و جلوبندی هم جداس و کارشناسش باید فرق کنه قاعدتا!
    اینک از طرف یه تضمین درست حسابی بگیری فقط وقتی معنی داره ک برین محضر ازش یه تعهدنامه رسمی محضری بگیرین ک مثلا این ماشین تا فلان تاریخ و فلان کارکرد تضمین میشه ک هرخرج اساسی داشت(ذکر بشه موتور گیبرکس و جلوبندی یا هرچی) خرجش با فروشندس ک اولا بعیده قروشنده ای قبول کنه اینو دوما نمیدونم اصلا از لحاظ قانونی همچین تعهدنامه ای میشه گرفت تو محضر یا نه!
    ایشالا هرچی خیره تهش دقیقا همون رقم بخوره برات...

9. 2 کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •