تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: قیمت واقعی دوو ماتیز های موجود در ایران چنده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض قیمت واقعی دوو ماتیز های موجود در ایران چنده؟

این دوو ماتیزهایی که معمولا مدل 79 تا 81 هستند قیمت واقعیشون به شرط تمیزی و سالمی چنده؟ آخه اختلاف قیمتها زیاده آدم گیج میشه... در حال حاضر (12 آبان 97 از 12 تومن قیمت داره تا 18 تومن)

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

هم قیمت پراید کارکردس .... 18 زیاد

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

این دوو ماتیزهایی که معمولا مدل 79 تا 81 هستند قیمت واقعیشون به شرط تمیزی و سالمی چنده؟ آخه اختلاف قیمتها زیاده آدم گیج میشه... در حال حاضر (12 آبان 97 از 12 تومن قیمت داره تا 18 تومن)
    این روزها قیمت ها دلخواه شده ثبات نداره
    هرکس هر قیمتی دوست داشت میده
    اما منطقی ترین قیمتش اگر تمیز و مرتب و سالم باشه
    البته بدون رنگش که به ندرت هست شایدم نباشه
    قیمتش حدود 12 تا 13 میلیون هست.

4. 2 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

یکی از دوستانم همین چند روز پیش سمند دوگانه کارخانه بدون رنگ مدل 81 خریده 10 میلیون تومن ناقابل (تنها مشکل: پخش و دزدگیر نداشته که اونم با دویست تومن حل شده+نیاز به تعویض لوازم مصرفی)

اونوقت من بابت این ماشین تخم مرغی برم 18 میلیون پول بی زبونو بدم و بعدش هم بابت گیر نیاوردن لوازمش به خداتومن بزنم تو سرم؟ حالم از این جامعه آنارشیستی داره بهم میخوره دیگه... خدابیامرز مادربزرگم خوب حرفی میزد... هرکی همونقدری میتونه که زورش میکشه
    Last edited by Hojjatpanahi; 04-11-2018 at 23:22.

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

یکی از دوستانم همین چند روز پیش سمند دوگانه کارخانه بدون رنگ مدل 81 خریده 10 میلیون تومن ناقابل (تنها مشکل: پخش و دزدگیر نداشته که اونم با دویست تومن حل شده+نیاز به تعویض لوازم مصرفی)

اونوقت من بابت این ماشین تخم مرغی برم 18 میلیون پول بی زبونو بدم و بعدش هم بابت گیر نیاوردن لوازمش به خداتومن بزنم تو سرم؟ حالم از این جامعه آنارشیستی داره بهم میخوره دیگه... خدابیامرز مادربزرگم خوب حرفی میزد... هرکی همونقدری میتونه که زورش میکشه
    سمند مدل 81 دوگانه سوز فابریک کارخانه وجود نداره دوست من
    کلا سمند از سال 81 به بازار اومد و حدودا سال 85 یا 86 دوگانه سوز فابریکش اومد.

شما برای خرید خودرو میتونید صبر کنید تا مبلغ به میزان قابل قبولی برسه و خرید کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

شما برای خرید خودرو میتونید صبر کنید تا مبلغ به میزان قابل قبولی برسه و خرید کنید
    سلام دوست من
    حالا من ایناهاشو نمیدونستم شاید دوگانی دستی بوده شاید هم اصلا تک سوز بوده من اشتباهی شنیدم اما انصافا ماشین تمیزی بود.

وایسم بودجه برسه؟؟ 45 تومن یارانه هامو جمع کنم؟؟؟ مگه تو مملکت اسلامی پول مفت میدن به آدم که صبر کنم تا پول ماشین جور بشه...؟؟؟ همینشم تا چند ماه دیگه نصب ارزش پول فعلیم میشه... من اگه پارسال همین مقدار پول داشتم و ماشین میخریدم که میتونستم ماشین بهتر بخرم... این حرف هم از اون حرفا بود...

- - - Updated - - -

سلام دوست من
    حالا من ایناهاشو نمیدونستم شاید دوگانی دستی بوده شاید هم اصلا تک سوز بوده من اشتباهی شنیدم اما انصافا ماشین تمیزی بود.

وایسم بودجه برسه؟؟ 45 تومن یارانه هامو جمع کنم؟؟؟ مگه تو مملکت اسلامی پول مفت میدن به آدم که صبر کنم تا پول ماشین جور بشه...؟؟؟ همینشم تا چند ماه دیگه نصب ارزش پول فعلیم میشه... من اگه پارسال همین مقدار پول داشتم و ماشین میخریدم که میتونستم ماشین بهتر بخرم... این حرف هم از اون حرفا بود...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •