تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: نویز عجیب روی خط

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    خازن

پيش فرض نویز عجیب روی خط

سلام به همگی.
    من حدود ۲ماه بود اینترنت ای دی اس ال داشتم ۱۶مگ. پهنای باند خطمم روی ۱۶ بود بدون هیچ مشکلی اس ان آر خطمم روی ۱۲ یا ۱۳ ثابت بود. هم ساختمون نوساز هست هم کابل کشی تلفن از کافو به کوچه. کلا منطقه نوساز هست. خلاصه بعد از دو ماه استفاده به صورت رندوم روی خط نویز شدید میوفتاد در حدی که اس ان آر میرفت روی ۱ یا ۲. هیچ دلیلیم واسش نتونستم پیدا کنم. اول فکر میکردم وقتی کسی تماس میگیره روی خط اینجور میشه ولی ربطی نداشت.اسپلیترم چند مدل عوض کردم. الان پهنای باند خطو که روی ۱۶ میبندم به نظر مشکلی نداره اس ان آر هم روی ۱۱ ۱۲ هست و میشه کاملا از۱۶مگ استفاده کرد ولی بعد مثلا ۱۰دقیقه یهو افت شدید میکنه و نت قطع میشه. تا الانم ۲تا isp عوض کردم ولی جفتشون همین مشکلو دارن. کسی تجربه این مشکلو داره؟ ممکنه از سوکتای خط توی مخابرات باشه؟

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

سلام 16 مگ رو نمیشه روی این کابل های مسی خوب دریافت کرد شما از سرخط ورودی ساختمون هم چک کن ببین فرقی میکنه SNR

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    خازن

پيش فرض

سلام 16 مگ رو نمیشه روی این کابل های مسی خوب دریافت کرد شما از سرخط ورودی ساختمون هم چک کن ببین فرقی میکنه SNR
    سلام. ساختمون نوساز هست بعید میدونم از سیمکشی داخلی باشه چون ۲ماه اول مشکلی نداشتم. تازگی اینجور شده. به نظرت اگه سر ورودی خط نویز گیر بزارم تاثیر داره؟

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سلام. ساختمون نوساز هست بعید میدونم از سیمکشی داخلی باشه چون ۲ماه اول مشکلی نداشتم. تازگی اینجور شده. به نظرت اگه سر ورودی خط نویز گیر بزارم تاثیر داره؟
    مشکل از پست تا کافو تا mdf هستش ..یک مشت ب بیسواد شدن مهندس نمیدونن چی به چیه ادعای علمشون شتر رو تشنه میکنه ..متاسفانه باید بگم اگر از کافو و پست و mdf باشه کاری براتون نمیکنن میان نگاه میکنن بوق که بخوره میرن کاری به snr ندارن حتی اگر در mdf باشه که 100 % بازم درستش نمیکنن ...خدا سر شاهده بنده به التماس رییس مخابرات 600 واحد رو عیب یابی snr کردم همشون از mdf یا مفصل زیر خاک بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •