تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: ست کردن مودم با پ ر و ک س ی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض ست کردن مودم با پ ر و ک س ی

با سلام
    دوستان میشه مودم رو با -----v p n- ست کرد یا ن؟؟

که هر موبایلی بهش وصل میشه از ---v p n--- رد بشه.
    مودم
    tp link
    w8901n

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

خیر این امکان در دستگاه شما وجود نداره .
    اما بعضی دستگاه های خانگی دیگه هستند که در حد محدودی این امکان رو برای شما فراهم میکنند.
    بهترین راه و پیشنهاد خرید یک روتر حرفه ای و مخابراتی سیسکو و یا میکروتیک هست .
    من خودم در منزل روتربرد میکروتیک دارم و اینترنت مودم به اون داده میشه ، سپس در منزل منتشر میشه .
    -کنترل پهنای باند و سرعت مصرف کننده ها
    -کنترل میزان مصرف ترافیک هر دستگاه
    -استفاده از پر وکسی دائم متصل در مودم به شیوه ای که بعضی از ارتباطات مثل برنامه تلگرام و غیره از این کانال عبور کنند و دیگر ارتباطات مربوط به بازی ها ، کارهای بانکی و یا نرم افزارها و سرویس هایی که فقط با ip ایران کار میکنند ، بدون استفاده از این کانال امن دور زننده تحریم ، به اینترنت متصل شوند.

اینها تنها بخشی از کارهایی هست که میشه با این دستگاه انجام داد. البته تنظیم کردن اولیه اون مقداری سخت هست که نیاز به اشخاص متخصص داره ، یا اینکه خودنون زمان بگذارید و از روی اینترنت آرام آرام تنظیمات را یاد بگیرید و انجام دهید.

3. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه smk1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

اما بعضی دستگاه های خانگی دیگه هستند که در حد محدودی این امکان رو برای شما فراهم میکنند.
    من خودم در منزل روتربرد میکروتیک دارم و اینترنت مودم به اون داده میشه ، سپس در منزل منتشر میشه .
    -استفاده از پر وکسی دائم متصل در مودم به شیوه ای که بعضی از ارتباطات مثل برنامه تلگرام و غیره از این کانال عبور کنند و دیگر ارتباطات مربوط به بازی ها ، کارهای بانکی و یا نرم افزارها و سرویس هایی که فقط با ip ایران کار میکنند ، بدون استفاده از این کانال امن دور زننده تحریم ، به اینترنت متصل شوند.

اینها تنها بخشی از کارهایی هست که میشه با این دستگاه انجام داد. البته تنظیم کردن اولیه اون مقداری سخت هست که نیاز به اشخاص متخصص داره ، یا اینکه خودنون زمان بگذارید و از روی اینترنت آرام آرام تنظیمات را یاد بگیرید و انجام دهید.
    البته مودم های ایسوس هم این قابلیت ها رو دارند ولی اگه vpn ست کنی کل ارتباط از اون راه میره و نمیشه جدا کرد
    یه مورد دیگه سرعت vpn هست که وقتی مستقیم با مودم وصل میشی سرعت کمتری نسبت به اتصال با موبایل یا پی سی داره درحالی که مصرف کننده همون دستگاه هست.
    دلیل این افت سرعت رو هنوز متوجه نشدم!!!
    Last edited by smk1369; 02-11-2018 at 07:52.

5. این کاربر از smk1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

البته مودم های ایسوس هم این قابلیت ها رو دارند ولی اگه vpn ست کنی کل ازتباط از اون راه میره و نمیشه جدا کرذ
    یه مورد دیگه سرعت vpn هست که وقتی مستقیم با مودم وصل میشی سرعت کمتری نسبت به اتطال با موبایل یا پی سی داره درحالی که مصرف کننده همون دستگاه هست.
    دلیلش این افت سرعت رو هنوز متوجه نشدم!!!
    باید اتصالتون پهنای باند بسیار زیادی رو در مودم فراهم کنه ، که اندازه سرعت خط شما باشه و توانایی داشته باشه تمام ترافیک رو در یک لحظه از کانال امن vpn عبور بده .
    اکثر اتصالات ارزان قیمت یا مجانی چنین توانایی رو ندارند .
    اما وقتی در یک دستگاه اتصال رو برقرار میکنید ، فقط ترافیک همون دستگاه از کانال vpn عبور میکنه در نتیجه سرعت اتصال بالا می ره .
    علاوه بر این که در موبایل و یا کامپیوتر دست برنامه نویس ها باز هست و علاوه بر برقراری یک کانکشن تکی ، میتونن چندکانکشن ترکیبی رو در اتصال به سرور vpn مورد استفاده قرار بدهند ، که نتیجه این میشه که میتونید از تمام پهنای باند و سرعت خطتتون در اتصال vpn استفاده کنید .

البته این به این معنی نیست که اتصال از طریق مودم و یا روتر حرفه ای، بد هست .
    اتصال برقرار کردن با اونها مشکلات بیشتری رو برای راه اندازی اولیه بوجود میاره ، مخصوصا با سرعت کم اینترنت ایران .
    اما این مسائل قابل حل هست و به عنوان مثال در شبکه من هیچ تفاوتی بین اتصال یک دستگاه تکی به VPN یا استفاده از VPN روتر نیست .
    در هر صورت کاربر با حداکثر سرعت موجود خط یا سرعتی که برای اون مشخص شده میتونه از کانال VPN استفاده کنه .
    باید در نظر داشته باشید که من از شیوه های بخصوصی در برفراری کانال VPN استفاده کردم که بسیار کم استفاده است در بین کاربرها .
    از طرف دیگه اکانت هایی که برای اتصال به VPN دارم متعلق به بزرگترین سرویس دهنده های جهان در این حیطه است و قیمت خرید آنها حتی به دلار برای خارجی ها نیز بالاست.

7. 3 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام
    بنده خوب متوجه نشدم..

یعنی یک مودم دیگه بخرم؟؟سیسیکو؟؟؟

قیمت چند هست حدودا؟؟؟

یعنی هیچ مودمی نیست از نوع تی پی لینک یا دی لینک که این قابلیت رو داشته باشه؟؟؟

سوال دومم اینه یکی از دوستان گفته بود که با ست کردن DNS از سایت بشکن ))میشه این کار رو انجام داد.
    محبت میکنید راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

البته مودم های ایسوس هم این قابلیت ها رو دارند ولی اگه vpn ست کنی کل ارتباط از اون راه میره و نمیشه جدا کرد
    یه مورد دیگه سرعت vpn هست که وقتی مستقیم با مودم وصل میشی سرعت کمتری نسبت به اتصال با موبایل یا پی سی داره درحالی که مصرف کننده همون دستگاه هست.
    دلیل این افت سرعت رو هنوز متوجه نشدم!!!
    سلام

دوست عزیزم یعنی مودم من پس این قابلیت رو نداره؟

چه مارک هایی از مودم این قابلیت رو دارند؟؟

میخوام هر دستگاهی موبایل به مودم وصل بشه از قند شکن رد بشه.

بعدشم این قند شکن که میخام جوری نیست 24 ساعت گوشی بهش وصل باشه..برای مواقع خاصی هست در حد 5 تا 10 دقیقه میخام وصل کنم به مودم که از قند شکن رد بشه.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام
    بنده خوب متوجه نشدم..

قیمت چند هست حدودا؟؟؟

سوال دومم اینه یکی از دوستان گفته بود که با ست کردن DNS از سایت بشکن ))میشه این کار رو انجام داد.
    سلام سیسکو گرون قیمته به طوری که بانک ها و ارگان ها و سازمانهایی که اطلاعات براشون مهمه حاضر به خریدن دستگاه های سیسکو هستند.

باید برید سراغ میکروتیک

البته اگه دوستان میگن ایسوس داره خب ایسوس بخرید.از مودم های ایسوس اطلاعی ندارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام سیسکو گرون قیمته به طوری که بانک ها و ارگان ها و سازمانهایی که اطلاعات براشون مهمه حاضر به خریدن دستگاه های سیسکو هستند.

باید برید سراغ میکروتیک

البته اگه دوستان میگن ایسوس داره خب ایسوس بخرید.از مودم های ایسوس اطلاعی ندارم
    یکی از دوستان گفته بود که با ست کردن DNS از سایت بشکن ))میشه این کار رو انجام داد.

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    بنده خوب متوجه نشدم..

قیمت چند هست حدودا؟؟؟

با ست کردن DNS بر روی اینترنت ایران چنین کاری امکان پذیر نیست ، توضیحاتی در این باره در تاپیک زیر دادم .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دنبال روتر یا مودم های خانگی نباشید ، مبلغ بالا ، کارایی و توانایی نرم افزاری کمی دارند ، تنها مزیتشان راحت تنظیم شدن آنهاست .

شما برای انجام اینکار باید یک روتر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خریداری کنید مثلا مدل RB952Ui-5ac2nD-TC که برای یک کاربر خانگی کمترین قیمت و حداقل کارایی مورد نیاز برای اتصال ده تا پانزده دستگاه رو به خودش داره .

برای نصب اون هم یا باید حدود یک ماه وقت بگذارید از روی اینترنت آموزش های لازم رو یاد بگیرید یا اشخاصی مثل من میتونن براتون تنظیمش کنند.

13. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

با ست کردن DNS بر روی اینترنت ایران چنین کاری امکان پذیر نیست ، توضیحاتی در این باره در تاپیک زیر دادم .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دنبال روتر یا مودم های خانگی نباشید ، مبلغ بالا ، کارایی و توانایی نرم افزاری کمی دارند ، تنها مزیتشان راحت تنظیم شدن آنهاست .

شما برای انجام اینکار باید یک روتر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خریداری کنید مثلا مدل RB952Ui-5ac2nD-TC که برای یک کاربر خانگی کمترین قیمت و حداقل کارایی مورد نیاز برای اتصال ده تا پانزده دستگاه رو به خودش داره .

برای نصب اون هم یا باید حدود یک ماه وقت بگذارید از روی اینترنت آموزش های لازم رو یاد بگیرید یا اشخاصی مثل من میتونن براتون تنظیمش کنند.
    سلام

قیمت این روتر چنده؟؟

روتر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خریداری کنید مثلا مدل RB952Ui-5ac2nD-TC

این مودمی که گفتین برای ADSl هست دیگه؟؟
    دوست عزیز من یک موبایل بیشتر نمیخام نصب کنم..اونم بعضی وقت ها هست در حد 10 دقیقه..که کارم با تحریم شکن هست میخام از تحریم شکن رد بشه.برای کار نرم افزاری موبایله.هیچ استفاده ی دیگه ی ازش نمیخام بکنم.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •