تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: ست کردن مودم با پ ر و ک س ی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

بزارید راحت تر بگم.

من فقط میخام گوشی که به مودم وصل میشه..انگار این مودم تحریم شکن داشته باشه..که این گوشی راحت وارد ی و ت ی و ب بشه..فقط همین.

حالا چ راهی رو پیشنهاد میکنید؟؟

بنظرتون مودم بخرم؟؟

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام

قیمت این روتر چنده؟؟

روتر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خریداری کنید مثلا مدل RB952Ui-5ac2nD-TC

این مودمی که گفتین برای ADSl هست دیگه؟؟
    دوست عزیز من یک موبایل بیشتر نمیخام نصب کنم..اونم بعضی وقت ها هست در حد 10 دقیقه..که کارم با تحریم شکن هست میخام از تحریم شکن رد بشه.برای کار نرم افزاری موبایله.هیچ استفاده ی دیگه ی ازش نمیخام بکنم.
    این یک روتر هست ، به هر دستگاه ADSL یا TD-LTE وصل میشه و قابل تنظیمه .

قیمت این روتر 50 دلار هست قبلا من چندتایی در حدود رنج 150 تا 170 هزارتومن خریده بودم ، اما الان دلار بالا رفته
    بستگی به خودتون داره که بتونید به چه قیمتی نو و یا دست دومش رو پیدا کنید .
    یک روتر دیگه هم هست که از نظر سخت افزاری دقیقا مثل این هست اما از نظر ظاهری زشته .
    قیمت نو اون مدل با این یکی مثل هم هست اما ممکنه دست دوم اون رو بیشتر احتمال داشته باشه پیدا کنید .
    مدل ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

شما یک دونه موبایل رو هم بخواین متصل کنید تفاوتی نمیکنه ، باید یک دستگاه حداقلی مثل این داشته باشید ،
    چون اصلا نمی صرفه شما بیاید بخاطر صد هزارتومن کمتر هزینه کردن ، یک مودم خانگی بخرید که خیلی از روش های اتصال به VPN رو پشتیبانی نمیکنه
    بعد کاری که لازم دارید رو نتونید باهاش انجام بدین ، یا مثلا الان درست بشه واستون اما چند روزه دیگه که شرایط فیلترینگ عوض شد دیگه نتونید ازش استفاده کنید.

البته میتونید بطور کلی قید اتصال به WIFi فیلتر شکسته را بزنید و در موبایل خودتون هر زمان که نیاز بود با استفاده از یک نرم افزار و یا تنظیم بخش VPN تنظیمات اندروید خودتون فیلتر را دور بزنید.
    Last edited by shaahani; 02-11-2018 at 20:44.

3. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

این یک روتر هست ، به هر دستگاه ADSL یا TD-LTE وصل میشه و قابل تنظیمه .

قیمت این روتر 50 دلار هست قبلا من چندتایی در حدود رنج 150 تا 170 هزارتومن خریده بودم ، اما الان دلار بالا رفته
    بستگی به خودتون داره که بتونید به چه قیمتی نو و یا دست دومش رو پیدا کنید .
    یک روتر دیگه هم هست که از نظر سخت افزاری دقیقا مثل این هست اما از نظر ظاهری زشته .
    قیمت نو اون مدل با این یکی مثل هم هست اما ممکنه دست دوم اون رو بیشتر احتمال داشته باشه پیدا کنید .
    مدل (RB952Ui-5ac2nD)

شما یک دونه موبایل رو هم بخواین متصل کنید تفاوتی نمیکنه ، باید یک دستگاه حداقلی مثل این داشته باشید ،
    چون اصلا نمی صرفه شما بیاید بخاطر صد هزارتومن کمتر هزینه کردن ، یک مودم خانگی بخرید که خیلی از روش های اتصال به VPN رو پشتیبانی نمیکنه
    بعد کاری که لازم دارید رو نتونید باهاش انجام بدین ، یا مثلا الان درست بشه واستون اما چند روزه دیگه که شرایط فیلترینگ عوض شد دیگه نتونید ازش استفاده کنید.

البته میتونید بطور کلی قید اتصال به WIFi فیلتر شکسته را بزنید و در موبایل خودتون هر زمان که نیاز بود با استفاده از یک نرم افزار و یا تنظیم بخش VPN تنظیمات اندروید خودتون فیلتر را دور بزنید.
    بزرگوار پست بالا رو خوندین؟؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امکانش هست ایدی تلگرام بدین چون در همین رابطه میخاستم حرف بزنم.

من نرم افزار کار موبایلم..

ب

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

نمیدونم در رابطه با قفل frp گوشی های سامسونگ یا هواوی و...خبر دارین یا ن؟

مشکل منم دقیقا در رابطه با همین موضوع هست..

قبلش یک توضیحی بدم FRP چیه.خودتونم تو نت بزنید متوجه میشین..

این قفل چه زمانی فعال میشود؟اگر به گوشی های سامسونگ حساب جیمیل بدهید این قفل فعال میشود.حالا ما گوشی رو مثلا فلش یا بازیابی تنظیمات میزنیم..گوشی میاد بالا میرسه به مرحله انتخاب زبان و مرحله بعدی وایفای هست که بهش وصل میشیم و میگه جیمیلی که قبلا به دستگاه دادی رو بزن .اگه ما یادمون باشه جیمیل چیه که راحت وارد دستگاه میشیم..
    اما اگه ندونیم یا مشتری یادش رفته جیملش چی بوده اینجا گوشی دیگه بالا نمیاد رو همون جیمیل میمونه..اینجا باید با روش های مختلفی دورش بزنیم..
    که راحترین راهش استفاده از ی و ت ی و ب هست...که متاسفانه ی و ت ی و ب میدونید که ف ی ل ت ر هست..در اینجا ما باید به وایفای وصل بشیم ..نکته همینه دقت کنید..خب این وایفا باید جوری باشه که به گوشی ------ برسونه تا وارد یوتیوب بشه.

امیدوارم متوجه شده باشین..اگه خواستین بیشتر توضیح بدم..

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بزارید راحت تر بگم.

من فقط میخام گوشی که به مودم وصل میشه..انگار این مودم تحریم شکن داشته باشه..که این گوشی راحت وارد ی و ت ی و ب بشه..فقط همین.

حالا چ راهی رو پیشنهاد میکنید؟؟

بنظرتون مودم بخرم؟؟
    یک برنامه عبور از تحریم نصب بفرماید و یا با تنظیمات موبایل خودتون امکان اتصال به VPN را فراهم کنید .
    بعد از اتصال به Wifi بخش VPN را فعال بفرمایید تا ارتباط شما برقرار بشه.

اگه از تلگرام نسخه اصلی استفاده میکنید ، طبیعتا برای استفاده از اون اگه از MTP استفاده نمیکنید ، خوب قطعا به یک روش مشابه مثل چیزی که گفتم نیاز دارید.

هزینه کار خودتون رو با خرید یک دستگاه دیگه بالا نبرید ، مگر اینکه واقعا تعداد دستگاه ها زیاد باشند و یا یک شبکه جامع ، یک پارچه و خوب مورد نیازتون باشه .
    در غیر اینصورت دلیلی نداره که برای اینکار یک دستگاه بخرید.

7. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •