تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: برای یک مبتدی چه کتاب / نرم افزار و تکنیک های یادگیری رو پیشنهاد میکنید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

14 برای یک مبتدی چه کتاب / نرم افزار و تکنیک های یادگیری رو پیشنهاد میکنید؟

سلام
    لطفا کتاب / نرم افزار و تکنیک هایی که بنظرتون برای یک مبتدی بهتر جواب میده رو بهم معرفی کنید.
    .

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    لطفا کتاب / نرم افزار و تکنیک هایی که بنظرتون برای یک مبتدی بهتر جواب میده رو بهم معرفی کنید.
    .
    سلام من آپ اندرویدی دهکده زبان رو دو سه ماهه نصب کردم البته اشتراکیه 15000 تومن باید بدی ولی محدودیت زمانی نداره تا همیشه است..بگذریم منم مثل شما مبتدی بودم تو این دو سه ماهه کلی پیشرفت کردم اکثر کتاب های آموزشی که تو آموزشگاه های زبان تدریس میشه رو داره با ترجمه و نکات تلفظی و گرامری ،آموزش لغت داره و پادکست و کلی کتاب داستان با ترجمه ، و یه قسمت گرامر جدا هم داره که خیلی عالیه..در کل من راضی ام گفتم معرفی کنم شاید به دردتون خورد 15 تومن پولی نیست

3. این کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

دیکشنری تهیه کنید شروع به حفظ لغات کاربردی کنید وقتی تونستید سطح نسبی رو حفظ شروع به یادگیری به گرامر کنید

5. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

دیکشنری تهیه کنید شروع به حفظ لغات کاربردی کنید وقتی تونستید سطح نسبی رو حفظ شروع به یادگیری به گرامر کنید
    طوریکه تو این انجمن خوندم گفتن یک چهارم لغات دیکشنری ها لغات کاربردی هستن . حالا بنده که هنوز مبتدی هستم چطور متوجه بشم کدوم لغات کاربردی هستن کدوما نیستن؟ ایا نرم افزار یا کتابی سراغ دارید که فقط لغات کاربردی رو داشته باشه؟

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

طوریکه تو این انجمن خوندم گفتن یک چهارم لغات دیکشنری ها لغات کاربردی هستن . حالا بنده که هنوز مبتدی هستم چطور متوجه بشم کدوم لغات کاربردی هستن کدوما نیستن؟ ایا نرم افزار یا کتابی سراغ دارید که فقط لغات کاربردی رو داشته باشه؟
    یکم خلاقیت به خرج بدین متوجه میشین میتونین لغاتی که به مکالمات ربط داره لغاتی که در معاملات و امثالهم بیشتر استفاده میشه حفط کنید مبتدی بودن فقط یک لفظه شما اگه تحصیلات دانشگاهی یا حداقل دبیرستان داشته باشی مشکلی نیست دیگه شما صفحه اول دیکشنری رو باز کن اون لغاتی که پر مفهوم تره رو حفظ کنید البته با تلفظ صحیح کار برو برای خودتون سخت نگیرید

8. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •