تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 26 از 26

نام تاپيک: گرافیک خریدم مشخصات در gpu -z و روی گرافیک فرق میکند

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

حالا دوستمون رو سرزنش نکنید من خودم یکبار یک هارد بهم انداختن از این بدتر پس درک میکنم هارد 3000 ساعت کار کرده بود معیوب کار خانه بوده ریفیر انداختن بهم 280 تومن سال 92 کلا 70 تومن قیمتش نبود چون کم سن سال بودم و تجربه زیادی نداشتم راحت کلاه رفت سرم

2. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

شما هنوز بعضی از کسبه it رو نمیشناسید کارایی کردن اگه بگم خیلی بد میشه
    همه جا آدم خوب و بد پیدا میشه عزیزم ، ممکنه خود ایشون و بعضی دوستان دیگه نیز کسبه it باشن یا کسب و کارشون به it مربوط باشه و در عین حال نیز انسان هایی بسیار درست و درستکاری باشند . همه رو با یک چوب نزنید لطفا .

فرمایش شما درسته که این دوره مردمان ما صبح که از خواب بیدار میشن ، فقط دنبال کلاه برداری ، یا ضربه و آسیب زدن به دیگران هستند .
    اما باور بفرمایید انسان های خوب نیز وجود دارند که اعتقادشون در زندگی به درستکاری و سالم زندگی کردن هست .

4. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

نگاه کنید ممکنه خود این صاحب مغازه ای هم سرش کلاه رفته باشه و از کسی خریده باشه که جنس رو بهش انداخته. شاید تستش نکرده و اطلاعات کارت گرافیک رو هم ندیده

خلاصه باهاش صحبت کنید و بهش بگید تقلبی ،شاید خودش جنس رو بگیره و پس بده

طرف میگه از خدمات کامپیوتری خریدم ....یعنی تو این دوره زمونه اونم خدمات کامپیوتری سرش کلاه میره؟؟؟ نمایندگی یا مرکز پخش هم نبوده که بگی مشکل نداره
    قشنگ با اطلاعات واگاهی کامل قالب کرده وخیلی هم وارد بود طرف که کارت فیک. شرکت فیک. جعبه فیک. اونم خدمات کامپیوتری که هزارتا قطعه رو جابه جا میکنه

6. این کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

طرف میگه از خدمات کامپیوتری خریدم ....یعنی تو این دوره زمونه اونم خدمات کامپیوتری سرش کلاه میره؟؟؟ نمایندگی یا مرکز پخش هم نبوده که بگی مشکل نداره
    قشنگ با اطلاعات واگاهی کامل قالب کرده وخیلی هم وارد بود طرف که کارت فیک. شرکت فیک. جعبه فیک. اونم خدمات کامپیوتری که هزارتا قطعه رو جابه جا میکنه
    خب حالا باید دوستمون چیکار کنه ؟؟!! چجوری مدرک مستحکمی ارائه بدیم نه فاکتوری داریم که بگه از اون اقا خریده

8. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

خب حالا باید دوستمون چیکار کنه ؟؟!! چجوری مدرک مستحکمی ارائه بدیم نه فاکتوری داریم که بگه از اون اقا خریده
    ففط تاسف
    داشتم جواب اون عزیز میدادم که میکفت شاید فروشنده هم خبر نداشته 100ملیون میبرن هیچکس جوابگو نیست
    نمیشه برا 200تومن از کار بزنی بری شورای حل اخلاف
    Last edited by امید رض; 27-10-2018 at 14:51.

10. این کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

ففط تاسف
    داشتم جواب اون عزیز میدادم که میکفت شاید فروشنده هم خبر نداشته 100ملیون میبرن هیچکس جوابگو نیست
    نمیشه برا 200تومن از کار بزنی بری شورای حل اخلاف
    خیلی وقت بود اینجا سر نزده بودم و یادم رفت نتیجه رو اعلام کنم...
    روز بعد مشخصات gpu z رو عکس گرفتم همراه کارت بردم پیش یارو
    بهش گفتم ببین مشخصات رو جعبه کارتت و نرم افزار باهم نمیخونه... لبخندی زدو گفت بچه شدی این چرت و پرتا رو باور میکنی... گفتم کارتو نمیخوام کارتت رو بگیر و پولم رو پس بده, گفت پس نمیگیرم جنسی که فروختمو قانونش همینه...گفت: برو بوق بزن... رفت مشغول کاری شد و پشت به من کرد من همونطور واستاده بودم تا دیدم با صورتی اخمو برگشت کارتو ازم گرفت و گفت بریم جلو خودپرداز پولتو پس بدم....
    دم همتون گرم

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •