تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل ادامه ندادن رندر پیش نمایش در افتر افکت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض مشکل ادامه ندادن رندر پیش نمایش در افتر افکت

سلام دوستان
    من چند روزی هست که در حال ساخت یه کلیپ با افتر افکت هستم...مشکلی که الان پیش اومده اینه که نوار سبز رنگ که بالای قسمت پیش نمایش هست تا حدود 13 ثانیه بیشتر جلو نمیره و دویاره برمیگرده اول کلیپ...
    در واقع تو یه لوپ افتاده...طول کامپوزیشنم یک دقیقه است...چطور میتونم زمانش رو بیشتر کنم؟

ممنون ...

داره خودمونی میشه Arash-Farvardin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز این اشکال مربوط به FPS یا به عبارت دقیقتر Frame Per Second ویدیوتون هست،اگر ویدیویی رو ایمپورت کردین و این اشکال بوجود آمده به ستینگ ویدیو نگاه کنین که از چند فریم در ثانیه استفاده شده و شما هم همون رو اعمال کنین.اما راه دیگه ایکه میتونین از دو روش این زمان رو تصحیحش کنین.اول اینکه به قسمت کامپوزیشن ستینگ برین و بنا به استفاده تون اگر مثلا 30 فریم در ثانیه گذاشتین تغییرش بدین به مثلا 24 فریم در ثانیه،راه دیگه اینکه میتونین با تغییر رزولوشن بر روی زیر صفحهء پریویو و در گزینهء رزولوشنها و با کم کردنشون اینکار رو انجام بدین،یعنی اگر مثلا روی فول هست بیارین روی Half یا پایینتر... (در حالت دوم کیفیت کار پایین میاد)/گاهی وقتها خودم از هر دو روش همزمان استفاده میکنم،اما خب کیفیت کار پایین میاد...در کل زمان کار "وقتی نوار نقلهء پریویو بصورت اتوماتیک هنوز کار رندرشو انجام نداده با دست نوار رو نکشید چون هم به هارد و سیستمتون ضرر میزنه و هم این اتفاق رخ میده و جابجایی فریمها در ثانیه بهم میخورن!"
    Last edited by Arash-Farvardin; 30-10-2018 at 13:00.

3. این کاربر از Arash-Farvardin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •