تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 19

نام تاپيک: غیر فعال کردن چند سیم کارت همراه اول

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

14 غیر فعال کردن چند سیم کارت همراه اول

سلام دوستان
    من چندتا خط اعتباری هماره اول به اسم هست که دست دیگرانه شمارهاشون رو نمیدونم اما مطمعنم که به اسم من هستن چجوری میتونم غیر فعالشون کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام دوستان
    من چندتا خط اعتباری هماره اول به اسم هست که دست دیگرانه شمارهاشون رو نمیدونم اما مطمعنم که به اسم من هستن چجوری میتونم غیر فعالشون کنم؟
    دفاترپیشخوان یا نمایندگی اپراتور مربوطه

داره خودمونی میشه payamkutah.com's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام دوستان

برنامه همراه من رو نصب کنید ، تو بخش سیم کارت های من > تمامی سیم کارت هایی که به اسم شما هست رو میاره ، شماره ها رو میتونید ببینید و به یه دفتر پیشخوان یا امور مشترکین مراجعه کنید ، یا سیم کارت ها رو غیر فعال کنید و یا اصل سیم کارتتون رو بگیرید.

پیشنهاد میشه اصل سیم کارت رو بگیرید ، چون ممکنه بر روی سیم کارت ها تلگرام یا برنامه های دیگری نصب باشه که با غیرفعال کردن سیم کارت ، برنامه ای مثل تلگرام باز هم امکان استفاده داره و میشه سوء استفاده کرد.

بعد از دریافت سیم کارت ها میتونید مدیریت برنامه ها رو هم داشته باشید و یا دلت اکانت بزنید.
    Last edited by payamkutah.com; 21-10-2018 at 18:21.

4. این کاربر از payamkutah.com بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

برنامه همراه من رو نصب کنید ، تو بخش سیم کارت های من > تمامی سیم کارت هایی که به اسم شما هست رو میاره ، شماره ها رو میتونید ببینید و به یه دفتر پیشخوان یا امور مشترکین مراجعه کنید ، یا سیم کارت ها رو غیر فعال کنید و یا اصل سیم کارتتون رو بگیرید.

پیشنهاد میشه اصل سیم کارت رو بگیرید ، چون ممکنه بر روی سیم کارت ها تلگرام یا برنامه های دیگری نصب باشه که با غیرفعال کردن سیم کارت ، برنامه ای مثل تلگرام باز هم امکان استفاده داره و میشه سوء استفاده کرد.

بعد از دریافت سیم کارت ها میتونید مدیریت برنامه ها رو هم داشته باشید و یا دلت اکانت بزنید.
    شماره سیم کارتها رو ندارم برم دفاتر پیشخوان با کد ملی برام انجام میدن؟میشه کلا سیم کارت ها رو سوزوند؟

تاريخ عضويت
    Jan 2016
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

شماره سیم کارتها رو ندارم برم دفاتر پیشخوان با کد ملی برام انجام میدن؟میشه کلا سیم کارت ها رو سوزوند؟
    فکر میکنم بدون ارائه شماره با کارت ملی هم غیر فعال کنند.

اما همونطور که عرض کردم با استفاده از برنامه "همراه من" میتونید تمامی شماره های همراه اولی که به اسم شما هست رو ببینید.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

شما اصلا به اون اشخاصی که سیمکارت پیششون هست، دسترسی دارید؟ اگر دارید میتونید برید دفاتر پیشخوان و به اسم طرف مقابل بزنید

ولی اگه دسترسی ندارید چطور غیرفعال کنند براتون؟چنین چیزی چطور ممکنه؟

مثلا من سال 86 یه سیم کارت دائمی خریدم از یه مغازه موبایل فروشی،همون موقع به اسم خودم هم نزدم بعد طرف الان بیاد بعد 11 سال بره دفاتر پیشخوان و با دادن کارت ملی سیم کارت غیرفعال کنه؟مگه میشه چنین چیزی

اصلا اون برگه ای که توش pin و puk نوشته پیش شماس مگه که برید دفاتر غیرفعال کنید؟
    Last edited by محمد7966; 22-10-2018 at 00:58.

تاريخ عضويت
    Jan 2016
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

شما اصلا به اون اشخاصی که سیمکارت پیششون هست، دسترسی دارید؟ اگر دارید میتونید برید دفاتر پیشخوان و به اسم طرف مقابل بزنید

ولی اگه دسترسی ندارید چطور غیرفعال کنند براتون؟چنین چیزی چطور ممکنه؟

مثلا من سال 86 یه سیم کارت دائمی خریدم از یه مغازه موبایل فروشی،همون موقع به اسم خودم هم نزدم بعد طرف الان بیاد بعد 11 سال بره دفاتر پیشخوان و با دادن کارت ملی سیم کارت غیرفعال کنه؟مگه میشه چنین چیزی

اصلا اون برگه ای که توش pin و puk نوشته پیش شماس مگه که برید دفاتر غیرفعال کنید؟
    دوست عزیز صاحب سیم کارت هر شخصی باشه در هر زمان میتونه سیم کارت رو غیر فعال کنه ، این که شما 11 سال هست از سیم کارتی که به اسم شما نیست استفاده کینید ، دلیل بر مالکیت شما نیست !!

مالکیت سیم به نام شخصی هست که سیم کارت به اسم اون شخص در اپراتور ثبت شده .

مالک سیم کارت شما هر شخصی باشه ، با توجه به این که اگر سو استفاده ای از سیم کارت بشه متوجه ایشون میشه ، همین الان بره به یکی از امور مشترکین شماره سیم کارت رو بده ، مدرک شناساییش رو هم بده ، سیم کارت المثنی براش فعال میشه و سیم کارتی که هم اکنون شما رو گوشیتون هست ، از محدوده سرویس دهی خارج میشه و شما هیچ ادعایی هم نمیتونید داشته باشید (البته اگر به اسم شخص دیگری باشه!!)

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015
    Last edited by محمد7966; 22-10-2018 at 02:07.

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

البته فکر نمیکنم به این سختی که اینجا توی زوم ایت نوشته شده باشه ، هرچند اگه اون طوری هم باشه باز هم سوزاندن سیم کارت هایی که به مالکیت یک فرد هست و در دست دیگران ، کار ساده ای هست.

من نیز چند سیم کارت ایرانسل دارم ، بعد از نصب برنامه ایرانسل من و استعلام شماره تلفن هایی که به نام من هست ، متوجه شدم شماره ای در لیست وجود دارد که در حال حاضر در اختیار من نیست .
    البته دقیق یادم نیست که شماره تلفن مورد نظر رو از طریق برنامه ایرانسل من مشاهده کردم و یا بعد از تماس با اوپراتور و دادن مشخصات به من اعلام شد .

خلاصه اینکه بعد از بررسی ها متوجه شدم ، من این شماره رو قبلا برای برادر خودم خریده بودم و گوشی ایشون با اون سیم کارت رو هم در سال ها پیش دزدیده بودن و اقدامی برای مسدود سازی یا اعلام به پلیس انجام نداده بود.
    من با شماره تلفن خودم تماس گرفتم و شخصی جواب تلفن را داد و در مورد مالکیت سیم کارت ازش سوال کردم و هدف انتقال مالکیت بی دردسر بود اما ایشون سر بالا و با کمال بی ادبی پاسخ من رو داد و اصلا منکر شد که شماره ای که من با آن تماس گرفتم ، همان شماره ای است که من برای او میخوانم و متعلق به من است .

در مجموع برای جلوگیری از سو استفاده ، حتی به خودم زحمت ندادم تا امور مشترکین برم ، با یک تماس تلفنی با اوپراتور و اعلام سرقت شماره و دادن شماره تلفن ، اون سیم کارت رو مسدود کردند.
    بعد از تماس با شماره متوجه شدم بطور کامل مسدود شده و قابل استفاده نیست .
    به من اعلام کردند که میتونم تا 6 ماه به دفترامور مشترکین مراجعه کنم و سیم کارت رو برای استفاده تحویل بگیرم و یا بعد از این مدت بطور خودکار به نفع ایرانسل ضبط میشه ، چون من احتیاجی به سیم کارت مربوطه نداشتم ، مراجعه نکردم تا بطور کل این سیم کارت به مالکیت اوپراتور برگشت.

خلاصه اینکه با مراجعه به دفاتر امور مشترکین براحتی میتونید اعلام کنید که چه سیم کارت هایی را در اختیار دارید و مابقی سیم کارت ها که به نام شماست ، اما آنها را در اختیار ندارید ، بسوزانید.
    علاوه بر نرم افزار های ایرانسل و همراه من سامانه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیز تعداد سیم کارت هایی که به نام شما هست رو اعلام میکنه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

97درصد مزالب این سایت زومیت مسخره و چرته
    وقتی سیمت سوخت اونوقته که باید بری با التماس سیمتو پس بگیری اگر 10برابرشو ازت نگیره اگرطرف که سیم بنامش هست فوت بکنه باید 7خان رستمو طی کنی از وارثانش درخواست والتماس بکنی تا سیمو بنامت بزنن پس تا دیر نشده برید تکلیفشو روشن کنید این چرندیاتی هم که تو سایتها میزنن که هیچ کاری نمیشه کردبیخیال بشو

برونمایندگی خوشگل سوال کن جوابتوخوشگل میدن

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •