تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل دانلود در ردهت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض مشکل دانلود در ردهت

سلام،ردهت 7.3 رونصب کردم ولی بااستفاده از دستور yum چیزی رو دانلود نمیکنه و خطامیده (برای رجیستر شدن) ،در subscription هم که مشخصات account ردهت رو واردمیکنیم بازهم خطا میده ،هیچ راهی برای دانلود مخازن در ردهت وجودنداره یا باید پاکش کنیم و یک توزیع دیگه رو نصب کنیم
    Last edited by tempel0; 19-10-2018 at 23:37.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

کسی نظری نداره

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

من تا حالا redhat نصب نکردم که بتونم راهنمایی کنم تنها راهنمایی اینه که redhat yum cannot retrieve repository رو سرچ کنید و راهنمایی‌ها رو دنبال کنید.فقط میتونم بپرسم چرا redhat رو نصب کردید؟ دلیل خاصی برای انتخابش داشتید؟
    اگه تازه دارید با لینوکس آشنا میشید برید سراغ توزیع‌های راحت و کم دردسر شبیه ubuntu و mint
    Last edited by CafeNet999; 20-10-2018 at 20:46. دليل: :)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

طبق tutorial که دنبال میکردم از ردهت استفاده کرده بود وهمچنین توصیه کرده بودن با توزیع های برپایه ردهت شروع کن(مثل خود ردهت یافدورا)،جمله شماهم سرچ کردم ولی چیزی دررابطه با خطای ذکر شده یافت نشد،احتمالا سایتش دیگه اکانت رایگان رو اصلا نمیده،برای همین تارجیسترهم نکنیم سیستم عاملش اجازه دانلودنمیده،درسته؟لطفا اگربراتون ممکنه شماهم یک چک بکنید که اگه راهی برای دانلود نداره ازیک توزیع دیگه اجبارا استفاده کنم . میشه بگید خودتون ازچه توزیعی استفاده می کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

عبارتی رو که ذکرکردید سرچ کردم ولی چیزی دراین رابطه(دانلود در ردهت)یافت نشد،احتمالا ردهت دیگه اصلا رایگان نیست چون قبلا اگر توسایتش ثبت نام میکردین تامدتی میشد دانلود کنی. حال این موضوع رو مطرحش کردیم که شماهم ظاهرا ردهت کارنکردید،
    tutorial هایی که داریم با ردهت شروع کرده وهمچنین بیشتر توصیه می کنندبا توزیع های مبتنی برردهت شروع کنید به همین دلیل این توزیعو نصب کردم.
    حالا ردهت رو نصب داشتم،ویندوز رو که کنارش نصب کردم دیگه صفحه مربوط به انتخاب سیستم عامل(grub)نمیاد و مستقیم ویندوز رو لود میکنه به نظرتون باید چه کارکرد
    Last edited by tempel0; 23-10-2018 at 03:48.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

redhat رو بی‌خیال بشید چون redhat اصولا برای سرور هستش و برای کامپیوترهای شخصی گزینه مناسبی نیست.بحث رایگان نبودنش به کنار
    شما مینت/mint رو نصب کنید.از این صفحه گزینه Xfce رو انتخاب کنید.32بیتی یا 64بیتی بودن رو بر اساس مشخصات کامپیوترتون انتخاب کنید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •