تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: پرش تصویر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض پرش تصویر

سلام ه.

من جدیدا ویندوز 7 نصب کردم بعد چند روز صفحه پرش میکند البته چند ماه پیش صفحه نمایش شکسته بود که تعویض شده حالا این مشکل و دارم البته یه موضوع عجیب پیش اومده اگه بگذارم محاسبات rate تو index windows experience
    انجام بشه (کلیک راست رو مای کامپیوتر بعد پروپرتیز قسمت سیستم) تو مدت زمان که داره محاسبه میکنه صفحه درست میشه و تا تموم شد دوباره پرش بر میگرده برا همین گفتم شاید مشکل نرم افزاری باشه
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

سلام ه.

من جدیدا ویندوز 7 نصب کردم بعد چند روز صفحه پرش میکند البته چند ماه پیش صفحه نمایش شکسته بود که تعویض شده حالا این مشکل و دارم البته یه موضوع عجیب پیش اومده اگه بگذارم محاسبات rate تو index windows experience
    انجام بشه (کلیک راست رو مای کامپیوتر بعد پروپرتیز قسمت سیستم) تو مدت زمان که داره محاسبه میکنه صفحه درست میشه و تا تموم شد دوباره پرش بر میگرده برا همین گفتم شاید مشکل نرم افزاری باشه
    با تشکر

سلام
    اگر از سخت افزار ( مانیتور و کارت گرافیک و محکم بودن کابل) مطمئن هستید { با اتصال دستگاه به مانیتور و یا تلویزیون میشه بررسی بشه همینطور پورت های VGA-DVI-HDMI اگر مانیتور داره به دستگاه نحوه اتصالش رو تغییر بدید)

چون به تازگی ویندوز نصب کردید آیا تمام درایور ها - درایور گرافیک به درستی نصب شده؟
    از نرم افزار driver pack solution میتونین استفاده کنید
    Last edited by m_sh_86; 13-11-2018 at 12:39.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •