تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 23

نام تاپيک: تصویر ندادن سیستم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض تصویر ندادن سیستم

عرض سلام خدمت دوستان گرامی

بعد از زدن دکمه پاور ، فن های پاور ، سی پی یو و گرافیک شروع به کار می کنند ولی تصویری نمایش داده نمیشه و سیستم بالا نمیاد.
    کیس رو تمیز و کارت گرافیک هم خارج کردم و سیستم با گرافیک آنبرد تصویر داد و روشن شد.

مجددا کارت گرافیک رو نصب کردم و این بار سیستم روشن شد ولی بعد از پخش چند فایل ویدیویی سیستم هنگ کرد و بعد از روشن کردن مجدد ، سیستم با آنبرد هم بالا نمیاد.

مشخصات سیستم:
    Cpu:i5 3470
    M.b: p8b75 asus
    Ram: 2 * Crucial 4GB
    Vga: gt 630
    Psu: green 600

به نظرتون مشکل از کجاست؟! (کارت گرافیک یا مادربورد)

لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

عرض سلام خدمت دوستان گرامی

بعد از زدن دکمه پاور ، فن های پاور ، سی پی یو و گرافیک شروع به کار می کنند ولی تصویری نمایش داده نمیشه و سیستم بالا نمیاد.
    کیس رو تمیز و کارت گرافیک هم خارج کردم و سیستم با گرافیک آنبرد تصویر داد و روشن شد.

مجددا کارت گرافیک رو نصب کردم و این بار سیستم روشن شد ولی بعد از پخش چند فایل ویدیویی سیستم هنگ کرد و بعد از روشن کردن مجدد ، سیستم با آنبرد هم بالا نمیاد.

مشخصات سیستم:
    Cpu:i5 3470
    M.b: p8b75 asus
    Ram: 2 * Crucial 4GB
    Vga: gt 630
    Psu: green 600

به نظرتون مشکل از کجاست؟! (کارت گرافیک یا مادربورد)

لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر
    سلام
    تنظیمات بایوس رو به دیفالت برگردونید . علت دیگه هم میتونه این باشه که مشکل از کابل VGA یا HDMI باشه.

3. 2 کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

سلام

بابت راهنمایی سپاسگزارم

مشکل از کابل نیست (تست کردم) ، چون سیستم در مرحله لود سخت افزار متوقف میشه
    متاسفانه به علت مشکل ذکر شده امکان دسترسی به منوی بایوس نیست

با عرض تشکر مجدد

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سلام

بابت راهنمایی سپاسگزارم

مشکل از کابل نیست (تست کردم) ، چون سیستم در مرحله لود سخت افزار متوقف میشه
    متاسفانه به علت مشکل ذکر شده امکان دسترسی به منوی بایوس نیست

با عرض تشکر مجدد
    اینبار رم هارو جابجا کنید و باتری رو خارج کنید و دوباره جا بزنید و اگرم جواب نداد در مرحله اخر جامپر مادربرد رو امتحان کنید راه حل مربوط به جامپر حدود 10 سال پیش خوندم یادم نمیاد جریانشو یه سرچ بکنید

6. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

احتمالا کارت گرافیکی شما دچار آسیب شده ، برای اینکه با کارت گرافیک آنبرد سیستمتون بالا بیاد کافیه اون رو خاموش کنید و مجدد کارت گرافیکی رو جدا کنید.

اگه بعد از اینکار نیز دستگاه شما تصویر نداد میتونید بطور کلی برق کامپیوتر را قطع و باتری اون رو به مدت 15 تا 20 دقیقه از روی مادربورد خارج کرده و پس از آن مجدد نصب کرده و دستگاه رو روشن کنید.

اگه باز هم تصویر نیومد میتونید یک جفت جامپر رو کنار باتری مادربورد پیدا کنید که عبارت CLS یا کلیر سی موس روی آن نوشته شده است ، اگه لحظاتی به وسیله نوک پیچ گوشتی و یا وسیله مشابه ای این چامپر را به یک دیگر متصل کنید ، تمام تنظیمات مادربورد و بایوس صفر خواهد شد و میبایست کارت گرافیکی آنبرد شما بکار بیفتاد.

درنهایت برای پیدا کردن ایراد کلی بهتره کامپیوتر خود را با یک کارت گرافیکی دیگر مورد تست قرار دهید.

8. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

احتمالا کارت گرافیکی شما دچار آسیب شده ، برای اینکه با کارت گرافیک آنبرد سیستمتون بالا بیاد کافیه اون رو خاموش کنید و مجدد کارت گرافیکی رو جدا کنید.

اگه بعد از اینکار نیز دستگاه شما تصویر نداد میتونید بطور کلی برق کامپیوتر را قطع و باتری اون رو به مدت 15 تا 20 دقیقه از روی مادربورد خارج کرده و پس از آن مجدد نصب کرده و دستگاه رو روشن کنید.

اگه باز هم تصویر نیومد میتونید یک جفت جامپر رو کنار باتری مادربورد پیدا کنید که عبارت CLS یا کلیر سی موس روی آن نوشته شده است ، اگه لحظاتی به وسیله نوک پیچ گوشتی و یا وسیله مشابه ای این چامپر را به یک دیگر متصل کنید ، تمام تنظیمات مادربورد و بایوس صفر خواهد شد و میبایست کارت گرافیکی آنبرد شما بکار بیفتاد.

درنهایت برای پیدا کردن ایراد کلی بهتره کامپیوتر خود را با یک کارت گرافیکی دیگر مورد تست قرار دهید.
    با عرض سلام و سپاس از راهنمایی شما دوستان گرامی

با خارج کردن باتری مجددا سیستم با کارت گرافیک تصویر داد، احتمالا به علت هنگ کردن و خاموش شدن (بدون صفحه آبی) سیستم روی گرافیک آنبرد سوئیچ نکرده بود.
    ولی همچنان با روشن کردن مجدد (با کارت گرافیک gt) مشکل پا برجاست ، مطمئن شدم مشکل از کارت گرافیکه...

دوستان اطلاع دارید از بین دو کارت گرافیک 740 یا 1030 ، کدامیک کدک HEVC رو به صورت سخت افزاری کدگشایی می کنند؟!

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

با عرض سلام و سپاس از راهنمایی شما دوستان گرامی

با خارج کردن باتری مجددا سیستم با کارت گرافیک تصویر داد، احتمالا به علت هنگ کردن و خاموش شدن (بدون صفحه آبی) سیستم روی گرافیک آنبرد سوئیچ نکرده بود.
    ولی همچنان با روشن کردن مجدد (با کارت گرافیک gt) مشکل پا برجاست ، مطمئن شدم مشکل از کارت گرافیکه...

دوستان اطلاع دارید از بین دو کارت گرافیک 740 یا 1030 ، کدامیک کدک HEVC رو به صورت سخت افزاری کدگشایی می کنند؟!

دوست عزیز گرافیک شما تست شود یا امکان اینکه اسلیت مادربرد شما معیوب باشد سیستم رو ببرید بیرون با یه گرافیک دییگه تست کنن اگر کار کرد سیستم یه گرافیک بخرین براش

11. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

سلام . من دقیقا مشابه این مشکل دارم اما یه کم عجیبه سردردتون نیاورم .
    خب مشکلم اینه سیستمم 1 ساله سالم بود اما این اتفاق افتاد روشنش کردم تصویر نمیداد نه بوق نه چیزی .
    کسی گفته بود همه اتصال ها و رم گرافک در بیار و دوباره بزار انجام دادم نشد و خمیر سیلیکون گزاشتم روی سی پی یو یهو تصویر داد بالا اومد اما که دیدم درست شد کار داشتم خاموشش کردم .

تا اینکه بعد از ظهر روشن کردم دیگه مثل قبل آدم نشد اینبار مثل نه تصویر نه بوق وچیزی .

گیج بودم که چکار کنم وارسی هم کردم حل نشد .

بدتر از این هر بار روشنش میکنم تا 40 ثانیه خود به خود خاموش میشد .

دوستان عزیز راهنمایی بفرمایید و ممنون از کمک شما
    Last edited by mohmadd01; 21-10-2018 at 14:07.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

منتظر جواب هستم

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

فن سی پی یو کار میکنه ؟ دمای سی پی یو چنده ؟

احتمالا مادربوردتون خراب شده

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •