تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: پیام انقضای اعتبار ویندوز 8.1

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض پیام انقضای اعتبار ویندوز 8.1

سلام
    مدتیه که کامپیوترم بعد از روشن شدن و یا در حین کار پیام میدهد your windows licence will expire soon و تاریخ یکم نوامبر را برای آن اعلام میکند .در ضمن پیام میدهد که به صفحه ی تنظیمات بروم و یا آنرا activate کنم و یا کد مخصوص را وارد کنم .کد مخصوص را ندارم و در ضمن ایکون activate را که میزنم اتفاقی نمی افتد. لطفا زاهنماییم کنید چکار کنم .در ضمن بعلت اطمینان نداشتن به تعمیراتی ها بابت حفظ فایلهای خصوصی دوست ندارم کار را به انها بسپارم.ممنون

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

activate مخصوص رو دانلود کنید و سلام

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

برنامه ای بنام KMS Auto Net هست که معروفترین فعال کننده ویندوز هست . نسخه مخصوص ویندوز ۸ ش رو از اینترنت دانلود کنید. طریقه کار باهاش هم بسیار آسونه...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

سلام سپاسگزارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

سلام بسیار سپاسگزارم از لطف شما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

سلام مجدد
    میخواستم ازتون تشکر کنم برنامه ی مزبور را دانلود کردم و خدا رو شکر مشکل رفع شد و دیگه پیام انقضا نمیده.فقط یک نکته رو یاداور بشم و اون اینکه موقع باز کردن فایل فشرده ی برنامه ی KMS سیستم WINDOWS DEFENDER اون رو بعنوان یک برنامه ی بدافزار یا ویروسی قامداد میکرد و مانع باز شدن و نصبش میشد که موقتا قطعش کردم و برنامه رو نصب و ویندوزم رو اکتیو کردم و بعد از وصل دیفندر برنامه رو حذف کردم ولی بهرحال جواب داد و امیدوارم مشکلی دیگه پیش نیاد.لطفا اگه در این زمینه راهنمایی بنظرتون میرسه ممنون میشم برام بنویسید.با تشکر مجدد از شما
    Last edited by hrtom; 15-10-2018 at 01:33.

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

سلام مجدد
    میخواستم ازتون تشکر کنم برنامه ی مزبور را دانلود کردم و خدا رو شکر مشکل رفع شد و دیگه پیام انقضا نمیده.فقط یک نکته رو یاداور بشم و اون اینکه موقع باز کردن فایل فشرده ی برنامه ی KMS سیستم WINDOWS DEFENDER اون رو بعنوان یک برنامه ی بدافزار یا ویروسی قامداد میکرد و مانع باز شدن و نصبش میشد که موقتا قطعش کردم و برنامه رو نصب و ویندوزم رو اکتیو کردم و بعد از وصل دیفندر برنامه رو حذف کردم ولی بهرحال جواب داد و امیدوارم مشکلی دیگه پیش نیاد.لطفا اگه در این زمینه راهنمایی بنظرتون میرسه ممنون میشم برام بنویسید.با تشکر مجدد از شما

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •