تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: تعویض گیربکس ماکسیما ( از دنده به اتومات )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض تعویض گیربکس ماکسیما ( از دنده به اتومات )

سلام دوستان سوالی داشتم من ماکسیما دنده دارم و میخوام بکنمش اتومات خواستم ببینم کسی هست که این کار رو انجام داده باشه ؟ واگه انجام دادن مشکلاتی براش پیش اومده یا نه در کل میخواستم اطلاعاتی در مورد این بدونم ممنون میشه جواب بدید.

2. این کاربر از Javad1002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام دوستان سوالی داشتم من ماکسیما دنده دارم و میخوام بکنمش اتومات خواستم ببینم کسی هست که این کار رو انجام داده باشه ؟ واگه انجام دادن مشکلاتی براش پیش اومده یا نه در کل میخواستم اطلاعاتی در مورد این بدونم ممنون میشه جواب بدید.
    تا الان موردی نبوده اما میتونید به نمایندگی پارس خودرو مراجعه کنید
    تا براتون کاملا توضیح بدن.
    البته این کار امکان پذیر هست و کمی تغییر در سیستم برق خودرو هم ایجاد خواهد شد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2018
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

مالکان خودروی ماکسیما می‌توانند گیربکس خودروی خود را در مرکز تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک سایپایدک فقط با یک سوم قیمت تعمیر کنند.
    با راه‌اندازی مرکز تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک سایپایدک، مالکان خودروی ماکسیما می‌توانند در صورت بروز مشکل در گیربکس، نسبت به تعمیر آن اقدام نمایند. این در حالی است که تا پیش از این در صورت بروز مشکل در مجموعه گیربکس، باید کل مجموعه گیربکس اتوماتیک تعویض می‌شد که هزینه زیادی را به مشتری تحمیل می‌کرد.
    تعمیر جزیی ترین قسمت‌ها و اجزای تشکیل دهنده گیربکس و استفاده از قطعات اصلی شرکت نیسان از جمله اصلی‌ترین ویژگی‌های تعمیرات گیربکس ماکسیما در این مرکز تخصصی است که با 6 ماه گارانتی همراه است.
    از دیگر ویژگی‌های این مرکز می‌توان به استفاده از تجهیزات به روز و تست گیربکس در دستگاه های شبیه ساز اشاره کرد.
    شرکت سایپا یدک با توجه به تنوع تولیدات و محصولات گروه خودرو سازی سایپا و افزایش خودرو های مجهز به گیربکس اتومات و نیاز به ارائه خدمات مربوط به تعمیرات گیربکس های اتوماتیک به عنوان حلقه تکمیل کننده، خدمات پشتیبانی از خودروهای جدید را در دستورکار خود قرارداد و اولین مرکز رسمی تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک درمجموعه سایپا یدک را راه اندازی کرد.
    در حال حاضر مرکز تعمیرات گیربکس اتوماتیک سایپایدک از قابلیت تعمیر ماهیانه 150 دستگاه گیربکس ماکسیما برخوردار است.

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

با توجه به شتاب دنده ای و مصرف سوخت
    من پیشنهادم اینکه از این قضیه صرف نظر کنید.
    گیربکس اتومات این ماشین هم با توجه به توقف 6 ساله تولید به راحتی گیر نمیاد و اگر هم پیدا کنید استوک دست دو و با قیمتهای بالایی قابل انجام هست
    در کل به این 3 دلیل من این کار رو منطقی نمیدونم
    باز میل با خود شماست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •