تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: ایجاد اختلال Bitdefender در کار و دنلود IDM (+ تصویر)

داره خودمونی میشه Superist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

14 ایجاد اختلال Bitdefender در کار و دنلود IDM (+ تصویر)

سلام

از زمانیکه Bitdefender Internet Security به نسخه 2019 آپدیت شد در کار و دنلود IDM ایجاد اختلال کرده و مثلا بعضی فایلهای پی دی اف رو به زور دانلود می کنه و سرعت خیلی کنده یا فایلهای سنگین تصویری و فیلم رو اولش خوب و عادی می ره جلو ولی وقتی به 10 مگابایت پایانی فایل می رسه تعداد کانکشن ها در IDM دیگه نمی تونن دریافت کنند و به وضعیت SendGet تغییر می کنند و سرعت کم کم پایین میاد و صفر میشه. هم IDM و هم بیت دفندر لایسنس خریداری شده دارند و اصل هستند و سریال کرک استفاده نکردم. وقتی بیت دفندر رو کاملا از روی سیستم پاک کنم IDM درست کار می کنه و وقتی دوباره نصبش کردم و آپدیت کردم دوباره مشکل اختلال در دنلود فایل هست و عملا دنلود در IDM فلج شده. از قسمت فایروال بیت دفندر هم IDM اجازه اتصال با اینترنت رو داره و پورتها براش بازه. نمی دونم چکار باید کرد. تا قبل از نسخه 2019 هیچ مشکلی نداشتم ولی این مدتی که به 2019 آپدیت شده کار IDM را فلج کرده. همانطور که در تصویر زیر می بینید 10 مگ مونده تا فایل دنلودش تمام بشه ولی سرعت به صفر رسیده و کانکشن ها بجای Recivieng به صورت در حال اتصال و SendGet تبدیل شده و اطلاعات دریافت نمی شه . وقتی کنسل هم می کنم و دوباره می زنم باز فرقی نمی کنه. با VPN هم وصل می شم باز فرقی نمی کنه. سیستم رو ری استارت کردم باز درست نشد. شاید اتفاقی و تصادفی بتونه باقی فایل رو دنلود کنه.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

این مشکل رو IDM با بیت دیفندر داره جالبه چند سال پیش این ارور رو براشون ارسال کردم اما باز مشکل حل نشده داخل فروم پشتیبانیشونم خیلیا این مشکل رو دارن ///

3. 2 کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

سلام

از زمانیکه Bitdefender Internet Security به نسخه 2019 آپدیت شد در کار و دنلود IDM ایجاد اختلال کرده و مثلا بعضی فایلهای پی دی اف رو به زور دانلود می کنه و سرعت خیلی کنده یا فایلهای سنگین تصویری و فیلم رو اولش خوب و عادی می ره جلو ولی وقتی به 10 مگابایت پایانی فایل می رسه تعداد کانکشن ها در IDM دیگه نمی تونن دریافت کنند و به وضعیت SendGet تغییر می کنند و سرعت کم کم پایین میاد و صفر میشه. هم IDM و هم بیت دفندر لایسنس خریداری شده دارند و اصل هستند و سریال کرک استفاده نکردم. وقتی بیت دفندر رو کاملا از روی سیستم پاک کنم IDM درست کار می کنه و وقتی دوباره نصبش کردم و آپدیت کردم دوباره مشکل اختلال در دنلود فایل هست و عملا دنلود در IDM فلج شده. از قسمت فایروال بیت دفندر هم IDM اجازه اتصال با اینترنت رو داره و پورتها براش بازه. نمی دونم چکار باید کرد. تا قبل از نسخه 2019 هیچ مشکلی نداشتم ولی این مدتی که به 2019 آپدیت شده کار IDM را فلج کرده. همانطور که در تصویر زیر می بینید 10 مگ مونده تا فایل دنلودش تمام بشه ولی سرعت به صفر رسیده و کانکشن ها بجای Recivieng به صورت در حال اتصال و SendGet تبدیل شده و اطلاعات دریافت نمی شه . وقتی کنسل هم می کنم و دوباره می زنم باز فرقی نمی کنه. با VPN هم وصل می شم باز فرقی نمی کنه. سیستم رو ری استارت کردم باز درست نشد. شاید اتفاقی و تصادفی بتونه باقی فایل رو دنلود کنه.

از من میشنوی kapsersky total security 19.0.0.1088 رو نصب کن فقط
    در ضمن فقط پچ c اش رو نصب کن
    پچ های پایینتر مشکل اپدیت داره
    در ضمن به صورت انلاین اینستالر نصب کن
    افلاینش قابل اعتماد نیست و تو نت هم اصلا نیست انگار
    مبادا پچ a اش رو بزنی چون مشکل اپدیت داره و گیر میکنه.

فایل نصب انلاین رو میتونی از سایت سافت 98 که مورد اعتماده بگیری و نصب کنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •