تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: تشخیص یابی

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض تشخیص یابی

سلام خدمت اساتید
    آیا ممکنه کسی با 120 کلونازپام 2 ,خودکشی کنه و مشکل خاصی براش پیش نیاد حتی به پزشک نیازی پیدا نکنه ؟ اگه مدت کوتاهی قبل از مصرف این تعداد روزی 2-3 تا رو میزده مثلا ده روز چی بازم ممکنه زنده بمونه ؟
    با جان خودم و همه اساتید بحث خودکشی نیست که خلاف قوانین باشه جدی میگم مشکلی پیش نمیاد قضیه اعتراف گیریه
    بسیار ممنون
    Last edited by Reza Azimy_RW; 11-10-2018 at 13:30.

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

خودتان اندگی اندیشه کنید حساب دستتون میاد

3. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

والا من اندیشه کردم به نتیجه نرسیدم متاسفانه یه جواب مطمئن از متخصصین این رشته میخام
    اگه ممکنه کمک کنید یجورایی مهمه چند درصد احتمال چنین چیزی هست ؟
    Last edited by Reza Azimy_RW; 11-10-2018 at 13:50.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام خدمت اساتید
    آیا ممکنه کسی با 120 کلونازپام 2 ,خودکشی کنه و مشکل خاصی براش پیش نیاد حتی به پزشک نیازی پیدا نکنه ؟ اگه مدت کوتاهی قبل از مصرف این تعداد روزی 2-3 تا رو میزده مثلا ده روز چی بازم ممکنه زنده بمونه ؟
    با جان خودم و همه اساتید بحث خودکشی نیست که خلاف قوانین باشه جدی میگم مشکلی پیش نمیاد قضیه اعتراف گیریه
    بسیار ممنون
    سلام

آخر نوشته تون رو متوجه نشدم.

حداکثر دوز غیر کشنده کلونازپام 10 میلی گرم هست. یعنی مثلا روزی 5 تا دوز 2 و یا 10 تا دوز 1.

واکنش کلونازپام کبدی هست. و قطعا 120 تا دوز 2 طرف رو می کشه. چون کبد نمی تونه تحمل کنه. اول خواب و بعد وقفه تنفسی و بعد شوک و مرگ.

هیچ بدنی مقاومت این دوز رو نداره.

من کلا متوجه سوال شما نشدم. آیا کسی خورده و زنده مونده؟ می خواید حداکثر دوز مجاز رو بدونید؟ اثراتش رو ؟ بیشتر توضیح بدید. اعتراف گیری؟؟؟ چه ربطی داره؟

6. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

سلام

آخر نوشته تون رو متوجه نشدم.

حداکثر دوز غیر کشنده کلونازپام 10 میلی گرم هست. یعنی مثلا روزی 5 تا دوز 2 و یا 10 تا دوز 1.

واکنش کلونازپام کبدی هست. و قطعا 120 تا دوز 2 طرف رو می کشه. چون کبد نمی تونه تحمل کنه. اول خواب و بعد وقفه تنفسی و بعد شوک و مرگ.

هیچ بدنی مقاومت این دوز رو نداره.

من کلا متوجه سوال شما نشدم. آیا کسی خورده و زنده مونده؟ می خواید حداکثر دوز مجاز رو بدونید؟ اثراتش رو ؟ بیشتر توضیح بدید. اعتراف گیری؟؟؟ چه ربطی داره؟

قضیه اعتراف گیری شوخی بود یه مسئاله شخصیه خاستم اساتید مطمئن باشن قصد سو استفاده ندارم
    10 میلی گرم منظور همون 10 تا 1 یا 5 تا 2 هست دیگه ؟
    120 تا کلونازپام 2 میشه 240 میلی گرم به فرض اینکه اون شخص یک ماه هم داشته روزانه مصرف میکرده تا تغریبا روزی 6-8 میلی گرم و بعد از یکماه اقدام به خوردن 240 میلی گرم بکنه زنده موندن غیر ممکنه ؟
    واقعیتش یکی این کارو کرده و واقعا بعید میدونم دروغ بگه چطور ممکنه زنده بمونه بدون درمان ؟ یعنی واقعا حتی نیم درصد هم احتمالش نیست و این ادعا دروغه ؟
    شما کسی رو دیده یا میشناسید با کلونازپام خودکشی کرده باشه و فوت کنه اگه اره میزان مصرفش چقدر بوده ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

قضیه اعتراف گیری شوخی بود یه مسئاله شخصیه خاستم اساتید مطمئن باشن قصد سو استفاده ندارم

10 میلی گرم منظور همون 10 تا 1 یا 5 تا 2 هست دیگه ؟
    120 تا کلونازپام 2 میشه 240 میلی گرم به فرض اینکه اون شخص یک ماه هم داشته روزانه مصرف میکرده تا تغریبا روزی 6-8 میلی گرم و بعد از یکماه اقدام به خوردن 240 میلی گرم بکنه زنده موندن غیر ممکنه ؟
    واقعیتش یکی این کارو کرده و واقعا بعید میدونم دروغ بگه چطور ممکنه زنده بمونه بدون درمان ؟ یعنی واقعا حتی نیم درصد هم احتمالش نیست و این ادعا دروغه ؟
    شما کسی رو دیده یا میشناسید با کلونازپام خودکشی کرده باشه و فوت کنه اگه اره میزان مصرفش چقدر بوده ؟
    10 میلی گرم منظور همون 10 تا 1 یا 5 تا 2 هست دیگه ؟ بله در پیام قبلی هم گفتم.
    120 تا کلونازپام 2 میشه 240 میلی گرم به فرض اینکه اون شخص یک ماه هم داشته روزانه مصرف میکرده تا تغریبا روزی 6-8 میلی گرم و بعد از یکماه اقدام به خوردن 240 میلی گرم بکنه زنده موندن غیر ممکنه ؟ کاملا غیر ممکنه و دروغ
    واقعیتش یکی این کارو کرده و واقعا بعید میدونم دروغ بگه چطور ممکنه زنده بمونه بدون درمان ؟ یعنی واقعا حتی نیم درصد هم احتمالش نیست و این ادعا دروغه ؟ تا جایی که من می دونم و دکتر اعصاب و روان گفته همینطوره. یعنی احتمال زنده موندن وجود نداره.
    شما کسی رو دیده یا میشناسید با کلونازپام خودکشی کرده باشه و فوت کنه اگه اره میزان مصرفش چقدر بوده ؟ با کلونازپام خالی نه. ولی با کلونازپام و الکل بله. متاسفانه می شناسم. حدود 20 تا قرص 1 میلی.

شما می تونید تو گوگل سرچ کنید به انگلیسی و ببینید افراد بیشماری که به قصد خودکشی خوردن با چه دوزی بوده و چه بر سرشون اومده. اونطوری اطلاعات صحیح تری بدست می آوریدو

9. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •