تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: شرکت دوباره در کنکور ارشد

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض شرکت دوباره در کنکور ارشد

سلام
    اگه شخصی که مدرک کارشناسی ارشد مهندسی عمران داره مجددا بخواد کنکور ارشد 98 شرکت کنه میشه؟
    واقعیت اینه من میخوام تغییر رشته بدم ارشدو تغییر رشته که چه عرض کنم . از نو خوندن . دوباره دانشگاه رفتن مدرک عمران دارم اما پشیمونم میخوام حقوق بخونم . میشه آیا؟
    ممنون

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام
    اگه شخصی که مدرک کارشناسی ارشد مهندسی عمران داره مجددا بخواد کنکور ارشد 98 شرکت کنه میشه؟
    واقعیت اینه من میخوام تغییر رشته بدم ارشدو تغییر رشته که چه عرض کنم . از نو خوندن . دوباره دانشگاه رفتن مدرک عمران دارم اما پشیمونم میخوام حقوق بخونم . میشه آیا؟
    ممنون
    سلام بهتره برای اطمینان از خود سازمان سنجش بپرسید یعنی برید قسمت سیستم پاسخگویی و اونجا بپرسید

یا برید دفترچه ارشد امسال رو ببینید شرایطش خاصی داره یا نه

اما من برای لیسانس یا همون کنکور سراسری رو چندسال پیش پرسیدم گفتند مشکلی نداره ولی اگه بار اول دولتی قبول شده باشید بار دوم دیگه قبول نمیکنن که دوباره دولتی بخونید یعنی نهایت شبانه حساب میشید،به خاطر اینکه یه بار از تحصیل رایگان استفاده کردید و بار دوم امکان تحصیل رایگان ندارید

3. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام
    ممنون
    هرچی دلت بخواد میتونی بخونی
    فقط باید از این ارشد عمران فارغ التحصیلی شده باشی ( اینو قطعا دیگه میدونستی )

مقاطع ارشد و یا کارشناسی خیلی ها تغییر رشته میدن - نبود کار و یا گرفتن مدرکی بهتر برای مهاجرت ( بعضی مدارک راه مهاجرت رو آسون میکنه

5. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من بهمن معافیت تحصیلیم تموم میشه . قضیه ی سربازی با این شرایط چی میشه؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

من بهمن معافیت تحصیلیم تموم میشه . قضیه ی سربازی با این شرایط چی میشه؟
    غیبت میخورید مگر اینکه دکترا بخونید،یعنی قبل از بهمن ماه باید دکتری قبول بشید

یه نگاه به دفترچه دکتری بندازید ببینید رشته عمران مجاز به انتخاب رشته حقوق هست که اگه شرایطشو داشته باشید نیازی به ارشد حقوق نداشته باشید و یه راست دکتری حقوق بخونید
    Last edited by محمد7966; 06-10-2018 at 12:27.

8. 2 کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •