تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 35

نام تاپيک: به طلسم اعتقاد داری ؟

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض به طلسم اعتقاد داری ؟

سلام

دوستان به طلسم اعتقاد دارین ؟ تجربه ای داشتید ؟

2. 2 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام

من خرافاتی نیستم.

ولی به چشم خودم دیدم. در دوران دانشگاه دختری بود که عاشقش بودم. هر دو از یه سطح فرهنگ و ثروت و .... بودیم. این عاشق یکی از این کولی ها که میان کتاب می اندازن دستت و بعد می گن مثلا 5 تومن بده. کتاب قرآن، زیارت عاشورا .... . این عاشق یکی از این ها شد. بعد از خونه فرار کرد و ماجرا ها داشت و در نهایت باهاش ازدواج کرد. پسر یه قیافه داغونی هم داشت. از این ها که ماهی یه بار حموم بره و فحش خوار و مادر ذکر روزش باشه. مثل سگ هم کتک ش می زد.

دختره اصلا دیوونه این شده بود. از دانشگاه آوردش بیرون. ثروت و سهم دختره از خونه پدری رو بالا کشید. دختره همپای این جلوی همون دانشگاه همون کار رو ادامه میداد.

وضع مالی شون خوب بود. مرام زندگی ش گدایی بود. ماشین مگان داشتن.

به جز طلسم هیچ چیزی برام متصور نیست که دختری به این زیبایی از خانواده بسیار خوب عاشق چنین جونوری بشه.
    من که خیلی دختره رو دوست داشتم و حتی پدرم با پدرش همکار بود و قرار بود دیدار هایی برای آشنایی داشته باشیم که این اتفاق ها رخ داد.

برام جالبه دختری با اون همه غرور و تکبر که تو دانشگاه حتی جواب سلام رو هم به زور می داد و همه چیزش از برندهای معروف بود و عطر های آنچنانی می زد. حالا گدا شده و مثل سگ از این پسر حرف شنوی داره و کتک می خوره.

البته من دانشگاه نبودم ولی بچه ها تعریف می کردند که یک روز موقع نهار از ساندویچی دم دانشگاه 2 تا ساندویچ می خره و پسره عصبانی میشه و طوری دختره رو کتک می زنه که بیهوش می شه و آمبولانس میاد.

پدر و مادر دختره هم بعد مدتی رفتن خارج یا شهرستان. از اونا خبری ندارم. ولی یه خواهر داره که پیج اینستا داره و دنبال می کنم. البته به جز یک عکس قدیمی از خواهرش چیز خاصی تو پیجش نیست مربوط به خواهرش.

4. 2 کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

شاید اما بیشتر به انرژی ها و کائنات اعتقاد دارم و مطمئن هستم در صورتی که خوب باشید کائنات خیلی هواتون رو دارن و از حوادث و بدبختی ها دور میشد.

6. 2 کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

بعضی وقت ها شده که یک نوشته عجیب و غریب رو یکی از دشمنان تون بدون اینکه بفهمی داخل خونت مخفی میکنه .

جالب اینه که قرآن وجود سحر و طلسم رو تایید کرده . اما دوست دارم یکی که برای اتفاق افتاده توضیح بده

8. 2 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

من باور دارم انرژی های ناشناخته زیادی وجود داره با گذر زمان میشه قضاوت کرد اگر میخواید اطلاعات بیشتر جمع اوری کنید فلسفه علم و ماورا رو بخونید

10. 2 کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

بعضی وقت ها شده که یک نوشته عجیب و غریب رو یکی از دشمنان تون بدون اینکه بفهمی داخل خونت مخفی میکنه .

جالب اینه که قرآن وجود سحر و طلسم رو تایید کرده . اما دوست دارم یکی که برای اتفاق افتاده توضیح بده
    سلام و ادب مجدد

در راستای سخنان شما، کاملا موافقم.

در مورد اون دختر یه چیزی اضافه کنم. یه بار توی خیابون انقلاب رفته بودیم با هم کتاب بخریم. اون موقع حدود 10 سال پیش یه پیرزنه جنوبی وقتی ما ایستاده بودیم دست این رو گرفت و به زور گفت باید کف دستت رو ببینم. بهش گفت تو دعا داری و طلسم شدی و من با 50 تومن باطل می کنم اگر نکنی کور می شی.

که ما محل نذاشتیم و رفتیم. اون از جهاتی میشه بگیم کور شد.

به جز این ها
    دوست دیگری دارم که پزشکه. یه انسان واقعی هست. ببین بدون ویزیت معاینه می کنه، مریض های بی بضاعت رو مجانی میره خونه شون. تمام محله عاشقش هستن. یه خونه پدری به این به ارث رسید. خونه خیلی قدیمی بود، این مجبور شد بازسازی کنه. حدود دو سال پیش تو یکی از ستون ها یه لوح فلزی پیدا کرد. اسم خودش روش بود و بعد یه سری حروف نامفهوم و اعداد.

عمله ای که اونجا کار می کرد می گفت طلسم هست و باید باطل کنی، زن پسر خاله م این کاره هست و ... . دوستم اهمیتی نداد و لوح رو پیش خودش نگه داشت. یه چیز فلزی اندازه سی دی یه ذره کوچکتر با کلی حروف و اسم این وسط یه مثلث در کناری از این لوح. مثلا نوشته بود سعید بن منصور. که منصور پدرش بود.
    پیش اون خانوم هم رفتیم ایشون گفتن که باطل کردنش کار اون نیست و باید بری پیش فلان کس که اجازه نقش انداختن روی لوح و طلسم فلزی داره. هیچی هم پول نگرفت.
    ولی این بدبخت سرش خیلی شلوغ بود و نشد بره و همه چیز به فراموشی سپرده شد.

با همه خوبی و مهربونی که در حق همه کرده و می کنه. زندگی خیلی سختی داشت و داره. خانومش همین چند روز پیش خودکشی کرد و همه مون شوکه شدیم. یه بچه 3 ساله هم داره. نمازش ترک نمی شد. تو وقت های بیکاری قرآن می خوند. همیشه تمیز و وضو گرفته بود. اصلا بگم فرشته هست کم گفتم.

انقدر هم ساده هست، هنوز حتی دسته چک هم نداره. من براش چک می کشم وقتی کار بزرگی داره. هیچ وقت هم خیانت نکرده. از چشمام بیشتر قبولش دارم.

12. 2 کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

نه

14. این کاربر از nazfor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن عکاسی sara_program's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام

من خرافاتی نیستم.

ولی به چشم خودم دیدم. در دوران دانشگاه دختری بود که عاشقش بودم. هر دو از یه سطح فرهنگ و ثروت و .... بودیم. این عاشق یکی از این کولی ها که میان کتاب می اندازن دستت و بعد می گن مثلا 5 تومن بده. کتاب قرآن، زیارت عاشورا .... . این عاشق یکی از این ها شد. بعد از خونه فرار کرد و ماجرا ها داشت و در نهایت باهاش ازدواج کرد. پسر یه قیافه داغونی هم داشت. از این ها که ماهی یه بار حموم بره و فحش خوار و مادر ذکر روزش باشه. مثل سگ هم کتک ش می زد.

دختره اصلا دیوونه این شده بود. از دانشگاه آوردش بیرون. ثروت و سهم دختره از خونه پدری رو بالا کشید. دختره همپای این جلوی همون دانشگاه همون کار رو ادامه میداد.

وضع مالی شون خوب بود. مرام زندگی ش گدایی بود. ماشین مگان داشتن.

به جز طلسم هیچ چیزی برام متصور نیست که دختری به این زیبایی از خانواده بسیار خوب عاشق چنین جونوری بشه.
    من که خیلی دختره رو دوست داشتم و حتی پدرم با پدرش همکار بود و قرار بود دیدار هایی برای آشنایی داشته باشیم که این اتفاق ها رخ داد.

برام جالبه دختری با اون همه غرور و تکبر که تو دانشگاه حتی جواب سلام رو هم به زور می داد و همه چیزش از برندهای معروف بود و عطر های آنچنانی می زد. حالا گدا شده و مثل سگ از این پسر حرف شنوی داره و کتک می خوره.

البته من دانشگاه نبودم ولی بچه ها تعریف می کردند که یک روز موقع نهار از ساندویچی دم دانشگاه 2 تا ساندویچ می خره و پسره عصبانی میشه و طوری دختره رو کتک می زنه که بیهوش می شه و آمبولانس میاد.

پدر و مادر دختره هم بعد مدتی رفتن خارج یا شهرستان. از اونا خبری ندارم. ولی یه خواهر داره که پیج اینستا داره و دنبال می کنم. البته به جز یک عکس قدیمی از خواهرش چیز خاصی تو پیجش نیست مربوط به خواهرش.
    نه برادر من. دعانویسی نبوده. گول حرفای پسره رو خورده. دختر ها ساده ان

16. 3 کاربر از sara_program بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

تاپیک جالبی بود ولی به نظرم در موردش تحقیق و مطالعه نکنید البته خودم هم اینکارو نکردم ولی میدونم کسی بخواد بره تو فازش ممکنه از جاهای بدی سر دربیاره

18. این کاربر از Dimitris بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

نه برادر من. دعانویسی نبوده. گول حرفای پسره رو خورده. دختر ها ساده ان
    چی بگم؟ حالا حتما هم طلسم نبوده در مورد اون دختره.

بحث ساده بودن یا نبودن دختر ها رو نمی دونم تا جایی که من دیدم الان خیلی باهوش هستن. ولی این هم دختر خیلی باهوشی بود. تا اون موقع 2 بار هم رفته بود خارج به اسپانیا و گرجستان. چشم و گوش بسته هم نبود. به اظهار خودش از 17 سالگی دوست پسر داشته.

شایدم پسره خیلی براش جذاب بوده و واقعا طلسمی در کار نبوده. اینم می تونه درست باشه.

ولی دختری در اون موقعیت که میگم جواب سلام کسی رو هم به زور می داد چطور با یه همچین آشغالی ازدواج کرد و خودش هم دعا فروش شد؟

پسره مثل سگ می زدش، فحشش می داد. این در مقابلش لال بود. اصلا بگم برده کلمه صحیح تری هست.

بگذریم واقعا دلم گرفت چه دختری بود. دیگه شانس ما هم این بود. یه دعا فروش زوری بر ما پیروز شد. اون اواخر دانشگاه من این ها علاوه بر فروش دعا تا ماشینی می اومد پارک کنه بهش فرمون می دادن که مثلا بیا جلو و عقب و اینطوری هم پول می گرفتن. دختری که همه لباس هاش مارک دار بود به این روز افتاد.

اگر با یکی دیگه از بچه های دانشگاه ازدواج می کرد یا دوست می شد غصه نمی خوردم ولی آخه با یه گدا و کولی زاده ؟

تو دوره دوستی مون براش هیچی کم نذاشتم از این بابت خیالم راحته. ولی دلم هر بار که ماجراشو تعریف می کنم هزار تیکه می شه و خیلی غصه می خورم.
    Last edited by mohsenP3000; 05-10-2018 at 12:38.

20. 2 کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •