تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 35

نام تاپيک: به طلسم اعتقاد داری ؟

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

طلسم هم ممکنه باشه . چطور اینو رد میکنی ولی اونو نه؟
    رد نکردم گفتم نامعلوم به دلیل دانش محدود بشر این مسائل نیازمند تحقیقات گسترده است بایستی متونن علمی غربی در رابطه با این دو موضوع مورد مطالعه قرار بگیره اطلاعات جالبی به دست میاد قطعا
    طلسم با بحث وجود یا عدم وجود فرق داره امکان وجود هست ولی ولی طلسم در قلمرو ماوراء قرار میگیره علوم وحیانی و سحر غریبه هم حوزه جدایی داره که علم طردش میکنه ولی احتمال اینکه موجوداتی در کهکشان باشن خیلی بالا ممکنه باشه
    Last edited by hamid3369; 07-10-2018 at 10:36.

2. 2 کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

ادم فضایی چی وجود دارن یا نه؟
    سلام

حدود 6 ماهی هست که ناسا یه سری مدارک و اسنادش رو منتشر کرده در مورد یوفو ها. خود مردم یه فیلم در یوتوب هم در موردش ساختن. شما یه سرچ بکن کلی مطلب داره.

خلاصه ش در حد یک خط این هست که وجود دارن با بعضی تماس داشتن. قد کوتاه تری هم نسبت به ما دارن. یه فیلم کوتاه هم هست که وجودشون رو در یکی از کوه های اطراف تهران نشون میده از همون مستند که جداش کردن. یه سفینه هست که با سرعت بسیار زیاد رد میشه. فکر کنم خیلی هم زیاد ویوو شده باشه و در تلگرام زیاد دیده باشید.

4. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cyber-PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

عزیزان کشور و ملت ما به اندازه کافی خرافات زده و عقب مانده نیست؟ حالا خرافات دیگه مثل طلسم و توهمات مدرن مثل یو‌اف‌او رو هم بهش اضافه کنیم؟
    جانه عزیزتون بیخیال شد!
    ولی اگر میخواید ببینید کار میکنه یا نه، هرچی طلسم و دعا و غیره دارید علیه من بکار بگیرید ببینید چی میشه!
    شاید از خوش شانی هر دومون، این وسط زد و من مردم! هم شما میگی طلسمت کار کرده و خوشحال میشی هم من کمتر تو این خراب شده زجر می‌کشم و راحت میشم! همه راضی میشیم!
    ولی اگر هردو بدشانسی آوردیم و من مجبور به ادامه‌ی به اصطلاح زندگی در این خراب شده بودم شما هم قبول کنید این طلسم ها کار نمیکنه و برید دنبال زندگیتون!
    قبول؟
    Last edited by Cyber-PC; 07-10-2018 at 15:07.

6. 4 کاربر از Cyber-PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

انسان های موجود خیلی عجیبی هستند , هر کسی به مشکلی می خوره به جای اینکه دنبال جواب باشه دنبال خرافات میره , من تا قبل از 18 سالگی باور داشتم که اگه من به چیزی فکر کنم و یا بخوام درست برعکسش اتفاق میافته و این کلا یه چیزی قانون شده بود , مثلا فکر میردم تو یه درست نمره خوب میگیرم , نمره بدی می گرفتم و بلعکس و یا مثلا یه فردی رو می بینم ار بودن باهاش لذت میبرم ولی کلا پشیمون میشدم با اون بودن و امثال

فکر میکردم طلمس شدم یا یه همچین چیزی , ولی بعدا دیدم من خودم این باورو درست کرده بودم و ذهنم درست مواجه شدن با اون اتفاق به من یادوری می کرد که اون اتفاق برعکس اتفاق میافته و من ناخوداگاه طوری انتخاب می کردم که برعکس اونچه که قبلا فکر میکردم اتفاق بیافته

بعدا که فهمیدم بعضی چیزا از پایه غلطه و کنار گذاشتمشون , دیدم من طلسم نیستم , این خودم هستم که این باورو ساختم و انتخاب هام با اون باور غلط همسو بود

همه ما میانگینی از تصمیمات زندگی خودمون هستی , دنبال مقصر نباشیم

تو فیلم امریکن ایکس هیستوری یه دیالوگی هست که هیچ وقت یادم نمیره : قبلا به همه کس و چیز دشنام میدادم و اونا مقصر بدبختی های خود می دونم اما یه یه بار از خودم پرسیدم ایا این کار هایی که من می کنم باعث میشه زندگی من بهتره بشه یا نه ؟

من قبل از 18 سالگی به چیزی هایی اعتقاد داشتم که الان که بهشون فکر میکنم خندم میگیره , در حد برون افکنی و چاکرا ها

من به سحر و جادو و امثال این چیزا رو غیر منطقی می دونم , کلا هر چیزی که مبنای علمی نداشته باشه از نظر من مردود هست , اگه باور داشته باشم طلسم وجود داره , وجود خواهد داشت , اگر باور کنیم وجور نداره , طلسم وجود نخواهد داشت
    Last edited by windows-ps3; 09-10-2018 at 13:52.

8. 2 کاربر از windows-ps3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال badboys_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    گیلان - لنگرود

پيش فرض

من فقط به پول اعتقاد دارم و یه چیز دیگه که اسمشو نمیتونم بگم..

خداییش ساله 2018 شد هنوز مردم ما از فکر طالع بینی و طلسم بیرون نیومدن ..بعدا انتظار داریم مملکتمون پیشرفت کنه

10. این کاربر از badboys_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

انصافا فضای پی سی ورد داره کم کم جاشو به بی خردی و خرافه باوری میده.

گذشت اون روزهای خوب...

بهتره بدونید که این تاپیکها بصورت سیستماتیک ایجاد میشه و با یک هدفمندی خاصی مطرح میشن.

12. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

دوستان در این سایت کتابهای زیادی در مورد انواع طلسمات هست حنما استفاده کنید
    downloadme . ir

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

اعتقاد که ندارم ولی تو نوجوونی خیلی علاقه پیدا کردنم و یه سالی تخصصی رفتم تو کارش
    کلی کتاب دست نویس مطالعه کردمو ...
    کلا علوم غریبه چند دسته داره :
    کیمیا
    ریمیا = شعبده
    سیمیا = مثلا تخم چشم اسب با گوز خفاشو با هم بکوبی بخوری از اینجور چیزا
    یکی دیگه هم بود یادم نیست
    بیشتر از همه بخش شعبده های قدیم تو یه کتاب دست نویس توجه منو جلب کرد که البته بعضیاش مشخصه علمیه که هوز کشف نشده مثلا تو یه نوشته رمزی گفته بود تخم لوبیا رو توی نمیدونم چی خیس بخورونی بعد اول شروع شعبده تخمو بکاری و یه پارچه بندازی روش تا میاد تموم شه شعبده تخم رشد کرده ! اینو به عنوان شعبده گفته بود کاملا نتونستم رمز گشاییش کنم به نظرم علم بزرگیه بشه سرعت رشد کیاهان رو تغییر داد نه ؟!
    تو علم سیمیا هم بعضیاش با علم جور در میومد که میشه علم کشف نشده نه جادو و تلسم
    ولی بقیه همش چرت و پرت محظه شخصا تو همون دوران جو گیری چند بار دست به طلسم نویسی هم زدم با هزار اداب و رسوم و خطر به حلاکت رسیدن و ... به حلاکت که رسیدم ولی غیر از این نه
    در کل بگم اگه چیزی هم باشه علمه نه طلسمی در کاره نه چیزی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

به نظر من طلسم و جادو وجود داره چون اولیای دین و امامان هم در این موارد احادیثی داشتن و استفاده از طلسم و جادو رو نهی کردن و برای رفع جادو و طلسم دعاهایی گفتن

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

جسارتا و با عرض پوزش :

به نظر من آدم نباید به چرندیات و مضخرفات اعتقاد داشته باشه. مگه ادم چند سال زنده اس که این چند سال عمرش رو هم بخواد با این تخیلات به بطالت بگذرونه ؟

شکست های ما نتیجه جهل و نادونی و حماقت و تصمیمات اشتباه خودمون هست.

اگه طلسم و جادو حقیقتا وجود داشت الان دعانویس ها ثروتمند ترین و قدرتمندترین موجودات کره زمین بودن.

مواظب وقت و عمری که داره میره باشیم ..

17. این کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •