تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل فن سیپیو و اشغالی رم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض مشکل فن سیپیو و اشغالی رم

با سلام خدمت دوستان من ی بروزر بود واسه ساخت بیت کوین(CryptoTabBrowserx86__to45qpx6) نصب کردم و دیدم خیلی از سی پیو کار میکشه و اون برنامه رو حذف کردم ، الان cpu usage زیر46 درصد نمیاد و رم هم مدام روی 1.94 گیگ هست ، وقتی ک اتصال اینترنت قطع میکنم سی پیو ب حالت عادی برمیگرده ولی میزان اشغالی رم روی همون 1.94 گیگ میمونه ،
    ممنون میشم راهنمایی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه حبیب 35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان من ی بروزر بود واسه ساخت بیت کوین(CryptoTabBrowserx86__to45qpx6) نصب کردم و دیدم خیلی از سی پیو کار میکشه و اون برنامه رو حذف کردم ، الان cpu usage زیر46 درصد نمیاد و رم هم مدام روی 1.94 گیگ هست ، وقتی ک اتصال اینترنت قطع میکنم سی پیو ب حالت عادی برمیگرده ولی میزان اشغالی رم روی همون 1.94 گیگ میمونه ،
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    ا
    مطمئن بشید نرم افزارکاملا حذف شده
    نسبت به نوع مرورگرتون اافزونه miner block نصب کنید تاسایتها ناخاسته ازقدرت سیستم تون دزدی نکنن

3. این کاربر از حبیب 35 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

ا
    مطمئن بشید نرم افزارکاملا حذف شده
    نسبت به نوع مرورگرتون اافزونه miner block نصب کنید تاسایتها ناخاسته ازقدرت سیستم تون دزدی نکنن
    از Programs and Features حذفش کردم ولی بازم سیستمم سیپیو درحال 45 درصد ب بالا کار میکنه و رم هم همون الان 2 گیگ داره کار میکنه هیچ برنامه ای جز دوتا مروگر اپرا و گوگل کروم بیشتر باز نیست ،

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

برنامه رو ب صورت کامل از Programs and Features حذف کردم ولی متاسفانه سیستمم تا روشن میکنم سیپیو شروع میکنه به 46 درصد ب بالا کار کردن و رم هم 1.96 اشغال هست ، هیچ نرم افزاری هم باز نیست

اگه نباشه جاش خالی می مونه حبیب 35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

1.اینوبایدبدونید که استخراج ارزهای دیجیتال باسیستم خانگی به هیچ وجه مناسب نیست شدیدا روسیستم فشارمیاره.بایدازدستگاه ماینینگ یاچندین کارت گرافیک یا... استفاده کنید

2.با ایجاد سایتهای قارچ گونه ومنبع ویروس وتروجان خارجی باسیستم خانگی سمتش نرید.حتما افزودنی
    miner block نصب کنید

3.حتما دراوضاع بهم ریخته نت که پرازویروس تروجان وسواستفاده ازسیستمها پیش اومده حتما یک بکاب سالم ازویندوزتون داشته باشید

4.میتونید ازبخش task manager ببینید کدام نرم افزاریافایل داره ازسی پی یو یارم کارمیکشه به صورت دستی ببندینش.ادرسشوبردارید وحذفش کنید(دقت کنیدفایل اصلی ویندوزنباشه)

5.حتما انتی ویروس قوی اپدیت شده نصب کنید

7. این کاربر از حبیب 35 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

کلین کش انجام بدید..فضای بیشتری ایجاد کنید. و ویندوز رو اپ کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •