تبلیغات :
با گوآنی صاحب وب سایت شو و کسب درآمد کن
پیشبینی فوتبال
لیست قیمت تبلت
دستگاه جوجه کشی
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
[ سفارش آگهی متنی ]

+ جواب دادن به اين بحث
نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: راهنمایی برای ریزه کاری های کانفیگ مودم (تنظیم در منزل)

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

14 راهنمایی برای ریزه کاری های کانفیگ مودم (تنظیم در منزل)

درود
    یه پیشنهاد کاری بهم شده برای یه شرکت که میخواد برم و مودم های مشترکشون رو کانفیگ کنم
    در حالت کلی به تنظیمات مودم آشنا هستم و تقریبا تنظیمات مودم های آشنا ها رو هم من انجام میدم ولی ریزه کاری هاشو نمیدونم از طرفی هم کار کردن جلوی مشتری شدیدا برام استرس آوره میترسم چیزایی که میدونم هم از یادم بره .. از طرفی هم هر مودمی تنظیمات خودشو داره منو های خودشو داره که ممکنه آدم سردرگم بشه
    برا همین از دوستان تقاضا دارم منو راهنمایی کنن که به چه چیزایی تو جه کنم .. مودم مشکل دار رو چجوری تشخیص بدم یا ....
    یا اگر کسایی تجربه اینو داشتن که کسی اومده براشون مودم تنظیم کنه و مشکلاتی داشته بگن که تکرار نکنم اون موارد رو

پروفشنال hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

شما فریب ظاهر گرافیکی منو هارو نخورید فقط عبارات تنضیم رو بدونید کافیه زیاد سخت نگیرید فقط ممکنه یه وقتایی کانفینگ کنی به اینترنت وصل نشی بخاطر سیم کشی و ایرادات اپراتور شرکته یادتون باشه گاهی یک شماره شتباه در کل کانفینگ رو بهم میریزه

3. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )
همچنین با داشتن اکانت گوگل ( جی میل ) میتوانید از لینک بالای سایت استفاده کنید و سریعا در سایت وارد شوید

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •