تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: پیگیری گوشی توقیف شده

پروفشنال AMHSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015
    محل سكونت
    Khozestan

پيش فرض پیگیری گوشی توقیف شده

دوستان سلام

خرداد ماه از یه فروشگاه اینترنتی معتبر (بامیلو نیست) یه گوشی خریدم که قرار بود حدود یک ماه بعد تحویلم بدم (مستقیم از چین وارد میکنن) بعد از یک ماه که پیگیری کردم گفتن گوشی شما رسیده اما تو گمرکه و گمرک ترخیص نمیکنه، طی این دو سه ماه چند بار دیگه تماس گرفتم که همون جواب رو دادن و گفتن که گمرک قراره خودش بفرسه و دیگه ربطی به اونا نداره ، حدود بیست روز هست که فروشگاه دیگه جواب نمیده. حالا موندم که چطور پیگیری کنم؟ نکنه یه وقت اینا گوشی ما رو بفرستن بازار بفروشن! دوستان اگر راهی به ذهنشون میرسه که چطور می تونم پیگیری کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

اگر شما بتونی این گوشی رو پس بگیری باید مدال افتخار و شجاعت بهت بدیم ...منکه امیدی ندارم مگر اینکه کلی سیبیلشون رو چرب کنی ترخیص بشه

3. 2 کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

دوستان سلام

خرداد ماه از یه فروشگاه اینترنتی معتبر (بامیلو نیست) یه گوشی خریدم که قرار بود حدود یک ماه بعد تحویلم بدم (مستقیم از چین وارد میکنن) بعد از یک ماه که پیگیری کردم گفتن گوشی شما رسیده اما تو گمرکه و گمرک ترخیص نمیکنه، طی این دو سه ماه چند بار دیگه تماس گرفتم که همون جواب رو دادن و گفتن که گمرک قراره خودش بفرسه و دیگه ربطی به اونا نداره ، حدود بیست روز هست که فروشگاه دیگه جواب نمیده. حالا موندم که چطور پیگیری کنم؟ نکنه یه وقت اینا گوشی ما رو بفرستن بازار بفروشن! دوستان اگر راهی به ذهنشون میرسه که چطور می تونم پیگیری کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    شماره پیگیری گمرکی کالا رو ازشون بگیر . برو یک شعبه گمرک نزدیک شهرتون . و روش پیگیری رو مستقیما ازشون بپرس .

5. 3 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال AMHSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015
    محل سكونت
    Khozestan

پيش فرض

شماره پیگیری گمرکی کالا رو ازشون بگیر . برو یک شعبه گمرک نزدیک شهرتون . و روش پیگیری رو مستقیما ازشون بپرس .
    موضوع اینه که فروشگاه دیگه جواب نمیده
    Last edited by AMHSIN; 23-09-2018 at 18:24.

7. این کاربر از AMHSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

موضوع اینه که فروشگاه دیگه جواب نمیده
    پس فروشگاه کلاه برداری کرده و اصلا خریدی در کار نبوده .

شما اشتباه بزرگی کردی ، به راحتی میتونستی از فروشگاه malltina خرید کنی . یعنی لینک آمازون رو در قسمت سرچ وارد کرده و قیمت نهایی رو ببینی . کار گمرک هم خودشون انجام میدن

پروفشنال AMHSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015
    محل سكونت
    Khozestan

پيش فرض

پس فروشگاه کلاه برداری کرده و اصلا خریدی در کار نبوده .

شما اشتباه بزرگی کردی ، به راحتی میتونستی از فروشگاه malltina خرید کنی . یعنی لینک آمازون رو در قسمت سرچ وارد کرده و قیمت نهایی رو ببینی . کار گمرک هم خودشون انجام میدن
    بعید میدونم، فروشگاه معتبری هست، نماد اعتماد دو ستاره داره، الان بخاطر نوسانات ارز غیرفعال هست

کاربر فعال انجمن های فوتبال MCSE MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

اگه مدرک خرید دارید و فروشگاه هم پاسخگو نیست بهتره برید برای شکایت
    حالا دقیق نمیدونم کجا ولی وزارت ارتباطات یا پلیس فتا شاید بتونن رسیدگی کنن

11. 2 کاربر از MCSE MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام

خیلی از کسانی که قبل از گرانی اخیر , کالا خردیدند و تحویل نگرفته بودند , با این مشکل روبرو شدند و اکثرش هم کلاهبرداری هست یعنی چون کالای خریداری شده خیلی گرانتر شده میخوان بفروشنش به دیگران به قیمت روز . برای همین میخوان خریدار اولی رو از سرشون باز کنند و پولش رو پس بدند و یا با کلک و ترفند , ازش پول بیشتر بگیرند
    .
    یکی از اقوام ما مانیتور آیفون سیماران خریده قبل از گرانی اخیر و بهشون گفته مانیتور رو نگه دارید تا بعداً که نقاشی خونه تمام شد بیاین نصبش کنین
    10 روز بعدش قیمت مانیتور 150% میره بالا . بهشون زنگ میزنه تا بیان نصب کنند
    بهش میگن باید 400 هزار تومن دیگه پرداخت کنی چون خیلی گرانتر شده
    ایشون هم که مبفهمه قصد باج خواهی و تیغیدن دارند زنگ میزنه به دفتر مرکزی سیماران و بخشون میگه 10 روزپیش خریدم و پول رو هم همون موقع واریز کردم ولی الان مانیتور رو گرو گرفته اند و 400 ت پول بیشتر میخوان
    خلاصه نقشه ی باج خواهی بر آب شد و مانیتور رو براش نصب کردند بدون یک ریال اضافه

خیلیها با این مشکل بزرگ روبرو شدند .
    بعضیها معامله های میلیاردی انجام دادند و با این مشکل روبرو شدند مثل خرید ماشینهای بسیار گرانقیمت و یا ویلا یا آپارتمان و غیره
    .
    ===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و هزینه های زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Rjoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

بنده یه مودم زایکسل از شاتل خریداری کردم که خراب شده و چون دارای گارانتی بود شرکت اونو تحویل گرفت،واحد فنی گفتن مودم قابل تعمیر نیس و میبایس تعویض بشه،هیچ ما هم یه هفته ای معطل شدیم گفتن بدلیل نبود قطعه مورد نظر امکان تحویل مودم نیس و پولشو میدیم تا خودتون نوع دیگه شو تهیه کنید،وقتی به واحد فروش مراجعه کردم گفتن پولی که بهتون پرداخت میشه معادل زمانیه که خریداری کردید یعنی قبل از گرونی ارز،حدود 75 هزار تومن،به بازار مراجعه کردم همون مودمو 250 تومن کمتر قیمت ندادن.
    دوست عزیز توی این مملکت که دنیای واقعیش و شرکت های معتبرش کلاه بردارن فضای مجازیشو باید فاتحه خونی کنی واسش

15. 4 کاربر از Rjoun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

بنده یه مودم زایکسل از شاتل خریداری کردم که خراب شده و چون دارای گارانتی بود شرکت اونو تحویل گرفت،واحد فنی گفتن مودم قابل تعمیر نیس و میبایس تعویض بشه،هیچ ما هم یه هفته ای معطل شدیم گفتن بدلیل نبود قطعه مورد نظر امکان تحویل مودم نیس و پولشو میدیم تا خودتون نوع دیگه شو تهیه کنید،وقتی به واحد فروش مراجعه کردم گفتن پولی که بهتون پرداخت میشه معادل زمانیه که خریداری کردید یعنی قبل از گرونی ارز،حدود 75 هزار تومن،به بازار مراجعه کردم همون مودمو 250 تومن کمتر قیمت ندادن.
    دوست عزیز توی این مملکت که دنیای واقعیش و شرکت های معتبرش کلاه بردارن فضای مجازیشو باید فاتحه خونی کنی واسش
    واقعا تاسف خب یکی نیست بگه شرکت تو که 75 میدی مودم میشه خرید باهاش ...بازار کلکته

17. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •