تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: موقعی که می خواهم از برنامه دیکشنری تصویری استفاده کنم این خطا میاد که نمی دونم اشکال از چیه؟ (اسکرین شات)

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

14 موقعی که می خواهم از برنامه دیکشنری تصویری استفاده کنم این خطا میاد که نمی دونم اشکال از چیه؟ (اسکرین شات)

سلام

چند روز هست که این خطا رو وقتی می خواهم از دیکشنری تصویری استفاده کنم باهاش مواجه می شم که نمی دونم ایراد و اشکال چیه. برنامه دیکشنری باز میشه ولی وقتی روی یکی از دروس کلیک می کنم تا باز بشه این خطا میاد که نمی فهمم به چه چیزی اشاره می کنه که باید اون نصب یا حل بشه تا درست کار کنه. قبلا این مشکل رو نداشتم و به راحتی و خوب برنامه کار می کرد.

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام

چند روز هست که این خطا رو وقتی می خواهم از دیکشنری تصویری استفاده کنم باهاش مواجه می شم که نمی دونم ایراد و اشکال چیه. برنامه دیکشنری باز میشه ولی وقتی روی یکی از دروس کلیک می کنم تا باز بشه این خطا میاد که نمی فهمم به چه چیزی اشاره می کنه که باید اون نصب یا حل بشه تا درست کار کنه. قبلا این مشکل رو نداشتم و به راحتی و خوب برنامه کار می کرد.

مشکل رو پیدا کردم. باید حتما Quick Time درست و حسابی نصب بشه. من نصب کرده بودم ولی انگار درست نصب نشده بود و یک جای کار می لنگید. یکبار پاک کردم و دوباره نصب کردم و برنامه الان درست کار می کنه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •