تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: افكار مزاحم!!!

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

14 افكار مزاحم!!!

سلام دوستان
    من حدود يك ساله كه داروي اعصابم رو كنار گذاشتم
    روز به روز بهتر شدم اما يه مشكلي دارم خوابم به شدت كم شده يعني ظهرا اصلا خواب ندارم و اينكه موقعي كه تنها ميشم كلي افكار مزاحم ميالد سراغم به نظرتون چجوري بدون مصرف دارو ميشه از اين افكار رهايي پيدا كرد؟مثلا من يه سري فكرها رو دوست ندارم ولي مرتب سراغم ميان
    دسوتان لطفا راهنماييم كنين اصلا دوست ندارم دوياره سمت داروي اعصاب برم دوست دارم با روشي ديگه بتونم به اين افكار غلبه كنم
    ممنون ميشم راهنماييم كنين

داره خودمونی میشه SINASONY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام دوستان
    روز به روز بهتر شدم اما يه مشكلي دارم خوابم به شدت كم شده يعني ظهرا اصلا خواب ندارم و اينكه موقعي كه تنها ميشم كلي افكار مزاحم ميالد سراغم به نظرتون چجوري بدون مصرف دارو ميشه از اين افكار رهايي پيدا كرد؟مثلا من يه سري فكرها رو دوست ندارم ولي مرتب سراغم ميان
    دسوتان لطفا راهنماييم كنين اصلا دوست ندارم دوياره سمت داروي اعصاب برم دوست دارم با روشي ديگه بتونم به اين افكار غلبه كنم
    دوست عزیز بنظره من طرف داروی شیمیای تا حد ممکن نرو.یه داروی گیاهی هست شربت تقویت اعصاب.خیلی خوبه .اگه خواستی اونو تهیه کن.سایت بهبودستان داره.اما در مجموع خودتو با ورزش سرگرم کن هم بدنت قوی میشه هم فکرت دیگه مشغول نیست خیلی موثره. موفق باشی.

3. این کاربر از SINASONY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Rjoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام دوستان
    دوست عزیز ذهنتون رو در مواقعی که بیکار هستید معطوف کتاب خوندن کنید،قبل از خواب هیچ چیزی مثل کتاب یه ذهن مشوش رو خسته نمی کنه.
    میتونید از کتاب های مورد علاقه تون شروع کنید
    موفق باشید

5. این کاربر از Rjoun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    ورزش بهترین جایگزینیه که من به شخصه برای دارو پیدا کردم با تقریب خوبی میتونم بگم همون تاثیر مثبت داروهای شیمیایی رو داره.
    ورزش های هوازی مثل دویدن که باعث افزایش ضربان قلب میشه مخصوصا.
    اگه بتونید یک ورزش رو به صورت حرفه ای ادامه بدید واقعا عالیه. (شنا، ایروبیک، تی ار ایکس و ...)
    ااگه برای ورزش کردن یک نفر رو داشته باشید که همراهیتون کنه انگیزه تو بیشتر میشه و زود رهاش نمیکنید.

به جز این مورد اگه بتونید برای هر 30 دقیقه روز یک برنامه داشته باشید کمک میکنه. سعی کنید اصلا وقت تلف شده نداشته باشید.
    اگه زیاد از شبکه های اجتماعی استفاده میکنید (مخصوصا اینستاگرام) استفاده ازش رو محدود کنید. چند ساعت قبل از خواب اخبار و شبکه های اجتماعی رو دنبال نکنید و سعی کنید کتاب رو جایگزین کنید.

یک سری خوراکیا بنظرم باعث میشه این افکار و اضطراب ها بیشتر بشه. مثل قهوه، سیگار، شکلات، سوسیس، فلفل و چیزای مشابه.

یه مدت دمنوش های آرام بخش رو امتحان کنید. مثل گل گاوزبان، سعی کنید در طول روز و قبل خواب استفاده کنید. دمنوش معمولا تاثیر سریع نداره ولی در بلند مدت تاثیر مثبت میذاره.

سعی کنید اهمیت ندید! کارایی که باعث افزایش اعتماد به نفستون بشه کمک میکنه که بتونید اهمیت ندید به مسائل. مثل ورزش کردن، کتاب خوندن و ...

زیاد تنها نمونید و سعی کنید با دوستان یا خانواده وقت بیشتری بگذرونید.

یه تفریح تخصصی رو دنبال کنید هرچیزی میتونه باشه از نگهداری از انواع گل و گیاه، بازی های کامپیوتری، فیلم دیدن و یا هر چیز دیگه ای. به شخصه از ماهیای زینتی نگهداری میکنم! راحت روزی 1-2 ساعت براشون وقت میذارم و خیلی لذت میبرم. هرگونه تفریحی که ازش لذت ببرید و بتونید وقت زیادی براش بذارید.

7. 3 کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

شما باید کتاب اصول واقع گرایی رو بخونید یا هر نوشته ای در موردش بی تاثیر نیست

9. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

سلام دوستان
    این افکار مزاحم میتونن نشانه ای از اسکیزوفرنی باشن که معمولا علائمش در دوران جوانی شروع میشه شاید هم به خاطر تاثیرات و وابستگی به همون دارو ها باشه .
    Last edited by kian98; 19-09-2018 at 11:26.

11. این کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام دوستان
    سلام

به نظر من به نظرات همه دوستان توجه کن.

ولی قرص اعصاب رو بدون نظر پزشک قطع نمی کنن. در نهایت اگر درمان ت رو کامل نکرده باشی مشکلات شدیدتر برات بر می گرده.

خوشبختانه با این تحریم ها کلا چند قلم داروی اعصاب بیشتر نمی تونید تهیه کنید. پس برید پیش دکتر اعصاب و روان و مصرف قرص هاتون رو شروع کنید.

من بعضی از تاپیک های قبلی شما رو خوندم. بدون شک باید قرص مصرف کنید اگر می خواهید سلامت باشید. قرص گیاهی و ... برای شما پاسخگو نیست.

موفق باشی

13. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •