تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: خارش طولانی مدت گوش

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض خارش طولانی مدت گوش

سلام دوستان

تقریبا از زمستان پارسال تا الان خارش گوش دارم.کسی این مشکلو داشته؟اگه درمان شده با چه دارویی درمان شده؟

با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام دوستان

تقریبا از زمستان پارسال تا الان خارش گوش دارم.کسی این مشکلو داشته؟اگه درمان شده با چه دارویی درمان شده؟

با تشکر
    سلام

آره من داشتم. خیلی بد بود و دکتر هم زیاد رفتم.

گفتن که التهاب گوش میانی داری. برای آلرژی هست به مدت 1 ماه روزی سه بار هر 8 ساعت سیتریزین بخور. که من رو درمان کرد. گاهی هم که اینجور می شم دوباره همین درمان رو شروع می کنم.

از طرف دیگه یه قطره گوش التیام بخش هم هست که خیلی گرونه من آخرین بار 2 سال پیش با دلار 3500 حدود 400 تومن خریدم. همین کار رو انجام می داد و یه حس خیلی خوبی در گوش و مجاری تنفسی م ایجاد می شد. بعد هر چی هم داخل گوش بود تخلیه می کرد. عالی بود. مال دانمارک بود اسمش یادم نیست ولی جایی یادداشت کرد م . پیدا کردم بهتون همینجا اطلاع می دم.

3. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام

آره من داشتم. خیلی بد بود و دکتر هم زیاد رفتم.

گفتن که التهاب گوش میانی داری. برای آلرژی هست به مدت 1 ماه روزی سه بار هر 8 ساعت سیتریزین بخور. که من رو درمان کرد. گاهی هم که اینجور می شم دوباره همین درمان رو شروع می کنم.

از طرف دیگه یه قطره گوش التیام بخش هم هست که خیلی گرونه من آخرین بار 2 سال پیش با دلار 3500 حدود 400 تومن خریدم. همین کار رو انجام می داد و یه حس خیلی خوبی در گوش و مجاری تنفسی م ایجاد می شد. بعد هر چی هم داخل گوش بود تخلیه می کرد. عالی بود. مال دانمارک بود اسمش یادم نیست ولی جایی یادداشت کرد م . پیدا کردم بهتون همینجا اطلاع می دم.
    فقط چندتا سوال شما گوشتون به صدای هدفون و هندزفری هم حساس بود؟چون من وقتی هدفون میذارم تو گوش ،خارش گوش بیشتر میشه.چندبار هم به خاطر بازی های جنگی گوش درد گرفتم که با چندتا قطره درمان شدم ولی درمان موقته

سوال دوم:گوشتون به اندازه کافی موم تولید میکنه یا خشک خشک؟آخه من احساس میکنم گوشم خشک خشک شده و اصلا موم تولید نمیکنه
    Last edited by محمد7966; 21-09-2018 at 14:52.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

فقط چندتا سوال شما گوشتون به صدای هدفون و هندزفری هم حساس بود؟چون من وقتی هدفون میذارم تو گوش ،خارش گوش بیشتر میشه.چندبار هم به خاطر بازی های جنگی گوش درد گرفتم که با چندتا قطره درمان شدم ولی درمان موقته

سوال دوم:گوشتون به اندازه کافی موم تولید میکنه یا خشک خشک؟آخه من احساس میکنم گوشم خشک خشک شده و اصلا موم تولید نمیکنه
    بله کاملا با هدست و .... مشکل شدید پیدا کرده بودم. دکتر توی دستگاهی مثل تلویزیون داخل گوشم رو نشون داد کاملا می شد التهاب شدید و ... دید. منم گیمر بودم در نوجوانی.
    درد شدیدم می گرفت تا جایی که سر درد هم همراه ش بود.

قضیه فقط آلرژی هست. همین. حتی ممکنه هدفون تون جنسش خوب نباشه و به جنس اون قسمتی که روی گوش میره حساس شده باشید.

گوش من هم اون موقع که اینجوری شده بودم کاملا خشک بود بعد که درمان شدم و خصوصا وقتی که اون قطره رو ریختم کاملا عادی و سلامت شد. این خشکی مال تجمع شدید جرم هست. ولی چون گوش میانی ملتهب هست به هیچ وجه تمیز نکنید اول دوره درمان آلرژیک رو انجام بدید بعد قطره.

یه قطره بد بوی ایرانی چرب هم هست می تونید در نهایت از اون ستفاده کنید. قیمتش 5 تومن کمتر هست.

6. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

بله کاملا با هدست و .... مشکل شدید پیدا کرده بودم. دکتر توی دستگاهی مثل تلویزیون داخل گوشم رو نشون داد کاملا می شد التهاب شدید و ... دید. منم گیمر بودم در نوجوانی.
    درد شدیدم می گرفت تا جایی که سر درد هم همراه ش بود.

قضیه فقط آلرژی هست. همین. حتی ممکنه هدفون تون جنسش خوب نباشه و به جنس اون قسمتی که روی گوش میره حساس شده باشید.

گوش من هم اون موقع که اینجوری شده بودم کاملا خشک بود بعد که درمان شدم و خصوصا وقتی که اون قطره رو ریختم کاملا عادی و سلامت شد. این خشکی مال تجمع شدید جرم هست. ولی چون گوش میانی ملتهب هست به هیچ وجه تمیز نکنید اول دوره درمان آلرژیک رو انجام بدید بعد قطره.

یه قطره بد بوی ایرانی چرب هم هست می تونید در نهایت از اون ستفاده کنید. قیمتش 5 تومن کمتر هست.
    اگر لطف کنید اسم اون قطره ایرانی رو هم بگید ممنون میشم

سیتریزین کمی خواب آوره ولی خب اگر مجبور شدم میخورم

اون قطره خارجی هم بعید میدونم بخرم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

اگر لطف کنید اسم اون قطره ایرانی رو هم بگید ممنون میشم

سیتریزین کمی خواب آوره ولی خب اگر مجبور شدم میخورم

اون قطره خارجی هم بعید میدونم بخرم
    گلیسرین فنیکه این قطره ایرانی هست که همه جا گیر میاد. بوی خیلی بدی میده. البته شاید مارک و برندهای مختلف فرق کنند.

سیتریزین رو هم می تونید مشابه خارجی شو بخرید که خواب آور نباشه. من 3 تا در روز دکتر بهم داده بود هیچ تاثیری تو خواب آلوده بودن یا نبودنم نداشت چون ورزش می کردم اون موقع.

پسر داییم هم همین مشکلات ما رو داشت بهش گفتم اون خوابش می گرفت و مشابه خارجی شو خرید. دیگه خواب آورم نبود. قیمتش هم گرون نیست حدود 18 تومن.

9. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام دوستان

با تشکر
    سلام مجدد

دیشب داشتم نوشته هام رو مرور می کردم و اسم قطره ها و ... می دیدم. دو قطره (البته من نوشتم افشانه) هست که اون ها رو هم دکتر گوش بهم داده بود و خیلی موثر بود. ایرانی هست و قیمت چندانی نداره. طبق یادداشت من دکتر گفته داخل گوش استفاده کن و تا جایی که یادم هست من هم داخل گوش استفاده می کردم یا بهتر بگم اسپری می کردم ولی من تو نت دیدم نوشته مصرف از بینی. نمی دونم کدوم درسته.

بکلومتازون

کرومولین سدیم

که اولی که نوشتم عالی بوده. باز هم تحقیق کنید و نظر پزشک رو جویا بشید. از خود داروخانه هم میشه پرسید.

11. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •