تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: معرفی کلاهبردار طراح سایت بابک خرم‌فر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض معرفی کلاهبردار طراح سایت بابک خرم‌فر

معرفی کلاهبردار طراح سایت بابک خرم‌فر

سلام
    این پست رو برای جلوگیری از کلاهبرداری مجدد یک طراح سایت دزد میزارم تا حداقل دیگر دوستانی که قصد شروع ساخت یک سایت شخصی یا فروشگاهی برای خودشون دارن هم متضرر نشن پس از مدیریت محترم خواهش دارم در حفظ این پست کمک بفرمایند تشکر

ایشون چند ماه پیش (خرداد) برای طراحی و نیز سئوی یک سایت شخصی بنده مبلغ ۱،۵۰۰،۰۰۰ تومان دریافت کردند و نه تنها حداقل ۵۰‎٪ کار رو تموم نکردند، بلکه کم کم با بهانه‌های مشکلات شخصی و غیره دیگه از پاسخگویی هم فرار کردن و البته بکلی بخش سئوی سایت رو هم انجام ندادند.

این فرد ابتدا با وعده های بسیار و زبان بازی و نیز اینکه از طرف یکی از دوستان من معرفی شده بودن، بنده رو متقاعد به سپردن کار کردند که متاسفانه چنین شد.

این فرد با نام «بابک خرم‌فر» سایت شخصی به این آدرس نیز داره:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که البته دیگه باز نمیشه که معلوم نیست چقدر ازون کلاهبرداری کرده بوده، شماره تماس هم ازش دارم اگر شک دارید که خودش هست یا نه در پی ام برام بفرستید چون شاید اینجا گذاشتن شمارش خلاف قوانین تاپیک باشه.

خلاصه که ازین شیاد دوری کنید و به دوستان خودتون هم اطلاع بدید
  2. این کاربر از flashpoint1985 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Rjoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

معرفی کلاهبردار طراح سایت بابک خرم‌فر

سلام
    این پست رو برای جلوگیری از کلاهبرداری مجدد یک طراح سایت دزد میزارم تا حداقل دیگر دوستانی که قصد شروع ساخت یک سایت شخصی یا فروشگاهی برای خودشون دارن هم متضرر نشن پس از مدیریت محترم خواهش دارم در حفظ این پست کمک بفرمایند تشکر

ایشون چند ماه پیش (خرداد) برای طراحی و نیز سئوی یک سایت شخصی بنده مبلغ ۱،۵۰۰،۰۰۰ تومان دریافت کردند و نه تنها حداقل ۵۰‎٪ کار رو تموم نکردند، بلکه کم کم با بهانه‌های مشکلات شخصی و غیره دیگه از پاسخگویی هم فرار کردن و البته بکلی بخش سئوی سایت رو هم انجام ندادند.

این فرد ابتدا با وعده های بسیار و زبان بازی و نیز اینکه از طرف یکی از دوستان من معرفی شده بودن، بنده رو متقاعد به سپردن کار کردند که متاسفانه چنین شد.

این فرد با نام «بابک خرم‌فر» سایت شخصی به این آدرس نیز داره:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که البته دیگه باز نمیشه که معلوم نیست چقدر ازون کلاهبرداری کرده بوده، شماره تماس هم ازش دارم اگر شک دارید که خودش هست یا نه در پی ام برام بفرستید چون شاید اینجا گذاشتن شمارش خلاف قوانین تاپیک باشه.

خلاصه که ازین شیاد دوری کنید و به دوستان خودتون هم اطلاع بدید
    البته دوستان میتونن طراحی وب سایت های خودشون رو به میزبان های معتبر هاست و دامین بسپارن که جواب پس داده هستن

4. 2 کاربر از Rjoun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

با تشکر از اطلاع رسانی شما
    البته دوستان میتونن طراحی وب سایت های خودشون رو به میزبان های معتبر هاست و دامین بسپارن که جواب پس داده هستن
    بله اشتباه من بود به تعریفهای زیاد دوستم اعتماد کردم که تقصیر اون هم نبود برای ایشون هم دندونگردی کرد و کار رو نیمه تمام کرد

6. 2 کاربر از flashpoint1985 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

بله اشتباه من بود به تعریفهای زیاد دوستم اعتماد کردم که تقصیر اون هم نبود برای ایشون هم دندونگردی کرد و کار رو نیمه تمام کرد
    امیدوارم از طریق پلیس فتا پرونده قابل پیگیری باشه،چون قوه قضاییه و انتظامی ما در برخورد با مجرمین دنیای واقعیت با مشکل مواجه هستن چه برسه به مجرمین فضای مجازی

8. این کاربر از Rjoun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

امیدوارم از طریق پلیس فتا پرونده قابل پیگیری باشه،چون قوه قضاییه و انتظامی ما در برخورد با مجرمین دنیای واقعیت با مشکل مواجه هستن چه برسه به مجرمین فضای مجازی
    عزیز من یکبار برای حقم رفتم دادسرا تا یکماه سردرد داشتم، نه که یک ماه کارم طول کشید نه، همون روز که اصلا دیدم خودم محکومم و بخوامم برای پولم بدوم دیدم سر جمع حساب کنم چند برابرش باید خرج کنم تا در نهایت با احتمال بالا هم به حقم نمیرسم فقط تحقیر میشم.

10. این کاربر از flashpoint1985 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

خیلی ممنون بابت اطلاع رسانی دزد های مجازی روز به روز تعداشون بیشتر میشه

12. این کاربر از hamid0541 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

عزیز من یکبار برای حقم رفتم دادسرا تا یکماه سردرد داشتم، نه که یک ماه کارم طول کشید نه، همون روز که اصلا دیدم خودم محکومم و بخوامم برای پولم بدوم دیدم سر جمع حساب کنم چند برابرش باید خرج کنم تا در نهایت با احتمال بالا هم به حقم نمیرسم فقط تحقیر میشم.
    از این جمله متنفرم ولی باید بازم تکرارش کنم"اینجا ایرانه"

14. این کاربر از Rjoun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2019
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای امور طراحی سایت و ... دوستان عزیزم حتما قرارداد کتبی امضا کنید و تا حد ممکن از شرکت هایی که یک مکان مشخص دارند در این زمینه کمک بگیرید و از توانایی های فرد و نمونه کارهای موفق دیدن کنید و از مجری پروژه بخواهید برای شما در مورد پروژه توضیحات کامل و نمونه کار را ارائه دهند
    امیدوارم دیگه شاهد همچین موضوعات ناراحت کننده ای نباشیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •