تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: سوال در مورد نحوه تحویل خودرو از سایپا (ثبت نام اینترنتی)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

14 سوال در مورد نحوه تحویل خودرو از سایپا (ثبت نام اینترنتی)

سلام دوستان

حدود 40 یا 50 روز پیش یه خودروی تیبا تحویل هفته 4 شهریور اسم نوشتم و 10 میلیون هم دادم. چند تا سوال اساسی برام پیش اومده که از شما عزیزان کمک می خواستم.

1) متاسفانه موقع ثبت نام به پیشنهاد دوستم که گفته بود نمایندگی نزدیک منزل اونا رو بزنم و با اون ها آشناست و خودش خودرو رو میاره تحویل بهم میده، اونجا زدم. الان به خاطر مسائلی با من دشمن شده و قصد انتقام داره. می خواستم بدونم می تونه کاری کنه که مثلا خودرو رو بهم تحویل ندن. یا خودروی داغون یا دست دوم یا تولید قدیم بهم بندازن؟ بعد موقع ثبت نام هم آدرس خودشو زد. من برای اصلاح آدرس با دوست مشترک تماس گرفتم و آدرس خودم رو دادم و اون یه سری کپی کارت ملی و شناسنامه ازم گرفت و گفت درست کرده ولی تو سایت هنوز آدرس اوناس ولی گفت از نمایندگی درست کرده.

می خواستم بدونم چه ضربه ها و آسیب هایی می تونن به من بزنن؟

2) موقع تحویل ماشین چقدر بنزین در باکش هست؟ قطعا باک پر نیست. بعد من هر چی نگاه کردم اون اطراف نمایندگی، هیچ پمپ بنزینی نیست. راه حل چیه که من بتونم ماشین رو به خونه مون برسونم؟

3) الان مرحله بعدی ثبت نام که بقیه پول رو خواهند خواست به چه صورته؟ مثلا زنگ می زنن؟ ایمیل می دن؟ اس ام اس یا ....؟

4) آیا بلافاصله بعد از واریز پول میشه ماشین رو تحویل گرفت؟ احتمالا جوابتون نه هست. میخواستم بدونم برای گرفتن پلاک و .... چیکار باید بکنم؟ چقدر طول داره تا تحویل بدن؟ مگه نگفتن تحویل آخر شهریور هست؟

5) آیا رنگ ماشین در کیفیت یا زمان ساخت تاثیری داره؟ من سفید انتخاب کردم موقع ثبت نام و الان دوست دارم مشکی بگیرم. می خوام بدونم آیا ممکن زمان یا سری ساخت فرق کنه؟ آخه شنیدم تیبا های جدید آینه های برقی داره و قدیمی اینطور نیست.

کلا هر توصیه و پیشنهادی دارید بفرمایید.

تشکر از همه دوستان

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

سلام اسیب که نمیزنن ... چون استاندارد ماشینشون منفی 200 هست بنزین هم که خوشبختانه تا این لحظه مفته میری باکشو پر میکنی رنگ سفید بهتره مشکی خش و مش رو بد تابلو میکنه کمتر هم گرما خورشید اتاق رو داغ میکنه تحویل هم داخل سایت موقع خرید اعلام کردن دیگه بقیه پول هم مسج میدن و تماس هم میگیرن ببینن پرداخت نکردی

3. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام اسیب که نمیزنن ... چون استاندارد ماشینشون منفی 200 هست بنزین هم که خوشبختانه تا این لحظه مفته میری باکشو پر میکنی رنگ سفید بهتره مشکی خش و مش رو بد تابلو میکنه کمتر هم گرما خورشید اتاق رو داغ میکنه تحویل هم داخل سایت موقع خرید اعلام کردن دیگه بقیه پول هم مسج میدن و تماس هم میگیرن ببینن پرداخت نکردی
    متشکرم دوست عزیز

پس انقدری توش بنزین هست که بتونم به پمپ بنزین برسم؟

چون رو گوگل نگاه می کنم تا فاصله زیادی هیچ پمپ بنزینی نیست.

الان یکی از دوستان می گفت کلا 5 لیتر بیشتر بنزین نداره !!!

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

کدام شهری؟ اگر نزدیک تهرانی، میتونی بری نمایندگی و درخواست بدی که ماشین را از خود کارخانه تحویل بگیری و دیگه ماشین را نبرن نمایندگی.

در مورد بنزین هم نگران نباش، اونقدری هست که به یه پمپ بنزین برسی

در زمان صدور دعوتنامه معمولا پیامک میاد از سایپا و بعضی نمایندگی ها هم زنگ میزنن. ولی شما میتوانی از سایت شرکت سایپا، قسمت وضعیت خودروی مشتری، ببینی که دعوتنامه صادر شده یا نه. لینک زیر:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد آدرس میتوانی ببری نمایندگی و درخواست اصلاح آدرس و تلفن و ... را بدهی. ایران خودرو راحت عوض میکنه، سایپا رو نمیدونم.

بلافاصله بعد از پرداخت دعوتنامه و تکمیل وجه که ماشین را نمیگیری. بعد هم بستگی داره به وضعیت تولید در آن زمان. ممکنه چند روزه تحویل بگیری یا چند ماه طول بکشه. الان که وضعیت تولید خیلی خرابه.
    در مورد پلاک هم خود نمایندگی وظیفه داره بره و پلاک بگیره و به شما تحویل بده. مجانی هم هست و نباید برای گرفتن پلاک پول بگیرن. بعضی نمایندگیها این کار رو میکنن که خلافه. ضمنا معمولا نمایندگی هاخودرو بدون پلاک تحویل نمیدن. ولی بعضی ها حال ندارن برن نمایندگی و شما رو میفرستن تعویض پلاک که گفتم قانونی نیست.

رنگ روی کیفیت خود ماشین اثر نداره. بلکه این خود رنگ هست که کیفیتش متفاوته. رنگ های سفید عموما کیفیتشان در حد رنگهای غیرسفید نیست.

ضمنا نمایندگی ماشین را فقط به شخص شما تحویل میده و اینطوری نیست که یکی دیگه بره و ماشین شما رو تحویل بگیره.
    Last edited by amir_t6262; 15-09-2018 at 20:20.

6. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

کدام شهری؟ اگر نزدیک تهرانی، میتونی بری نمایندگی و درخواست بدی که ماشین را از خود کارخانه تحویل بگیری و دیگه ماشین را نبرن نمایندگی.

در مورد بنزین هم نگران نباش، اونقدری هست که به یه پمپ بنزین برسی

در زمان صدور دعوتنامه معمولا پیامک میاد از سایپا و بعضی نمایندگی ها هم زنگ میزنن. ولی شما میتوانی از سایت شرکت سایپا، قسمت وضعیت خودروی مشتری، ببینی که دعوتنامه صادر شده یا نه. لینک زیر:

در مورد آدرس میتوانی ببری نمایندگی و درخواست اصلاح آدرس و تلفن و ... را بدهی. ایران خودرو راحت عوض میکنه، سایپا رو نمیدونم.

بلافاصله بعد از پرداخت دعوتنامه و تکمیل وجه که ماشین را نمیگیری. بعد هم بستگی داره به وضعیت تولید در آن زمان. ممکنه چند روزه تحویل بگیری یا چند ماه طول بکشه. الان که وضعیت تولید خیلی خرابه.
    در مورد پلاک هم خود نمایندگی وظیفه داره بره و پلاک بگیره و به شما تحویل بده. مجانی هم هست و نباید برای گرفتن پلاک پول بگیرن. بعضی نمایندگیها این کار رو میکنن که خلافه. ضمنا معمولا نمایندگی هاخودرو بدون پلاک تحویل نمیدن. ولی بعضی ها حال ندارن برن نمایندگی و شما رو میفرستن تعویض پلاک که گفتم قانونی نیست.

رنگ روی کیفیت خود ماشین اثر نداره. بلکه این خود رنگ هست که کیفیتش متفاوته. رنگ های سفید عموما کیفیتشان در حد رنگهای غیرسفید نیست.

ضمنا نمایندگی ماشین را فقط به شخص شما تحویل میده و اینطوری نیست که یکی دیگه بره و ماشین شما رو تحویل بگیره.
    خیلی ممنون

عالی و کامل

یه سری توضیح لازم هست خدمتتون عرض کنم. البته شما محبت کردید و خیلی کامل توضیح دادید که واقعا سپاسگزارم.

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام

قبل از ایجاد تاپیک قوانین رو بخونید و جستجو کنید

ادامه بحث در تاپیک شرایط فروش خودروسازهای داخلی انجام بشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •