تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: کمک فوری مشکل عجیب در کانفیگ مودم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض کمک فوری مشکل عجیب در کانفیگ مودم

سلام مودم من تی پی لینکه وایر لسه ,خونمون عوض شد خط جدید گرفتم و گفتن باید بری مخابرات برای اینترنت ماه رفتیم قبلا شرکن خصوصی بود و مشکلی نبود ,خلاصه رمز پیامک شد و ماهم مودم و تو حالت ppeo همون گزینه سوم با لن کانفیگ کردیم که نشئ زنگ زدم مخابرات گفت مشکل از ما نیست خلاصه ایندفعه با وایرلس کانفیگ کردم و شد ولی به غیر از لپ تاپ هیچ گوشی به وایرلس وصل نمیشه جالبیش اینه روی حالت اتوماتیک کانفیگ کردم ولی مثل حالت بریج باید کانکشتن بسازم و بعد وصل میشه,مک آدرس گوشی رو هم وقتی دادم به مودم دیگه اصلا هیچکدوم وصل نشدن و دوباره مودمو ریست کردم وهمون مراحل قبلی مشکل از کجاست؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام مودم من تی پی لینکه وایر لسه ,خونمون عوض شد خط جدید گرفتم و گفتن باید بری مخابرات برای اینترنت ماه رفتیم قبلا شرکن خصوصی بود و مشکلی نبود ,خلاصه رمز پیامک شد و ماهم مودم و تو حالت ppeo همون گزینه سوم با لن کانفیگ کردیم که نشئ زنگ زدم مخابرات گفت مشکل از ما نیست خلاصه ایندفعه با وایرلس کانفیگ کردم و شد ولی به غیر از لپ تاپ هیچ گوشی به وایرلس وصل نمیشه جالبیش اینه روی حالت اتوماتیک کانفیگ کردم ولی مثل حالت بریج باید کانکشتن بسازم و بعد وصل میشه,مک آدرس گوشی رو هم وقتی دادم به مودم دیگه اصلا هیچکدوم وصل نشدن و دوباره مودمو ریست کردم وهمون مراحل قبلی مشکل از کجاست؟
    سلام

ببینید این پست مشکل شما رو حل نمی کنه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

نه متاسفانه این گزینه مال مودمهای دی لینکه تو تی پی لینک نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

مشکل من رو این مطلب حل کرد

6. این کاربر از omidtt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

مشکل من رو این مطلب حل کرد
    کدوم مطلب؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

نه داداش این گزینه برای مودمهای دیلینکه مال من تی پی لینکه

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

شما با کانکشن PPPOE بسازی فقط یک دستگاه میتونه کانکت بشه ..... اگر PPPOE اتومات ساختی که مودم کانکشن رو بده نباید مشکلی باشه چک کن ببین DHCP رو دستکاری نکردی محدود شده باشه ... بهترین کار یکبار ریست فکتوری کردنشه

11. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

شما با کانکشن PPPOE بسازی فقط یک دستگاه میتونه کانکت بشه ..... اگر PPPOE اتومات ساختی که مودم کانکشن رو بده نباید مشکلی باشه چک کن ببین DHCP رو دستکاری نکردی محدود شده باشه ... بهترین کار یکبار ریست فکتوری کردنشه
    اگه منظورت از ریست فاکتوری همونه که میگه پین پشت دستگاه رو وارد کن اینم انجام دادم نشده,الان لپ تاپمو آوردم خونه فامیلمون اونم اینترنت مخابراته ,جالبیش اینه برعکس خونه خودمون فقط از طریق لن وصل میشه و از وای فای وصل نمیشه احتمال داره مشکل از لپ تاپ باشه؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

اگه منظورت از ریست فاکتوری همونه که میگه پین پشت دستگاه رو وارد کن اینم انجام دادم نشده,الان لپ تاپمو آوردم خونه فامیلمون اونم اینترنت مخابراته ,جالبیش اینه برعکس خونه خودمون فقط از طریق لن وصل میشه و از وای فای وصل نمیشه احتمال داره مشکل از لپ تاپ باشه؟
    خونه خودتون و فامیلتون آپارتمانی و ssid مودم همسایه هاتون هم اطرافتون مشخصه؟

اگر دور تا دور خونه تعداد مودم ها زیاد باشه ممکنه به خاطر تداخل کانال های مودم باشه و بهتره کانال مودم رو عوض کنید
    ببینید درست میشه یا نه

14. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •