تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 26

نام تاپيک: همراه با یوزرها در مسیر جام ملت های آسیا (2019)

پروفشنال green-mind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

محاسبات ما به طور کلی اشتباه از آب درآمد؛ چرا که قبلا گمان می کردیم آنچه در دوران پیش از برگزاری جام جهانی روسیه برای تیم ملی اتفاق افتاد، حداکثر فشار وحشتناکی بود که در طول این سال ها تجربه کرده ایم!
    نگو که آن فشار، فقط یک جوک مسخره است و آنگاه که در آستانه برگزاری جام ملت های آسیا قرار می گیریم، مضحکه ای دیگر را تجربه خواهیم کرد.
    آدم های ساده دلی هستیم. یعنی اگر این فوتبال و آدم هایش را در یک مقیاس دقیق محاسباتی قرار می دادیم این گونه رکب نمی خوردیم!
    در فضای تمسخرآمیز امروز که مثلا تا کمتر از ۲۰ روز دیگر باید برای سفر به جام ملت های آسیا، چمدان ها را ببندیم شاهد یک بحث رقابتی غریبانه هستیم.
    عده ای رسما مقابل منافع ملی قرار گرفته اند و علیه تیم ملی کشور، مواضعی سرسختانه دارند. کی روش نیز به آنها پا می دهد و افرادی که مترصد چنین فرصت هایی هستند، ضربه را درست از جایی وارد می کنند که نقطه ضعف تیم ملی است.
    بوی خیانت می آید؛ ادکلن مشمئزکننده ای که عطرش، تندتر و زننده تر از فضای جام جهانی است.
    ماجرای غم انگیز امروز ماورای سوختن «تر و خشک» با هم است؛ چون کی روش اگر بسوزد می گوییم سوخت و رفت و دیگر هرگز بر نمی گردد اما با تیمی که متعلق به همه ماست چه کنیم؟
    اگر یک شکست حقارت بار دیگر در کارنامه فوتبال ایران ثبت شود و جام ملت های آسیا، اختتامیه ای ویران کننده برای ما داشته باشد چطور؟ آیا خودمان را می بخشیم؟
    چرا تصور می کنیم این تیم ملی ما نیست؟
    شمشیرهایی که از رو برای تیم ملی کشیده شده، فاجعه ای را به تصویر می کشد. ما چقدر دچار استحاله شده ایم که برای شکست تیم ملی در جام ملت های آسیا روزشماری می کنیم؟
    فارغ از این که سرمربی تیم ملی چه کسی است و ما چقدر دوستش داریم یا از او متنفریم، این تیم مال کدام آب و خاک است؟ این تیم متعلق به چه کسی است؟ این تیم برای کجاست؟ مال کدام نقشه جغرافیاست؟
    مگر این؛ تیم ملی ایران نیست...
    .
    منبع:خبرورزشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

سلام ببخشید مسابقه پیش بینی جام ملتها هم مثل جام جهانی داریم؟

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

خبری
    تأیید رفتن کی‌روش از ایران؟
    تأیید رفتن کی‌روش از ایران؟

شنبه | ساعت 07:12
    به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، همان زمان هم خبر از پیشنهاد دو تیم ملی مکزیک و کلمبیا به گوش رسیده بود. مهدی تاج اما با رد چنین شایعاتی گفت که کی‌روش تا پایان جام ملت‌های آسیا با ایران قرارداد دارد و جایی نمی‌رود. کی‌روش ولی حسابی ناراحت بود؛ او که تصور می‌کرد جام جهانی خوبی را پشت‌سر گذاشته توقع تمدید قرارداد دست‌کم دوساله را داشت ولی همان زمان و حتی قبل‌تر از آنکه پیشنهاد تمدید قرارداد شش ماهه را گرفته بود حسابی ناراحت شده بود. مسئولان فدراسیون #فوتبال اما نمی‌خواستند دست به ریسک بزنند و دوباره قراردادی با کی‌روش ببنندد که بعدها تبعات زیادی داشته باشد؛ چیزی که به نظر می‌رسید این بود که با کی‌روش توافق کنند در صورت نتیجه‌گرفتن در جام ملت‌های #آسیا قراردادش با ایران تا پایان جام جهانی ۲۰۲۲ تمدید شود. البته این ظاهر ماجرا بود چون از قرار معلوم #کی‌روش نخواسته آینده‌اش را به نتیجه‌گیری در جام ملت‌ها پیوند بزند. او می‌گوید: «رؤیای ایران رسیدن به نیمه‌نهایی است» و روی این جمله تأکید زیادی دارد؛ اینکه او در پیش‌شرط تمدید قراردادش حضور در نیمه‌نهایی را قید کرده یا نه، هنوز مشخص نیست ولی مسئولان ایرانی هم به چیزی به‌غیر از قهرمانی #تیم ملی راضی نمی‌شوند و به نظر می‌رسد (می‌رسید) تنها انجام این خواسته است که می‌تواند کی‌روش را دوباره سرمربی تیم ملی نگه دارد.

توافق با تیمی دیگر قبل از جام ملت‌ها؟

کی‌روش قرارداد شش‌ماهه با ایران را پذیرفت؛ هرچند سر چگونگی آن و امضایش هیچ بحث مشخصی نشد ولی از همان زمان که قراردادش با ایران تمام و زمزمه‌های تمدید قرارداد شش‌ماهه به گوش رسید، رایزنی‌اش با بقیه کشورها برای گرفتن تیمی جدید را شروع کرد. طبق قانون فیفا هر مربی و بازیکنی که فقط شش ماه از قراردادش باقی مانده باشد می‌تواند مذاکرات جدید با تیم‌های دیگر را از سر بگیرد. کی‌روش هم با استناد به همین قانون ظاهرا پیش از جام ملت‌ها مذاکراتش را از سر گرفته و حالا خبر نهایی آن منتشر شده است. ماجرا مربوط به برگزاری فینال جام لیبرتادورس در شهر مادرید است؛ جایی که دو تیم آرژانتینی بوکا و ریور در ورزشگاه برنابئو به مصاف هم رفتند تا بازی برگشت جام لیبرتادورس را برگزار کنند. در حاشیه برگزاری همان بازی که کی‌روش، سرمربی ایران هم دعوت شده بود تا بازی را از نزدیک ببیند، خبر رسید که مسئولان تیم ملی کلمبیا با این مربی پرتغالی دیدار کرده‌اند تا برنامه‌هایش برای هدایت کلمبیا را بشنوند. اگرچه نزدیکان تیم ملی خبر چنین مذاکره‌ای را تأیید نکردند، ولی از سوی آنها هیچ چیزی تکذیب هم نشد تا مشخص شود حضور کی‌روش در تیم ملی ایران پس از جام ملت‌های آسیا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

در خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

کی‌روش همین اسفند در کلمبیا

حالا که چند هفته‌ای از شایعه آن مذاکره می‌گذرد خبر رسیده که کلمبیا با کارلوس کی‌روش به توافق رسیده است و سرمربی پرتغالی تیم ملی بعد از جام ملت‌های آسیا هدایت زردهای آمریکای جنوبی را به عهده می‌گیرد. این خبری است که سایت روزنامه مشهور اسپانیایی مارکا منتشر کرده و نوشته است: «مسئولان فوتبال کلمبیا با کارلوس کی‌روش به توافق رسیده‌اند و این مربی بعد از جام ملت‌های آسیا هدایت تیم کلمبیا را به طور رسمی به عهده خواهد گرفت. کی‌روش اولین حضورش روی نیمکت کلمبیا را با انجام بازی‌های دوستانه ماه مارس تجربه خواهد کرد. سرمربی سابق رئال‌مادرید که سابقه کارکردن در منچستریونایتد را هم در کارنامه دارد، در شرایطی سرمربی کلمبیا شد که با لوئیس فیلیپه اسکولاری رقابت تنگاتنگی برای این پست داشت، ولی در نهایت با نپذیرفتن این پیشنهاد از سوی اسکولاری، کی‌روش به عنوان سرمربی کلمبیا انتخاب شده است». این خبر در شرایطی منتشر شده است که سایت روزنامه «اکیپ»، سایت مطرح‌ترین روزنامه ورزشی #اروپا هم چنین خبری را تأیید کرده و نوشته که کی‌روش سرمربی کلمبیا شده است و بعد از جام ملت‌های آسیا هدایت این تیم را به عهده خواهد گرفت.

ایرانی‌ها نخواستند ماندنم طولانی‌مدت شود

انتشار این خبر، آن هم در شرایطی که تیم ملی ایران درگیر رقابت‌های جام ملت‌های آسیا است، کمی اردوی ایران را تحت تأثیر قرار داده و باعث شده است که پیش از بازی دوم تیم ملی در مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا، بخشی از سؤال خبرنگاران از سرمربی تیم ملی، همکاری‌اش با تیم کلمبیا باشد. کی‌روش اما با اشاره به این موضوع که فعلا تمرکزش را روی بازی‌های ایران در جام ملت‌ها گذاشته است، علاقه‌ای نداشت شفاف به این سؤال پاسخ دهد، ولی صحبتی را مطرح کرد که به نظر می‌رسید بوی تأیید دارد و رفتن او از ایران محتمل است. «الان زمان مناسبی برای مطرح‌کردن این‌گونه صحبت‌ها نیست. چون من وظیفه‌ای دارم و باید تا بی‌نهایت تمرکز و انگیزه‌مان را در بازی مقابل عراق و ویتنام نشان دهیم. الان زمانی نیست که بخواهم درباره مسئله‌ای فکر کنم یا تمرکزم را برای مسائل دیگری بگذارم. تنها مطلبی که از آن مطمئنیم این است که مسئولان فوتبال ایران با نظارت وزارت ورزش از ماه جولای به بعد نخواستند ماندن من طولانی‌تر شود، ولی در حال حاضر وظیفه بی‌نهایت دشواری را پیش‌رو داریم آن هم بازی‌هایی است که باید انجام دهیم. با تمرکز بالا هم روی این مسئله فکر می‌کنیم و تأکید می‌کنم یکی از قوی‌ترین خانواده‌های فوتبالی هستیم». لینک کوتاه لینک کپی شد

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

بچه ها به نظرتون کی‌روش می‌ره ؟
    تو شبکه های خارجی که اکثرا میگن با کلمبیا تموم کرده
    امروز هم خبر ورزشی ی تحلیلی مبنی بز این کرد که اگه حتی کی‌روش با کلمبیا هم به توافق نرسه دیگه ایران موندگار نیست
    چه خواهد شد؟

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بیرانوند و سیو پنالتی بازیکن عمانی با توصیه سردار آزمون: چطوری مبارک؟

علیرضا بیرانوند در همان دقیقه نخست بازی برابر عمان توانست دروازه تیم ملی را نجات دهد. ضربه پنالتی شوک آور به سود عمان بار دیگر با سیو علیرضا بیرانوند همراه شد و نکته جالب این بود که سردار آزمون جهت ضربه پنالتی بازیکن عمانی را به بیرانوند گوشزد کرده بود.

سیو پنالتی احمد مبارک بازیکن تیم ملی عمان در همان دقیقه نخست بازی تیم ملی برابر عمان، بار دیگر همه را به یاد پنالتی معروف کریس رونالدو انداخت که علیرضا بیرانوند در جام جهانی مهار کرده بود.

در شرایطی که عمان با یک پنالتی زودهنگام می‌رفت تا اولین شوک را به ایران وارد کند، علیرضا بیرانوند در نفش ناجی تیم ملی ظاهر شد و با حرکت در جهت ضربه احمد مبارک به صورت درازکش و کشیده ضربه پنالتی دقیق مبارک را به کرنر فرستاد تا تبحر خود در ضربات پنالتی را به نمایش بگذارد.

نکته جالب این بود که سردار آزمون پیش از ضربه پنالتی به بیرانوند توصیه کرد به سمت راست دروازه حرکت کند و شیرجه بزند و ضربه احمد مبارک نیز دقیقاً در همان مسیر به توپ نواخته شد. اتفاقی که پس از مهار پنالتی سبب خوش و بش سردار و بیرانوند نیز شد.

پس از ظهور پدیده "چطوری کریس" توسط بیرانوند و سپس پنالتی جام جهانی روسیه، اکنون باید منتظر پدیداری "چطوری مبارک" نزد هواداران فوتبال در شبکه‌های اجتماعی باشیم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

بیرانوند و سیو پنالتی بازیکن عمانی با توصیه سردار آزمون: چطوری مبارک؟

علیرضا بیرانوند در همان دقیقه نخست بازی برابر عمان توانست دروازه تیم ملی را نجات دهد. ضربه پنالتی شوک آور به سود عمان بار دیگر با سیو علیرضا بیرانوند همراه شد و نکته جالب این بود که سردار آزمون جهت ضربه پنالتی بازیکن عمانی را به بیرانوند گوشزد کرده بود.

سیو پنالتی احمد مبارک بازیکن تیم ملی عمان در همان دقیقه نخست بازی تیم ملی برابر عمان، بار دیگر همه را به یاد پنالتی معروف کریس رونالدو انداخت که علیرضا بیرانوند در جام جهانی مهار کرده بود.

در شرایطی که عمان با یک پنالتی زودهنگام می‌رفت تا اولین شوک را به ایران وارد کند، علیرضا بیرانوند در نفش ناجی تیم ملی ظاهر شد و با حرکت در جهت ضربه احمد مبارک به صورت درازکش و کشیده ضربه پنالتی دقیق مبارک را به کرنر فرستاد تا تبحر خود در ضربات پنالتی را به نمایش بگذارد.

نکته جالب این بود که سردار آزمون پیش از ضربه پنالتی به بیرانوند توصیه کرد به سمت راست دروازه حرکت کند و شیرجه بزند و ضربه احمد مبارک نیز دقیقاً در همان مسیر به توپ نواخته شد. اتفاقی که پس از مهار پنالتی سبب خوش و بش سردار و بیرانوند نیز شد.

پس از ظهور پدیده "چطوری کریس" توسط بیرانوند و سپس پنالتی جام جهانی روسیه، اکنون باید منتظر پدیداری "چطوری مبارک" نزد هواداران فوتبال در شبکه‌های اجتماعی باشیم.

واقعن گلر قهاری هست ، منتظرم ببینم چه تیمی آخر می‌ره
    کی‌روش هم که چه تعریف هایی ازش میکنه

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

بازی فردا عربستان ژاپن دیدن داره
    آخ که چه دوست دارم عربستان بیاد بالا

تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

یعنی اصلا تو این تاپیک کولاک کردید یوزرهای محترم
    زدیم چین و اونم 3 تا دم بچه ها و کی‌روش گرم
    بعد 15 سال رفتیم نیمه نهایی

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ایران صفر - ژاپن 3: شوک به مردان کی‌روش پای فینال

شرح بازی

سنگین ترین شکست تاریخ ایران در مرحله حذفی

باخت 3-0 به ژاپن سنگین ترین شکست تاریخ فوتبال ایران در مراحل حذفی جام ملت های آسیا محسوب می شود.

اولین باخت 90 دقیقه ای ایران پس از 23 سال

شکست مقابل ژاپن نخستین باخت 90 دقیقه ای ایران در جام ملت ها پس از 23 سال بود.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خداحافظی اینستاگرامی کی‌روش؛ اینجا پایان است

آنقدر توقعات از تیم ملی بالا رفته بود که حتی خود کی روش هم که در کنفرانس ها به هیچ وجه زیر بار اینکه تیمش مدعی قهرمانی است، نمی رفت، پس از شکست برابر ژاپن و در نشست خبری با اشاره به آهنگی از سمت خود استعفا کرد.

کارلوس کی روش دقایقی پس از پایان دیدار برابر ژاپن با انتشار پستی اینستاگرامی بار دیگر به صورت غیر رسمی از تیم ملی فوتبال ایران پس از 8 سال خداحافظی کرد.

هیچ کلمه ای تشکر من از بازیکنانم را توصیف نمی‌کند. آن ها در طول این سال ها همه تلاش، حمایت و تعهد خود را به کار گرفتند. باعث افتخارم بود که در طی این 8 سال شانه به شانه این مردان حضور داشتم و همیشه و همیشه با شخصیتی فوق‌العاده با همه سختی ها روبرو شدم. شخصیت و منشی که من فکر میکنم شایسته حضور در فینال بودند.به ژاپن تبریک میگویم. تیمی که امشب بهترین تیم در زمین بود. اما به تیم ملی برای چیزی که برای مردمشان ساختند، برای فوتبالی که به دنیا نشان دادند و برای میراثی که برای آینده به جای گذاشتند، افتخار میکنم. این یکی از بهترین خانواده های فوتبالی من بود و برای همه بازیکنان بهترین آرزوها را دارم. حالا پایان اینجاست. من کار خودم به روش خودم انجام دادم. من با حمایت کادر فنی ام، همه تلاشم را کردم. از همه شما متشکرم. و همچنین با تشکر از همه طرفداران ایران.

12. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •