تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 19

نام تاپيک: اتصال به اینترنت با ip ایران

آخر فروم باز jak_1300's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    italia , pisa

پيش فرض اتصال به اینترنت با ip ایران

سلام دوستان
    برای دیدن فوتبال ها در ایران من مجبورم از اینترنت نگاه کنم با موبایل از طریق اپلیکشن هایی مثله آنتن یا تلوبیون و غیره... ولی جدیدا وقتی وارد برنامه میشم میگه شما از طریق کشوره دیگه ای وارد اپلیکشن شدی یعنی میگه با ای پی خارج از ایران وصل شدی یا اگر وی پی ان داری غیر فعال کن این در حالی هست که من وی پی ان ندارم و خارج از ایران هستم کسی از بین شما دوستان هست که بدونه چجوری میشه با ای پی ایران وصل شد ؟
    من میدونم که میشه از طریق نرم افزارهای کاهش پینگ وصل شد ولی این نرم افزار ها محدودیت حجمی دارن و واسه فوتبال دیدن خیلی گرون در میاد همچنین رو موبایل نمیشه تنظیمش کرد
    لطفا تگر راهی بلد هستید به من بگید
    پیشاپیش سپاسگذارم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    برای دیدن فوتبال ها در ایران من مجبورم از اینترنت نگاه کنم با موبایل از طریق اپلیکشن هایی مثله آنتن یا تلوبیون و غیره... ولی جدیدا وقتی وارد برنامه میشم میگه شما از طریق کشوره دیگه ای وارد اپلیکشن شدی یعنی میگه با ای پی خارج از ایران وصل شدی یا اگر وی پی ان داری غیر فعال کن این در حالی هست که من وی پی ان ندارم و خارج از ایران هستم کسی از بین شما دوستان هست که بدونه چجوری میشه با ای پی ایران وصل شد ؟
    من میدونم که میشه از طریق نرم افزارهای کاهش پینگ وصل شد ولی این نرم افزار ها محدودیت حجمی دارن و واسه فوتبال دیدن خیلی گرون در میاد همچنین رو موبایل نمیشه تنظیمش کرد
    پیشاپیش سپاسگذارم
    1اولین راه خرید سرور ایران
    2خرید وی پی ان ایپی ایران

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    italia , pisa

پيش فرض

اهان مرسی پس هیچی

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    Last edited by jak_1300; 08-09-2018 at 21:27.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    پیشاپیش سپاسگذارم
    برای پشتیبانی لینک زیر پیام بزار شاید درست کردن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دی ان اس هست که سایت های تحریمی را باز میکنه حالا شاید درخواست را رسیدگی کردن!

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    italia , pisa

پيش فرض

این جیه متوجه نشدم

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

تنها راهش اینه که یک وی پی ان از فروشنده های این خدمات خرید کنید .
    برای کارهای بانکی از خارج کشور معمولا این سرویس ها وجود داره و فروخنه میشه ، میتونید حجم بالاش رو بخرید ، به قیمت دلار الان سرویس هاشون اصلا گرون قیمت نیست.

بعد با موبایل وی پی ان گوشیتون رو روشن میکنید یا از روش های دیگه اتصال مثل اوپن وی پی ان و غیره (که نیازمند یک نرم افزار هست) اینترنت رو از داخل ایران دریافت میکنید و مثل این خواهد بود که در داخل ایران هستید .

برای راحت کردن کارتون میتونید یک دستگاه روتر حرفه ای مخابراتی بخرید ، مثل روتر میکروتیک و اون رو برنامه ریزی کنید که فقط داده های شبکه های تلویزیونی و بانک ها رو از اینترنت داخل ایران استفاده کنه ، اون روتر ارباطتش رو همیشه با سرور ایرانی برقرار نگه خواهد داشت و فقط داده های ویدیویی و بانکی و غیره رو از طریق اون کانال امن به داخل ایران ارسال میکنه و اون سرور داخل ایران وکیل شما خواهد بود ، بطوری که انگار شما بطور فیزیکی در ایران و محل سرور قرار دارید و مشغول استفاده هستید.

نرم افزار های تغییر آی پی نیز کاری مشابه انجام میدن و هیچ راه دیگه ای وجود نداره .
    مگر اینکه سرویس تماشا ویدیو شما تصمیم بگیره اتصال خارج کشور خودش رو باز کنه .

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    italia , pisa

پيش فرض

مرسی این نرم افزارهای تغییر ای پی که گفتید کدومشون ای پی ایران رو داره شما میشناسید به من معرفی کنید؟

تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

این جیه متوجه نشدم

سرویس dns رایگان ایرانی هست که سایت هایی که برای کاربران ایرانی تحریمه باز میکنه

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    italia , pisa

پيش فرض

سرویس dns رایگان ایرانی هست که سایت هایی که برای کاربران ایرانی تحریمه باز میکنه
    اخه تحریم نیست سایت پخش زنده تلویزیونی صدا و سیماست برای ما که خارج هستیم بسته شده

تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

اخه تحریم نیست سایت پخش زنده تلویزیونی صدا و سیماست برای ما که خارج هستیم بسته شده

گفتم به پشتیبانی پیام بده مشکلت را توضیح بده شاید حل کردن!هزینه ای هم نمیدی پرسیدنش ضرر نداره نهایتش قبول نمیکنن

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •