تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: درخواست معرفی سایت های ارزیابی و محک مرورگرها

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

14 درخواست معرفی سایت های ارزیابی و محک مرورگرها

درود

یه سری سایت مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستن که ضدویروس ها رو ارزیابی، و طبیق قدرت و کارایی شون رتبه بندی می کنن.
    من می خواستم سایت های معتبری رو معرفی کنید که مرورگرها رو ارزیابی و بسته به کارایی شون رتبه بندی می کنن.

ممنون.
    Last edited by پسر خاکستری; 08-09-2018 at 15:08.

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام چنین سایتی وجود نداره اما مطالب جسته گریخته تو اینترنت وجود داره.
    مثلا:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینجا بر اساس سرعت و پرفورمنس مصرف رم این چیزها دسته بندی کرده ولی خب بیشتر جنبه تبلیغاتی داره تا واقعیت و اهمیتم نداره این تست.
    شما مرورگر کروم رو نصب کن بهترین مروگر هست هم از نظر سرعت هم از نظر امنیت هم از نظر کارایی هم ی شرکت پولدار مثل گوگل پشتیبانشه یا مروگرهایی ک بر پایه کرومیوم باشه مثل یاندکس.
    این موضوع اصلا نیاز به فکر نداره کروم بهترین هست. مثلا جواب 2+2=4 این هم همینطوره
    اما از نظر حریم شخصی گوگل زشت ترین شرکت تو دنیاس البته تفاوتی چندان با فایرفاکس نداره چون ک فایرفاکسم حتی موتور جستجوی پیشفرضش تا جایی ک من یادمه این اواخر به گوگل عوض شده بود و حتی از google sfae browsing هم استفاده میکنه .
    بعد از کروم هم Edge
    فایرفاکسم ک صحبت نکنیم در موردش فکرکنم بهتره
    اما اینجا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونی ببینی ک بر اساس گفته های Pwn2Own ک مسابقاتش خیلی مشهور و معروف تو دنیای هک مروگر گوگل کروم غیر قابل هک بوده بعد از اون اج و سافاری اپل در درجه های بعدی. اما فایرفاکس خیلی اسیب پذیر بود و تو سال 2017(همین سالی ک خبر منتشر شده) هم اینها تونسته بودن راحت فایرفاکس رو هک کنن.سال 2016 هم ک گفته اصلا جز لیست نیوردن و به عنوان مرورگری ک راحت میشه دسته بندیش کردن.
    پس نتیجه شد کروم(یا کرومیوم) یا اج.
    Last edited by sunshineboy; 08-09-2018 at 17:51.

3. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام چنین سایتی وجود نداره اما مطالب جسته گریخته تو اینترنت وجود داره.
    مثلا:
    اینجا بر اساس سرعت و پرفورمنس مصرف رم این چیزها دسته بندی کرده ولی خب بیشتر جنبه تبلیغاتی داره تا واقعیت و اهمیتم نداره این تست.
    شما مرورگر کروم رو نصب کن بهترین مروگر هست هم از نظر سرعت هم از نظر امنیت هم از نظر کارایی هم ی شرکت پولدار مثل گوگل پشتیبانشه یا مروگرهایی ک بر پایه کرومیوم باشه مثل یاندکس.
    این موضوع اصلا نیاز به فکر نداره کروم بهترین هست. مثلا جواب 2+2=4 این هم همینطوره
    اما از نظر حریم شخصی گوگل زشت ترین شرکت تو دنیاس البته تفاوتی چندان با فایرفاکس نداره چون ک فایرفاکسم حتی موتور جستجوی پیشفرضش تا جایی ک من یادمه این اواخر به گوگل عوض شده بود و حتی از google sfae browsing هم استفاده میکنه .
    بعد از کروم هم Edge
    فایرفاکسم ک صحبت نکنیم در موردش فکرکنم بهتره
    اما اینجا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونی ببینی ک بر اساس گفته های Pwn2Own ک مسابقاتش خیلی مشهور و معروف تو دنیای هک مروگر گوگل کروم غیر قابل هک بوده بعد از اون اج و سافاری اپل در درجه های بعدی. اما فایرفاکس خیلی اسیب پذیر بود و تو سال 2017(همین سالی ک خبر منتشر شده) هم اینها تونسته بودن راحت فایرفاکس رو هک کنن.سال 2016 هم ک گفته اصلا جز لیست نیوردن و به عنوان مرورگری ک راحت میشه دسته بندیش کردن.
    پس نتیجه شد کروم(یا کرومیوم) یا اج.
    ممنون از راهنمایات دوست جون
    برادر جان اگه یادت باشه Opera زمانی سریعترین بود. امنیتش رو البته نمی دونم.
    می شه بگی بین کروم و اوپرا کدوم کاراتره؟ اونم با اینترنت ایران؟

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

خواهش میکنم.
    فرقی نداره جفتشون از هسته ی کرومیوم استفاده میکنن فقط اپرا یکم قابلیت سفارش سازی و امکانات بیشتری داره ک کروم نداره اما امنیتشون مثل همه تقریبا.
    من بین کروم و اپرا کروم رو انتخاب میکنم ولی خب این سلیقه شخصی منه.
    البته این مرورگرهایی ک بر پایه کرومیم هست یه مقدار دیرتر هسته کرومیوم رو ب اخرین ورژن اپدیت میکنن مثلا یکماه تاخیر ک خب ی سری باگها ومشکلاتشون دیرتر حل میشه اما به جاش امکاناتشون بیشتره یا نمای گرافیکی نرم افزار خوشگل تره یا سریعتره و...

یاندکس نصب کن سریع تر از اپراس با اینترنت اهسته ی ایرانم کاراست.
    امکاناتش فوق العاده زیاد مثلا تووربوی اپرا روش هست(سریع تر پیجارو باز میکنه) دیگه ترنزلیتور اوتوماتیک داره مثل گوگل کروم ک ی صفحه به زبان مثلا المانی رو به انگلیسی ترجمه کنی(بقیه مروگرها ندارن فقط کروم و یاندکس دارن این قابلیت رو) ولی از گوگل ترنزلیت استفاده نمیکنه از یاندکس استفاده میکنه بانکینگ مد داره واسه عملیات بانکی سرورای دی ان اس کریپت روش هست ک میتونی راحت فعال کنی عموما خودش تبلیغات مزاحم رو بلاک میکنه هوش مصنوعی داره میتونی یاد بدی چ تبلیغاتی رو بلاک کنه و خودش اوتوماتیک دیگه یادمیگیره و سریع بلاک میکنه تو همون پیج تبلیغات مشابه رو
    سرعتش هم بیشتره گوگل کروم.
    شما واسه اینکه سرعتت بهبود پیدا کنه یه ایدی بلاکر نصب کن ک شر تبلغایت مزاحم رو بکنی و راحت بشی AdGuard رو نصب کن اگه یاندکس رو دانلود کنی خودش به صورت پیشفرض ایدیگارد جز افزونه هاش هست فقط باید فعالش کنی با یه کلیک .

لینکش:

6. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

خواهش میکنم.
    فرقی نداره جفتشون از هسته ی کرومیوم استفاده میکنن فقط اپرا یکم قابلیت سفارش سازی و امکانات بیشتری داره ک کروم نداره اما امنیتشون مثل همه تقریبا.
    من بین کروم و اپرا کروم رو انتخاب میکنم ولی خب این سلیقه شخصی منه.
    البته این مرورگرهایی ک بر پایه کرومیم هست یه مقدار دیرتر هسته کرومیوم رو ب اخرین ورژن اپدیت میکنن مثلا یکماه تاخیر ک خب ی سری باگها ومشکلاتشون دیرتر حل میشه اما به جاش امکاناتشون بیشتره یا نمای گرافیکی نرم افزار خوشگل تره یا سریعتره و...

یاندکس نصب کن سریع تر از اپراس با اینترنت اهسته ی ایرانم کاراست.
    امکاناتش فوق العاده زیاد مثلا تووربوی اپرا روش هست(سریع تر پیجارو باز میکنه) دیگه ترنزلیتور اوتوماتیک داره مثل گوگل کروم ک ی صفحه به زبان مثلا المانی رو به انگلیسی ترجمه کنی(بقیه مروگرها ندارن فقط کروم و یاندکس دارن این قابلیت رو) ولی از گوگل ترنزلیت استفاده نمیکنه از یاندکس استفاده میکنه بانکینگ مد داره واسه عملیات بانکی سرورای دی ان اس کریپت روش هست ک میتونی راحت فعال کنی عموما خودش تبلیغات مزاحم رو بلاک میکنه هوش مصنوعی داره میتونی یاد بدی چ تبلیغاتی رو بلاک کنه و خودش اوتوماتیک دیگه یادمیگیره و سریع بلاک میکنه تو همون پیج تبلیغات مشابه رو
    سرعتش هم بیشتره گوگل کروم.
    شما واسه اینکه سرعتت بهبود پیدا کنه یه ایدی بلاکر نصب کن ک شر تبلغایت مزاحم رو بکنی و راحت بشی AdGuard رو نصب کن اگه یاندکس رو دانلود کنی خودش به صورت پیشفرض ایدیگارد جز افزونه هاش هست فقط باید فعالش کنی با یه کلیک .

لینکش:
    این سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم پیدا کردم ولی خب تبلیغاتیه...
    رفیق مرورگری که سالیان سال استفاده می کنم Opera هست. از زمانی که پولی و غیر رایگان بود.
    می خواستم بدونم که این انتخابم دستکم واسه ی سرعت و امنیت مناسب هست یا نه. چون با تعریفی که از Chrome کردی می خواستم Opera رو پاک کنم.
    از Chrome و Firefox هم استفاده کردم. Firefox که اصلا خوش دست نیست.
    شما که می گی Chrome و Opera امنیت و سرعت شون یکیه، باز من Opra رو به خاطر Bookmarks حرفه ای و Ad blocker و البته V-P-N انتخابش کردم.
    حتمی مرورگر Yandex رو هم امتحان می کنم.

از راهنمایی هات بسیار ممنونم رفیق.

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

خیلی خب اگه از اپرا استفاده میکنی ک خب اپرا نصب کن.سرعتش خوبه امنیتشم خوبه.
    واسه من کروم بهتر از اپراس گفتم ک ترجمه خودکار داره واسه ترجمه صفحه ها به انگلیسیی ب درد میخوره اما اپرا نداره پس واسه من کروم بهتره.سرعت اپرا بهتر از کرومه.
    این فیلتر شکنی هم ک رو اپرا هست وی پی ان نیست فقط یه پراکسیه اسمش وی پی انه الکی مثلا وی پی ان.
    شما ااین رو روی کروم یا یاندکس نصب کنی میشه همون چیزی ک اپرا داره.
    ایدی بلکر اپرام چیزی رو بلاک نمیکنه AdGuArd بهتره.
    شما یاندکس رو امتحان کن شاید خوشت بیاد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •