تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدام بازیکن این فصل بهترین بوده است؟

راي دهنده
8. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • کریستیانو رونالدو

0 0%
  • لوکا مودریچ

4 50.00%
  • محمد صلاح

0 0%
  • بازیکنی دیگر

4 50.00%
صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 23

نام تاپيک: جایزه بهترین های سال 2018 فیفا | The Best

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض جایزه بهترین های سال 2018 فیفا | The Best

فیلیپه لوئیس: با غیبت مسی، جایزه فیفا ارزشش را از دست داد

از نگاه مدافع برزیلی اتلتیکو، لیونل مسی با اختلاف، بهترین بازیکن دنیاست.

چند روز پیش اسامی سه نامزد نهایی بهترین بازیکن سال فیفا اعلام شد و قرار است دوم مهر ماه در لندن، جایزه The Best به برنده اهدا شود. مودریچ، رونالدو و محمد صلاح، نامزدهایی نهایی هستند و نکته جالب، غیبت مسی و گریزمان بود که واکنش های مختلف و بعضا تندی را به دنبال داشت.

فیلیپه لوئیس، دفاع چپ برزیلی اتلتیکو در همین رابطه به گلوبواسپورته گفت:« جایزه، مختص بهترین بازیکن دنیاست و برای من، لیونل مسی بهترین است. در تمام سال های گذشته نیز مسی بهترین بوده است. وقتی او در جمع سه نامزد نهایی نیست، این جایزه ارزشش را از دست خواهد داد. مهم نیست چه کسی برنده جام جهانی یا لیگ قهرمانان می شود، مسی همیشه بهترین است.»

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

طعنه جدید سرخیو راموس به رونالدو

سرخیو راموس پس از اتمام دیدار شب گذشته اسپانیا و انگلیس، فرصتی جدید برای طعنه زدن به رونالدو پیدا کرد.

پس از شکست فصل گذشته رئال در زمین تاتنهام بود که جرقه اولین اختلافات بین رونالدو و راموس زده شد. رونالدو سیاست های خرید باشگاه و جدایی چند ستاره از جمله خامس و په په را دلیل افت رئال دانست اما راموس در پاسخ گفت که اینگونه اظهارنظرها فرصت طلبانه است و رئال هیچ مشکلی با جدایی چند بازیکن پیدا نخواهد کرد.

شب گذشته راموس در پاسخ به سوالی در مورد برنده جایزه بهترین بازیکن سال فیفا و نیز توپ طلای 2018 گفت:

برخی بازیکنان هستند که از لحاظ مارکتینگ در رده اول قرار دارند و شهرت شان بیشتر است(رونالدو) ولی این لوکا مودریچ است که شایسته فتح توپ طلا و جایزه بهترین بازیکن سال فیفاست.

در هر صورت خواهیم دید که چه بازیکنی برنده خواهد شد اما مودریچ دوست صمیمی من است و به بازی در کنار او بسیار افتخار می کنم. مثل مودریچ در دنیای فوتبال زیاد نیست و اگر برنده شود، بسیار خوشحال خواهم شد. او کاملا شایسته است.

4. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

راکیتیچ: مسی بهترین بازیکن دنیا و تاریخ است اما امسال، سال مودریچ است

ایوان راکیتیچ، هافبک کروات بارسلونا بار دیگر تاکید کرد که جایزه بهترین بازیکن سال دنیا باید به لوکا مودریچ برسد. به گزارش مارکا، راکیتیچ در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار مقابل اسپانیا در لیگ ملت‌های اروپا گفت:

the best؟ مودریچ لایق همه جوایز است. وقتی جایزه بهترین بازیکن اروپا را برد به او تبریک گفتم و حالا هم که دوباره او را در تمرینات دیدم، تبریک گفتم. کرواسی کشور کوچکی است و ما به داشتن بهترین بازیکن اروپا و دنیا در تیممان افتخار می‌کنیم. بهترین بازیکن دنیا و تاریخ لئو است. انتخاب آسانی است. اما امسال، سال لوکا بوده و هم لئو هم دیگر بازیکنان این را می‌دانند. اگر او امسال بهترین بازیکن دنیا نشود، نمی‌دانم دیگر برای کسب این جایزه باید چه کار کند.

ادامه مصاحبه

Rakitic: Messi is the best ever, but this is the year of Modric

6. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

ژاوی : این حق مسی هست که برنده the best بشه !

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کواچ: به نظرم مسی بهترین بازیکن جهان است

سرمربی جوان بایرن مونیخ اخیرا در مصاحبه ای ویژه به دستاوردهای رئال مادرید پرداخته است. رئال مادرید سه فصل پیاپی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد. رونالدو هم تاثیر چشمگیری در این موفقیت ها داشت و شمار قهرمانی هایش در لیگ قهرمانان را به عدد 5 رساند. کواچ در مورد دستاوردهای رئال مادرید و بهترین بازیکن جهان اظهار نظر کرده است.

قهرمانی در سه فصل متوالی لیگ قهرمانان اروپا، فوق العاده و خاص است. نمی دانم در آینده نزدیک تیمی می تواند چنین عملکردی داشته باشد یا نه. طبیعتا رئال بدون رونالدو همان تیم سابق نیست ولی آنها هنوز هم تیم خیلی خوبی هستند. البته باید این نکته را هم به خاطر داشت که آنها در این سه سال تنها یک بار قهرمان لالیگا شده اند. بارسلونا در لالیگا موفق تر عمل کرد. یعنی نمی توانید همزمان همه چیز را در اختیار داشته باشید. واقعا سخت است که تیمی در هر سه رقابت (لیگ، جام حذفی و اروپا) به موفقیت برسد. من مطمئنم رئال باز هم نقشی مهم در لیگ قهرمانان ایفا خواهد کرد.

و اما یک سوال تکراری: چه کسی بهترین بازیکن جهان است؟

هرکسی سلیقه و ذائقه خاصی دارد و می توان در این مورد بحث کرد. طبیعتا به بازیکنان هجومی بیشتر توجه می شود چون گلزنی می کنند و به خاطر می مانند. امیدوارم بازیکنان پست های دیگر که کارشان را به خوبی انجام می دهند هم بیشتر موردتوجه قرار گیرند. از نظر من مسی بهترین بازیکن جهان است. چند سال پیش هم این طور بود و به نظرم در آینده هم چنین خواهد بود. رونالدو هم یک بازیکن کلاس جهانی است. او نمونه کاملی از اراده انسان و تمرین و پشتکار است. او به طرز خارق العاده ای پیشرفت کرده و خود را به سطوح بالاتر رسانده است.

البته خواهر کریس رونالدو نظر دیگه ای داره

9. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

فصل قبل وقتی صلاح با آرا و دوستان مصری یه ذره بالا اومد در حد بهترین بازیکن تاریخ که قرار بود مصر رو قهرمان جهان و لیورپول رو قهرمان اروپا کنه بالا بردن !
    این نوع تصمیم گیری و جوگیری بی سابقه هست

ولی وقتی میبینیم بین 2 گل قیچی برگردون ( یکی تو نیمه نهایی یکی هم تو فینال ) گل صلاح به عنوان بهترین گل سال انتخاب میشه دیگه بقیشو من نمیگم ....
    فکر کنم این جایزه رو بهش دادن تا دست خالی برنگرده !( به قول معروف یه موز برداشت )
    گل صلاح به اورتون رو که برنده پوشکاش شد اگه شخصی مثل بالوتلی میزد بازم نامزد میشد ؟؟
    از این دست گلا رو تو لیگ خودمونم زیاد میزنن
    این بنده خدا رو یه جوری بالا برده بودن که انتظار قهرمانی چمپیونز و جام جهانی ازش داشتن ولی خب راموس باعث شد موزم نداره !
    وگرنه صلاح رو که میشناسید یه تنه قهرمان میکنه !

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

زمانی که رونالدو دیگه از حمایت رئال برخوردار نیست

تا اینجا

UEFA Men's Player of the Year Award: Luka Modrić
    The Best FIFA Men's Player: Luka Modrić

تازه مودریچ از زمان رفتن رونالدو یک جام رو باخته، نیمکت نشین شده و تیمش دوم جدوله

12. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

تا اینجا

UEFA Men's Player of the Year Award: Luka Modrić
    The Best FIFA Men's Player: Luka Modrić
    مهم اینه طبق معمول مسی موزم بر نمیداره !
    چه رونالدو چه مودریچ فرقی نداره

تازه مودریچ از زمان رفتن رونالدو یک جام رو باخته، نیمکت نشین شده و تیمش دوم جدوله
    نیمکت نشین باشی بهتر از اینه تو زمین باشی و 3-0 از رم بخوره که بعدش میشه شاهکار تاریخ !
    یا اینکه تو جام جهانی با کلکسیونی از ستاره فیکس باشی و دسته بیلم بهت ندن!

اینجور نیمکت نشینی ها شرف داره به متر کردن زمین ( حالا چه جلو رم چه تو آرژانتین )

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اونای امری: همه می‌دانیم که مسی بهترین است

اونای امری، سرمربی آرسنال معتقد است علی رغم رسیدن جایزه THE BEST به دیگر بازیکنان، لیونل مسی بهترین بازیکن دنیا است.

مراسم بهترین‌های سال 2018 فیفا شب گذشته در لندن برگزار و لوکا مودریچ، بالاتر از کریستیانو رونالدو و محمد صلاح به عنوان بهترین بازیکن دنیا انتخاب شد. امسال برای اولین بار در یازده سال اخیر، لیونل مسی در جمع سه نامزد نهایی کسب این جایزه قرار نداشت. اتفاقی که با واکنش‌های زیادی هم رو به رو شد.

اونای امری که یکی از حاضران مراسم بود، در گفتگو با خبرنگاران درباره غیبت مسی گفت:

همه می‌دانیم که مسی بهترین است و عملا می‌تواند هر سال این جایزه را ببرد. اما اینکه دیگر بازیکنان هم انتخاب می‌شوند تا در این جایزه سهیم شوند هم اتفاق خوبی است. نیمار و ام باپه؟ بله به نظر من آنها می‌توانند در آینده این جایزه را ببرند. به پتانسیل آنها باور دارم و معتقدم روزی برنده خواهند شد ولی برای رسیدن به این هدف باید به کار و تلاش ادامه بدهند.

15. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بازگشایی مجدد پرونده تجاوز جنسی کریستیانو رونالدو به یک زن توسط پلیس لاس وگاس

پلیس لاس وگاس در پی دادخواست مدنی یک زن بابت تجاوز جنسی صورت گرفته به او توسط کریستیانو رونالدو در سال ۲۰۰۹، تحقیقات خود را در مورد این پرونده مجرمانه مجددا بازگشایی کرد.

بر اساس گزارش ESPN، وکیل خانم کاترین مایورگا، هفته گذشته شکایتی را بابت مورد تجاوز قرار گرفتن موکلش در هتلی در تاریخ ۱۳ ژوئن ۲۰۰۹ در لاس وگاس، تقدیم دادگاه کلارک کانتی کرد. پلیس در روز دوشنبه گفت که قربانی شواهد دقیقی از محل حادثه یا شرح خصوصیات متهم ارائه نکرده است. به گفته پلیس، تا زمان تکمیل تحقیقات خبر جدیدی از این موضوع منتشر نخواهد شد. این در حالی است که مهاجم یوونتوس اتهامات مرتبط با خود را «اخبار جعلی» توصیف کرده است.

کاترین مایورگا؛ شاکی پرونده تجاوز جنسی توسط کریستیانو رونالدو

وکیل خانم مایورگا می‌گوید که آزمایش‌های پزشکی صورت گرفته روی موکلش، تجاوز جنسی به او را تایید کرده اند. او با استناد به قوانین ایالت نوادا مبنی بر رفع محدودیت زمان پیگیری برای جرایم جنسی، خواستار تحقیقات بیشتری در این زمینه شده است. وکلای رونالدو هفته گذشته مجله اشپیگل آلمان را به دلیل گزارش دادن طرح دعوی یاد شده، به پیگیری قضایی تهدید کردند.

می‌خواهید با نام من خودتان را بالا بکشید. این طبیعی است. می‌خواهند با گفتن نام من مشهور شوند. اما این بخشی از شغل من است. من یک مرد خوشحالم و همه چیز خوب است.
    کاترین مایورگا- کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو در کنار کاترین مایورگا

این بخشی از گفته های CR7 در یک گفتگوی زنده در حساب اینستاگرامش است. مقاله اشپیگل در آوریل ۲۰۱۷ منتشر شد و در آن نامی از قربانی آورده نشد ولی وکلای رونالدو معتقدند که مطلب یاد شده زاده تخیل ژورنالیستی خبرنگاران مجله یاد شده بوده است. مایورگا در گفتگو با مجله اشپیگل دلیل مطرح کردن این موضوع قدیمی را، به راه افتادن هشتگ «من هم» توسط قربانیان تجاوزات جنسی در ماه‌های اخیر عنوان کرده است.

گفتنی است که در بیانیه وکیل خانم مایورگا آمده است:

خانم مایورگا امیدوار است تا مشوقی برای گزارش تجاوزات جنسی به وسیله قربانیان باشد؛ صرف نظر از این که متجاوز چه‌قدر مشهور، ثروتمند و یا قدرتمند است.

17. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •