تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: تست رم - خطاهای رم - برنامه memtest86

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

13 تست رم - خطاهای رم - برنامه memtest86

دوستان عزیز با سلام یه موضوع اوژانس لطفاً سریع راهنمایی بفرمایید
    بنده یه رم دست دوم خریدم مارک verico دو گیگ
    خودم هم قبلاً یه رم دوگیگ دیگه از همین مارک رو سیستمم بود حالا رمی رو که خریدم با نرم افزار memtest86 تست گرفتم کلی ارور نشون داد و گفت رم سیستم مشکل داره و به متخصصین ارجاع داده بشه....
    حالا رم خودم رو هم تست گرفتم و اروری نشون نداد حتی یه دونه، هردوتا رم رو هم جدا جدا تست کردم:

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوستان عزیز با سلام یه موضوع اوژانس لطفاً سریع راهنمایی بفرمایید
    بنده یه رم دست دوم خریدم مارک verico دو گیگ
    خودم هم قبلاً یه رم دوگیگ دیگه از همین مارک رو سیستمم بود حالا رمی رو که خریدم با نرم افزار memtest86 تست گرفتم کلی ارور نشون داد و گفت رم سیستم مشکل داره و به متخصصین ارجاع داده بشه....
    حالا رم خودم رو هم تست گرفتم و اروری نشون نداد حتی یه دونه، هردوتا رم رو هم جدا جدا تست کردم:

با نرم افزارهای تست رم دیگر هم یک تست بزن ببین انها هم همین مشکل را دارند یا خیر.
    اگر انها هم خطا دارد می دهند، اگر امکان بوت ویندوز را داری با نرم افزار CPU-Z چک کن مشخصات دو رم رو چک کن ( نکته: با وجود یکسان بودن برند و مدل ممکنه چیپ ها و سریال ها در دو رم یکسان نباشه، بهتره قبلش یکم مشخصاتش رو سرچ کنی)
    زمان بندی های رم رو هم چک کن ببین چیزی که در بایوس داری با چیزی که در سایت سازنده و CPU-Z می زنه تطابق دارد یا خیر و اگر نبود پایین ترین فرکانس ( با زمانبدی بزرگتر ) و ولتاژ مناسب رو ست کن و دوباره چک کن ببین باز خطا می ده یا نه.
    در نهایت روی یک سیستم دیگر هم تست کن ( مورد داشتم یک رم رو یک مادربرد جواب نداده.)
    اگر همه این موارد رو کردی جواب خوب نبود احتمال داره دچار مشکل شده باشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام بر شما، متاسفانه وقت تست دیگری رو ندارم و رم رو هم از ایسام خریدم و فردا صبح آخرین مهلته و باید پس بفرستم
    در ضمن در هر تست فقط یکی از رمها روی سیستم بود و رم خودم حتی 1 خطا هم نداد
    - با رمی که ارور داره کامل ویندوز بالا میاد و cpuz هم اجرا میشه و مشخصات کامل رم دارای خطا رو نمایش می ده حتی بیشتر از مشخصات رم خودم که خطا نداره چون توی رم خودم بعضی فیلد ها غیر فعالند و اطلاعاتی رو نمایش نمیده ولی با این وجود تعداد زیادی ارور میده در memtest86 در حالت بوت، در ضمن با مموری چک ویندوز هم میگه سیستم از نظر رم مشکل داره، که البته این سرویس رو برا اولین بار روی سیستمم و روی رم دست دو خریداری شده تست کردم و بعد از ریستارت شده پیغامی مبنی بر اشکال رم هر بار بعد از ورود به ویندوز میاد رو ضفحه که وقتی دوباره رم سالم خودم رو جایگزین کردم این پیغامه نرفته و همچنان بعد از ورود به ویندوز ظاهر میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •