تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 27 از 27

نام تاپيک: نصب نرم تخصصی ایتبس 64 بیتی روی ویندوز7 که 32 بیتی است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

سلام مجدد و تشکر مجدد
    سیستم من با مشخصات در ارسال های بالا هست این مشخصات را باروشی که در همین سایت بود بدست آورده ام که الان روش را فراموش کرده ام . من دو ویندوز 7 ultimate دارم که هر دو 32 بیتی هستند .
    آیا می شود یکی را به 7 که 64 بیتی باشد ارتقا بدهم و دومی را ویندوز 8.1 ؟
    در صورتی که پاسخ مثبت هست برای هرکدام کدام نوع ویندوز برای سیستم من بهتر است ؟
    انواع منظورم home --ultimate و غیره
    ویندوز 8 که 64 بیتی باشد برای سیستم من سنگین است ؟

اگر برنامتون 64 بیتی هست دیگه نیازی به نصب VMware ندارید. تنها ویندوز 64 بیتی رو نصب کنید و برنامه ای که گفتید رو همون ویندوز 64 بیتی نصب و استفاده کنید. الان دیگه همه برنامه ها با 64 بیتی سازگار هستند و کمتر برنامه ای هست که روی سیستم عامل 64 بیتی کار نکنه. هیچ وقت هم به سیستم عامل 32 بیتی بر نگردید مگر اینکه برنامه ای قدیمی دارید که رو 64 بیتی کار نمی کنه و مجبورید از آن استفاده کنید. معمولا نرم افزارها جزء این برنامه ها نیستند چون نسخه های بروز شده و جدید برنامه ها سالهاست که با 64 بیتی سازگار شدند. کاربرد VMware و برنامه ای شبیه به این برای نصب ویندوز مجازی و برنامه ها در داخلش به ندرت پیش میاد. مثل نصب بازی های قدیمی که با فقط با 32 بیتی سازگار بودند و هوس کردید دوباره بازی کنید یا دلتون واسه ویندوز 95 - 98 و XP تنگ شده و می خواهید دوباره یه نگاهی بهشون بندازید!
    شما که الان برنامه مورد نظرت 64 بیتی و جدید هست در همون ویندوز 64 بیتی کار می کنه.
    lممنون از پاسخ خوب شما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

اگر برنامتون 64 بیتی هست دیگه نیازی به نصب VMware ندارید. تنها ویندوز 64 بیتی رو نصب کنید و برنامه ای که گفتید رو همون ویندوز 64 بیتی نصب و استفاده کنید. الان دیگه همه برنامه ها با 64 بیتی سازگار هستند و کمتر برنامه ای هست که روی سیستم عامل 64 بیتی کار نکنه. هیچ وقت هم به سیستم عامل 32 بیتی بر نگردید مگر اینکه برنامه ای قدیمی دارید که رو 64 بیتی کار نمی کنه و مجبورید از آن استفاده کنید. معمولا نرم افزارها جزء این برنامه ها نیستند چون نسخه های بروز شده و جدید برنامه ها سالهاست که با 64 بیتی سازگار شدند. کاربرد VMware و برنامه ای شبیه به این برای نصب ویندوز مجازی و برنامه ها در داخلش به ندرت پیش میاد. مثل نصب بازی های قدیمی که با فقط با 32 بیتی سازگار بودند و هوس کردید دوباره بازی کنید یا دلتون واسه ویندوز 95 - 98 و XP تنگ شده و می خواهید دوباره یه نگاهی بهشون بندازید!
    شما که الان برنامه مورد نظرت 64 بیتی و جدید هست در همون ویندوز 64 بیتی کار می کنه.
    ممنون الان 8.1 64 بیتی وارد این سایت شده ام

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

سلام و ممنون از راهنمایی
    ویندوز 64 بیتی برای کامپیوتر من کدام اش بهتر است 7 و 8.1 ؟

و کدام نوعش مثلا home , ultimate در 7 ؟
    و یا انواع موجود در 8.1 فکر کنم
    enterprise , pro ?
    مشخصات کامپیوتر من در ارسال های بالا هست
    من این مشخصات را با روشی که در همین
    سایت دیدم بدست آوردم که الان یادم نیست
    Last edited by amery1; 08-09-2018 at 09:46.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

سلام..
    با توجه به مشخصات کامپیوتر من که در ارسال های بالا هست کدام ویندوز 64 بیتی مناسباست ؟
    Last edited by amery1; 08-09-2018 at 14:21.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

ممنون از پاسخ خوب شما

6. این کاربر از amery1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه masood.ashoori789's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام..
    با توجه به مشخصات کامپیوتر من که در ارسال های بالا هست کدام ویندوز 64 بیتی مناسباست ؟
    درود. در پست اولم عرض کردم یکی از گزینه های home برای شما مناسب هست ، نهایتا pro نصب کنید ، تفاوت نسخه ها در اینترنت میتونید ببینید. به دلیل پایین بودن کانفیگ سیستم ، نصب نسخه سنگین توصیه نمیشه . Home premium می‌تونه مناسب باشه

8. این کاربر از masood.ashoori789 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

درود. در پست اولم عرض کردم یکی از گزینه های home برای شما مناسب هست ، نهایتا pro نصب کنید ، تفاوت نسخه ها در اینترنت میتونید ببینید. به دلیل پایین بودن کانفیگ سیستم ، نصب نسخه سنگین توصیه نمیشه . Home premium می‌تونه مناسب باشه
    سلام 8.1 سنگین است برای سیستم من ؟

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •