با سلام. ببخشید کسی منبعی خوب برای یادگیری کد نویسی windows form applications در ویژوال استودیو 2015 با زبان c++ سراغ داره ؟ میدونم مایکروسافت این قابلیتو حذف کرده ولی من قالبش رو دانلود کردم . مشکلی نیست اگه انگلیسی باشه (البته قطعا منبع فارسیش نیست!). می خواستم کتاب باشه نه ویدیو . البته ویدیو زیاد هست اما معتقدم منبع خوبی برای یادگیری دقیق نیست همچنین اینکه مال نسخه های قدیم ویژوال استودیو هست و الان خیلی چیز ها فرق کرده . اینو بگم که من مبتدی نیستم و برنامه نویسی با console applications رو بلدم البته نه خیلی حرفه ای ( تا مباحثی مثل شی گرایی و وراثت و کلاس و استثنا ها (همون exceptions) و چیز هایی ساده تر مثل اشارگر ها و ساختار ها و رشته ها) .البته میدونم که خیلی چیز ها در هر دو یکسانه ولی به هر حال چیز هایی هست که باید یاد بگیرم (مثل متد های هر شی و نحوه ی استفادشون). همچنین می خواستم کار با win32 applications رو هم یاد بگیرم . لطفا در این دو زمینه منبع خوبی سراغ دارید بگید . و البته لطفا نگید که " به جای این کار سی شارپ رو یاد بگیر " یا "این کار وقت تلف کنیه" و .... من جدا مشتاق یادگیری این زمینه ها هستم . مرسی که پاسخ میدید .