تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 29

نام تاپيک: چطور هارد لپ تاپ رو فرمت سطح پایین llf کنم؟

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض چطور هارد لپ تاپ رو فرمت سطح پایین llf کنم؟

با درود

دوستان هارد لپ تاپ نم به شدت دارای بد سکتور هست. من می خواستم این بدسکتورها رو درست کنم با نرم افزارهایی مانند HDD REGENERAtor خیلی طول می کشه.

می خواستم اقدام به فرمت سطح پایین کنم شاید زودتر شد.

همگی آـموزش هایی که خوندم شامل نرم افزارهای فرمت سطح پایین بوده که از طریق ویدنوز انجام می شدن

من می خوام از طریق بوت و داس این کارو بکنم. اگر بشه یک فلش رو بوتیبل کنم که امکان فرمت سطح پایین رو از طریق داس به من بده

لطفا راهنمایی کنید

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بله میشه .
    شما میتونید پکیج [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را با فرمت ISO دانلود بفرمایید ، در این پکیج علاوه بر HDD REGENERATOR نرم افزارهای مختلفی برای لو لول فرمت وجود داره .
    بعضی نرم افزار ها برای تمامی هارد ها کاربرد دارند اما میتوانید از نرم افزار مخصوص برند هارد خودتون نیز در این پکیج بهره ببرید ، که در این صورت تمام اطلاعات هارد دیسک و پارتیشن ها پاک میشه اما مشکلات بدسکتور نیز با علامت گذاری این سکتورها رفع میشه.
    (Low Level Format صدها برابر سریعتر از Regenarator هست که ممکنه حتی تا روزها کار اون به طول بی انجامه اما با LLF اطلاعات بطور کلی از بین میرن)

برای انتقال فایل ISO به فلش مموری خودتون نیز میتونید از برنامه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، یا برنامه های مشابه استفاده کنید.
    Last edited by shaahani; 26-08-2018 at 03:01.

3. 2 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

بله میشه .
    شما میتونید پکیج [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را با فرمت ISO دانلود بفرمایید ، در این پکیج علاوه بر HDD REGENERATOR نرم افزارهای مختلفی برای لو لول فرمت وجود داره .
    بعضی نرم افزار ها برای تمامی هارد ها کاربرد دارند اما میتوانید از نرم افزار مخصوص برند هارد خودتون نیز در این پکیج بهره ببرید ، که در این صورت تمام اطلاعات هارد دیسک و پارتیشن ها پاک میشه اما مشکلات بدسکتور نیز با علامت گذاری این سکتورها رفع میشه.
    (Low Level Format صدها برابر سریعتر از Regenarator هست که ممکنه حتی تا روزها کار اون به طول بی انجامه اما با LLF اطلاعات بطور کلی از بین میرن)

برای انتقال فایل ISO به فلش مموری خودتون نیز میتونید از برنامه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، یا برنامه های مشابه استفاده کنید.
    با درود و سپاس

من طبق راهنمایی شما همه کارها رو انجام دادم. ویندوز مینی رو بالا آوردم و از پروگرام گزینه فرمت سطح پایین رو زدم و هارد رو انتخاب کردم. از دیشب تا به حال به این اندازه پیشرفت داشته. فقط می خواستم بدونم این ارورهایی که نوشته شده طبیعی هست یا مشکل چیز دیگری هست و راه رو دارم اشتباه می رم؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

Regenarator برای من خوب جواب داده قبلا 3 ساعته ردیفش میکنه ولی اگه بد سکتور سخت نباشه کاملا حلش میکنه

6. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

Regenarator برای من خوب جواب داده قبلا 3 ساعته ردیفش میکنه ولی اگه بد سکتور سخت نباشه کاملا حلش میکنه
    فکر کنم وضعیت هارد من خیلی خراب باشه. یک روز کامل با Regenarator حدود 20 درصد پیشرفت داشت فقط. در نتیجه گفتم شاید بهتر باشه فرمت سطح پایین بکنم و سریع تر به نتیجه برسم چون اطلاعات روی هارد برام اهمیتی نداره کلا

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

فکر کنم وضعیت هارد من خیلی خراب باشه. یک روز کامل با Regenarator حدود 20 درصد پیشرفت داشت فقط. در نتیجه گفتم شاید بهتر باشه فرمت سطح پایین بکنم و سریع تر به نتیجه برسم چون اطلاعات روی هارد برام اهمیتی نداره کلا
    دوست عزیز من اگر اطلاعات مهم نیست دیسک ویندوز 7 یا 10 بزارین کلا همه پارتیشن هارو پاک کنین پارتیشن مادر تکی رو هم فرمت کنید اگه امکانش داشت بدسکتور اذیت نکرد ..بعد با دیسک بوتیبل شده کرک شده اقدام به repar کنید ارزششو داره
    فرمت سطح پایین جواب نمیده شما امتحان کنید تا بهتون ثابت شه

9. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه masood.ashoori789's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوست عزیز این هارد ارزش وقت گذاشتن نداره، رفع بد سکتور اگر محدود باشه میشه زمان گذاشت و رفع کرد ،
    راه حل من اینه که با برنامه regenerator قسمت انتخاب سکتور شروع رو بزنید ، با چند بار آزمون خطا انقدر سکتور رو جلو ببرید تا از روی قسمت آسیب دیده رد بشید ، اگر دیدید حجم باقی مانده ارزش استفاده رو داره با برنامه های مرتبط اون قسمت هارد رو مارک کنید غیر فعال بشه ، چون این بدسکتور و فرمت که انجام دادید رفع نشده و همچنان مشکل باقی هست ، بدسکتور هم قابلیت انتشار داره ، یعنی اگر باقی بمونه در سکتور های مجاور پیشروی می‌کنه ،

11. 3 کاربر از masood.ashoori789 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

دوست عزیز این هارد ارزش وقت گذاشتن نداره، رفع بد سکتور اگر محدود باشه میشه زمان گذاشت و رفع کرد ،
    راه حل من اینه که با برنامه regenerator قسمت انتخاب سکتور شروع رو بزنید ، با چند بار آزمون خطا انقدر سکتور رو جلو ببرید تا از روی قسمت آسیب دیده رد بشید ، اگر دیدید حجم باقی مانده ارزش استفاده رو داره با برنامه های مرتبط اون قسمت هارد رو مارک کنید غیر فعال بشه ، چون این بدسکتور و فرمت که انجام دادید رفع نشده و همچنان مشکل باقی هست ، بدسکتور هم قابلیت انتشار داره ، یعنی اگر باقی بمونه در سکتور های مجاور پیشروی می‌کنه ،
    البته اگه نرم افزاری باشه نه سخت افزاری

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اگه برنامه WD تحت داس رو اجرا میکردین و با اون LLF میکردین ظرف یکی دوساعت به سرعت کار رو براتون به اتمام میرسوند و سریع تمام سکتورها رو بازنویسی میکرد .
    این کاری که شما کردین مشابه همون regenerator داره براتون عمل میکنه و زمانش مثل هم دیگه میشه ، چون گفتین تحت داس میخواین فکر نمیکردم دیگه از نسخه تحت ویندوزش استفاده کنید .
    اما ایرادی نداره به هرحال مشکلتون رفع میشه .

بدسکتور نرم افزاری فقط وقتی میشه مثال زد که یک فایل به علت بدسکتور خراب شده باشه و بعدش کپی بشه به جای دیگه و همچنان مشکل داشته باشه .
    اما بدسکتور بطور کلی سخت افزاری هست و کاری که این برنامه ها میکنن فقط علامت گذاشتن سکتور های خراب هارددیسک هست ، که از این به بعد دیگه هیچ اطلاعاتی روشون نوشته و ازشون خونده نشه .

14. 3 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اگه برنامه WD تحت داس رو اجرا میکردین و با اون LLF میکردین ظرف یکی دوساعت به سرعت کار رو براتون به اتمام میرسوند و سریع تمام سکتورها رو بازنویسی میکرد .
    این کاری که شما کردین مشابه همون regenerator داره براتون عمل میکنه و زمانش مثل هم دیگه میشه ، چون گفتین تحت داس میخواین فکر نمیکردم دیگه از نسخه تحت ویندوزش استفاده کنید .
    اما ایرادی نداره به هرحال مشکلتون رفع میشه .

بدسکتور نرم افزاری فقط وقتی میشه مثال زد که یک فایل به علت بدسکتور خراب شده باشه و بعدش کپی بشه به جای دیگه و همچنان مشکل داشته باشه .
    اما بدسکتور بطور کلی سخت افزاری هست و کاری که این برنامه ها میکنن فقط علامت گذاشتن سکتور های خراب هارددیسک هست ، که از این به بعد دیگه هیچ اطلاعاتی روشون نوشته و ازشون خونده نشه .
    ببخشد برای روشی که می گین چند ساعت بیشتر وطل نمی کشه باید چگونه عمل کنم؟ چه چیزی رو باید دریافت کنم و اجرا کنم و ...

چون الان دو روز گذشته و تا نیمه هم پر نشده

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •