تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 29

نام تاپيک: چطور هارد لپ تاپ رو فرمت سطح پایین llf کنم؟

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

دوست عزیز یک راه دیگه هست Wise Disk Cleaner رو نصب کنین تمام درایور هارو باهش دیفراگ و انلالیز و ..کنید برای یکی از دوستانم جواب داد بعضی از سکتور هارو رد میکنه عملکردش بهتر میشه حالا شما تست کن 1 ساعت وقت نمیبره

2. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوست عزیز یک راه دیگه هست Wise Disk Cleaner رو نصب کنین تمام درایور هارو باهش دیفراگ و انلالیز و ..کنید برای یکی از دوستانم جواب داد بعضی از سکتور هارو رد میکنه عملکردش بهتر میشه حالا شما تست کن 1 ساعت وقت نمیبره
    درود و ممنون از راهنماییتون

اما مشکل اینه که من نمی تونم دیگه توی ویندوز بیام. وقتی وارد ویندوز می شم دیگه رایانه قفل می کنه. هارد وضعیتش فکر کنم خیلی خراب شده

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

درود و ممنون از راهنماییتون

اما مشکل اینه که من نمی تونم دیگه توی ویندوز بیام. وقتی وارد ویندوز می شم دیگه رایانه قفل می کنه. هارد وضعیتش فکر کنم خیلی خراب شده
    نهایتا اخرین فرصت اینه بزاری بدسکتوری کنه اونم خیلی وقت میبره جواب داد که خوب نداد باید تعویض کنی این هارد دیگه اطمینانی نیست

5. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ببخشد برای روشی که می گین چند ساعت بیشتر وطل نمی کشه باید چگونه عمل کنم؟ چه چیزی رو باید دریافت کنم و اجرا کنم و ...

چون الان دو روز گذشته و تا نیمه هم پر نشده
    اگه مطمئن هستید که مارک و برند هارد دیسک لپتاپ شما وسترن دیجیتال هست به روش زیر عمل کنید .
    (اگه نباشه برنامه کار نمیکنه و باید از برنامه های دیگه موجود استفاده کنید )

بعد از دانلود فایل ایزو و رایت اون روی یو اس بی .
    دستگاه رو با بوت USB بالا بیارید و در ابتدا از گزینه های پیش رو گزینه داس پروگرم رو انتخاب نمایید :

بعد از این بخش گزینه هارد دیسک تولز را انتخاب نمایید

در نهایت برنامه WDClear رو اجرا کنید .

در این بخش با انتخاب گزینه 1 وارد برنامه می شوید ، ابتدا از قسمت Select Drive هارد دیسک خودتون رو انتخاب کنید
    (اگه هارد دیسک وسترن دیجیتال نداشته باشید اینجا با پیام not found روبرو خواهید شد و باید خارج شده سپس میبایست از دیگر برنامه های مناسب هارد دیسکتون استفاده کنید، نیازی به ری استارت سیستم نیست با تایپ دکمه M منو تمامی برنامه ها باز شده و شما میتوانید دیگر برنامه های مورد نیاز خودتون رو انتخاب کنید)

فرض را بر این میگرم که هارد دیسک خودتون رو درست انتخاب کردین و اینجا نمایان شده ، بعد از انتخاب هارد دیسک .
    گزینه بعدی که Zero هست را باید انتخاب و اقدام به بازگردانی هارد دیسک به وضعیت صفر کارخانه کنید .
    نرم افزار اصلی تولید کننده هر قطعه باید انتخاب اول باشه تا به بهترین نحو و سریعترین زمان کارشما انجام بشه ، مدت زمان مورد نیاز برای انجام چنین کاری برای یک هارد دیسک 160 گیگا بایتی بیشتر از 3 ساعت نخواهد بود .

نرم افزارهای عمومی مثل ریجنریتور و برنامه های خوب دیگه در این پکیج زیاد هستند ، همینطور نرم افزار های اصلی کارخانه سازنده دیگر برندها .
    بعد از بازگردانی به حالت صفر کارخانه شما باید مجدد اقدام به پارتیشن بندی کنید ، این کار را بصورت کلاسیک با سیستم عامل داس از داخل همین پکیج میتوانید انجام دهید و یا از نرم افزارهای قابل اعتماد و یا ویزارد نصب ویندوز بهره ببرید ،
    بعد از انجام پارتیشن بندی نیاز به فرمت تمامی درایو ها خواهید داشت.

7. 2 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

شاید دوستانی باشن این مشکل رودارن علت؟ جابجایی و تکان حین عملیات کپی و پردازشی

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اگه مطمئن هستید که مارک و برند هارد دیسک لپتاپ شما وسترن دیجیتال هست به روش زیر عمل کنید .

دستگاه رو با بوت USB بالا بیارید و در ابتدا از گزینه های پیش رو گزینه داس پروگرم رو انتخاب نمایید :

در این بخش با انتخاب گزینه 1 وارد برنامه می شوید ، ابتدا از قسمت Select Drive هارد دیسک خودتون رو انتخاب کنید
    (اگه هارد دیسک وسترن دیجیتال نداشته باشید اینجا با پیام not found روبرو خواهید شد و باید خارج شده سپس میبایست از دیگر برنامه های مناسب هارد دیسکتون استفاده کنید، نیازی به ری استارت سیستم نیست با تایپ دکمه M منو تمامی برنامه ها باز شده و شما میتوانید دیگر برنامه های مورد نیاز خودتون رو انتخاب کنید)

فرض را بر این میگرم که هارد دیسک خودتون رو درست انتخاب کردین و اینجا نمایان شده ، بعد از انتخاب هارد دیسک .
    گزینه بعدی که Zero هست را باید انتخاب و اقدام به بازگردانی هارد دیسک به وضعیت صفر کارخانه کنید .
    نرم افزار اصلی تولید کننده هر قطعه باید انتخاب اول باشه تا به بهترین نحو و سریعترین زمان کارشما انجام بشه ، مدت زمان مورد نیاز برای انجام چنین کاری برای یک هارد دیسک 160 گیگا بایتی بیشتر از 3 ساعت نخواهد بود .

نرم افزارهای عمومی مثل ریجنریتور و برنامه های خوب دیگه در این پکیج زیاد هستند ، همینطور نرم افزار های اصلی کارخانه سازنده دیگر برندها .
    بعد از بازگردانی به حالت صفر کارخانه شما باید مجدد اقدام به پارتیشن بندی کنید ، این کار را بصورت کلاسیک با سیستم عامل داس از داخل همین پکیج میتوانید انجام دهید و یا از نرم افزارهای قابل اعتماد و یا ویزارد نصب ویندوز بهره ببرید ،
    قدم به قدم پیش رفتم اما همون اروری که گفته not found بودین رو گرفت به این معنا که هارد من انگار WD نیست. چطور می شه متوجه شد که هارد چیه؟ ( چون الان به ویندوز و .. دسترسی ندارم که بدونم برند هارد چی هست و..)

لپ تاپم DELL Vostro 1500 قدیمی هست

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

(اگ.

نرم افزاز نرم افزارهای قابل اعتماد و یا ویزارد نصب ویندوز بهره ببرید ،
    از طریق ستاپ بایوس وارد شدم اما اطلاعات خاصی درباره برند هارد انگار وجود نداره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته این اطلاعات رو هم از طریق خود نرم افزاری که معرفی کردید به من داد از هارد

Last edited by pashangparsi6; 28-08-2018 at 17:25.

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

قدم به قدم پیش رفتم اما همون اروری که گفته not found بودین رو گرفت به این معنا که هارد من انگار WD نیست. چطور می شه متوجه شد که هارد چیه؟ ( چون الان به ویندوز و .. دسترسی ندارم که بدونم برند هارد چی هست و..)

لپ تاپم DELL Vostro 1500 قدیمی هست
    دوست عزیز این هارد شما کلی دردسر داره و احتمال میدم در 70 % regenator بدسکتور رو شناسایی کنه که غیر قابل وصفه زمان بره ...روش های دیگه هم زیاد جوابگو نیست من فقط با regenator موفق شدم...الان شما دیسک ویندوز رو بزارین پارتشین مادر رو فرمت کنید و روی همون ویندوز نصب کنید و پارتشین بندی نکنید سعی کنید اطلاعات زیاد هم کپی نکنید روش احتمالا 60 % جواب بده بعدش که وارد ویندوز شدید دیفراگ و رو با اون نرم افزاری که پیشنهاد دادم انجام بدین
    اگر بازم نتیجه نگرفتید یک چیز میتونم بگم اونم اینکه
    یک هارد سیگیت بخری 359 پایان کمک دیگه ای از دست بنده بر نمیاد

12. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوست عزیز این هارد شما کلی دردسر داره و احتمال میدم در 70 % regenator بدسکتور رو شناسایی کنه که غیر قابل وصفه زمان بره ...روش های دیگه هم زیاد جوابگو نیست من فقط با regenator موفق شدم...الان شما دیسک ویندوز رو بزارین پارتشین مادر رو فرمت کنید و روی همون ویندوز نصب کنید و پارتشین بندی نکنید سعی کنید اطلاعات زیاد هم کپی نکنید روش احتمالا 60 % جواب بده بعدش که وارد ویندوز شدید دیفراگ و رو با اون نرم افزاری که پیشنهاد دادم انجام بدین
    اگر بازم نتیجه نگرفتید یک چیز میتونم بگم اونم اینکه
    یک هارد سیگیت بخری 359 پایان کمک دیگه ای از دست بنده بر نمیاد
    با سپاس. ببنید من با خرید هارد مشکلی ندارم. الان این هارد روی لپ تاپ هست. من می تونم هارد دیگه ای روش بندازم؟ چه نوع هاردی می تونم روش بندازم. مدل لپ تاپم هم مشخص هست و قدیمی هست. این هاردی که می گین رو چطور می شه روی لپ تاپ انداخت؟
    Last edited by pashangparsi6; 28-08-2018 at 17:29.

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

ببنید من با خرید هارد مشکلی ندارم. الان این هارد روی لپ تاپ هست. من می تونم هارد دیگه ای روش بندازم؟ چه نوع هادری می تونم روش بندازم. مدل لپ تاپم هم مشخص هست و قدیمی هست
    شما الان اون روش رو انجام بده و در نهایت اقا عطا مدیر انجمن هارد نظر نهایی رو بگن

15. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •