تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 22

نام تاپيک: نحوه و روند شکایت از فروشندگان خرید غیرحضوری مثل شیپور و دیوار

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض نحوه و روند شکایت از فروشندگان خرید غیرحضوری مثل شیپور و دیوار

سلام
    کسی از روند ثبت شکایت از فروشنده‌هایی که از طریق شیپور آگهی دادن ولی کلاهبرداری میکنن، اطلاع داره؟
    هفته پیش از یک فروشنده یک قلم کالا به‌صورت غیرحضوری خریدم و از طریق واریز کارت به کارت پول کالا رو دادم
    از همون روزی که گفت براتون ارسال کردم، درخواست شناسه پستی کردم و ایشون چندان اعتنا نمیکرد و قول فردا پس فردا میداد
    بعدش هم بهونه گرفتاری و مشکلات شخصی رو آورد تا چند روز پیش که کلا دیگه تماس هم جواب نمیدادن
    به شیپور زنگ زدم و ماجرا رو گفتم و پشتیبانی شیپور هم گفت که باید به دادسرا مراجعه کنین
    حالا سوالم این هست که مراجعه به دادسرا چطور هست؟ از قبل باید فرم و درخواست پر کنیم؟ به کدوم بخش باید مراجعه کنیم؟ هزینه‌اش چه مقدار میشه؟ و از همه مهم‌تر چه مدارکی لازم هست؟
    پیشاپیش از پاسخگوییتون ممنونم

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اگه مبلغش زیاد بوده یا پافشاری دارین که اون شخص رو تنبیه بکنید ، برید دادسرا
    اما بنظر من بیخیالش بشید ، توی معامله های نفر به نفر معمولا توی همین سایت ها هم نوشته ؛ باید رودرو معامله کنید.

یک دادخواست مینویسید و از طرف بخاطر کارش با شرح دقیق ماجرا شکایت میکنید ، اونجا عریضه نویس نشته کمکتون میکنه .

اما اگه اصلا براتون هزینه مهم نیست و میخواین طرف رو تنبیه کنید به دفتر وکالت یک وکیل پایه یک دادگستری مراجعه کنید و وکالت نامه امضا کنید تا اون بجای شما شکایت کنه و پیگیر کارتون باشه ، جوری که حسابی طرف کلاه بردار رو ادب کنید .

3. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

اگه مبلغش زیاد بوده یا پافشاری دارین که اون شخص رو تنبیه بکنید ، برید دادسرا
    اما بنظر من بیخیالش بشید ، توی معامله های نفر به نفر معمولا توی همین سایت ها هم نوشته ؛ باید رودرو معامله کنید.

یک دادخواست مینویسید و از طرف بخاطر کارش با شرح دقیق ماجرا شکایت میکنید ، اونجا عریضه نویس نشته کمکتون میکنه .

اما اگه اصلا براتون هزینه مهم نیست و میخواین طرف رو تنبیه کنید به دفتر وکالت یک وکیل پایه یک دادگستری مراجعه کنید و وکالت نامه امضا کنید تا اون بجای شما شکایت کنه و پیگیر کارتون باشه ، جوری که حسابی طرف کلاه بردار رو ادب کنید .
    مبلغش انقدر نیست که بخوام وکیل بگیرم ولی انقدر هم نیست که بیخیالش بشم
    ممنون از نظرتون
    منتظر نظر بقیه دوستان هم هستم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

یک نفر هارد اکسترنال تو شیپور اگهی کرده بود ب اسم ۱۵۰ که پیام میدادی میگفت
    هارد ۵۰۰ صد تومن ، ۱ ترا ۲۰۰ ، ۴ ترا ۵۰۰ گفت پول رو واریز کن میفرستم
    اینکارو نکردم
    اگه کسی بخواد به شهر دیگه کالایی ارسال کنه میتونه داخل ایسام ثبت نام کنه اونجا پول داخل سایت میمونه تا جنس دستت برسه بعد تایید میکنی به حساب طرف واریز میشه
    شیپور و دیوار برای معاملات حضوریه

6. 4 کاربر از motedayn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

یک نفر هارد اکسترنال تو شیپور اگهی کرده بود ب اسم ۱۵۰ که پیام میدادی میگفت
    هارد ۵۰۰ صد تومن ، ۱ ترا ۲۰۰ ، ۴ ترا ۵۰۰ گفت پول رو واریز کن میفرستم
    اینکارو نکردم
    اگه کسی بخواد به شهر دیگه کالایی ارسال کنه میتونه داخل ایسام ثبت نام کنه اونجا پول داخل سایت میمونه تا جنس دستت برسه بعد تایید میکنی به حساب طرف واریز میشه
    شیپور و دیوار برای معاملات حضوریه
    بله میدونم این‌ها رو ولی ایسام واسه کاربرای اکثرا حرفه‌ای هست
    به علاوه ایسام تعرفه زیادی میگیره که واقعا به‌صرفه نیست
    من خودم همین هفته گذشته 3 بار از فروشنده‌های شیپور خرید کردم که فقط یکیش که همین آقا باشه، بدقولی کرده و اون دو نفر بدون هیچ مشکلی واسم ارسال کردن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

L
    بله میدونم این‌ها رو ولی ایسام واسه کاربرای اکثرا حرفه‌ای هست
    به علاوه ایسام تعرفه زیادی میگیره که واقعا به‌صرفه نیست
    من خودم همین هفته گذشته 3 بار از فروشنده‌های شیپور خرید کردم که فقط یکیش که همین آقا باشه، بدقولی کرده و اون دو نفر بدون هیچ مشکلی واسم ارسال کردن
    میدونم میدونید منتهی ایسام برای خریدار قابل اطمینان تره
    راجب شکایت هم اینو در نظر بگیرید کلی رفت و امد داره این وسط باید یک هزینه ای هم بکنید
    ولی اگه خیلی براتون مهمه برید دادسرا اونجا بهشون بگید هر چیزی که لازم داشته باشه همونجا کامل راهنمایتون میکنن

9. 2 کاربر از motedayn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

L

میدونم میدونید منتهی ایسام برای خریدار قابل اطمینان تره
    راجب شکایت هم اینو در نظر بگیرید کلی رفت و امد داره این وسط باید یک هزینه ای هم بکنید
    ولی اگه خیلی براتون مهمه برید دادسرا اونجا بهشون بگید هر چیزی که لازم داشته باشه همونجا کامل راهنمایتون میکنن
    خب همین
    منم دقیقا میخوام بدونم روندش به چه صورت هست که آیا ارزش پیگیری داره یا نه
    دوست داشتم از تجربه دوستانی که قبلا این مشکل رو داشتن استفاده کنم

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

هیچ وقت بدون ضمانت به کسی که نمیشناسید اطمینان نکنید

هیچ وقت اگر کسی گفت پول به حسابتون میریزم اون جنس رو نفروشید بذارید برای خودم و حتما هم باید برید پیش عابر بانک تا پول واریز کنم بدونید که دزد کارت به کارت هست

یه بار یه خونه برای اجاره گذاشته بودم تو دیوار طرف زنگ زد گفت پول به حسابت میریزم اما خونه رو به کس دیگه نده من هم خر شدم بدون فکر کردن قبول کردم

گفت برو پیش عابربانک پول میریزم به حسابت یه موجودی بگیر ببین پول واریز شده یا نه من هم رفتم بعدش دیدم هر چی پول تو کارتم بود غیب شده و رفته به حساب اون

دزدی کارت به کارت به این صورته که برای دزدی باید حتما اونی که میخواد ازش دزدی بشه و دزد باید پای خودپرداز باشن لحظه دزدی تا دزد بتونه پولش رو بریزه به حساب خودش

یه باگی هست تو دستگاههای خودپرداز که دزدها ازش استفاده میکن نمیدونم چکار میکنن و چه کدهایی رو میزنن

اما هر جا اگر کسی گفت میخواد پول به حسابتون بریزه بهش شک کنید و از هوا حلیم تو دیگ نیفتید مثل من

من رفتم شکایت هم کردم به پلیس فتا هنوز هم یک سال هم بیشتره گذشته خبری نشده ازش

دزدی کارت به کارت رو سرچ کنید

12. 2 کاربر از FOURTH RETURN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه MVGroup's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

هیچ وقت بدون ضمانت به کسی که نمیشناسید اطمینان نکنید

هیچ وقت اگر کسی گفت پول به حسابتون میریزم اون جنس رو نفروشید بذارید برای خودم و حتما هم باید برید پیش عابر بانک تا پول واریز کنم بدونید که دزد کارت به کارت هست

یه بار یه خونه برای اجاره گذاشته بودم تو دیوار طرف زنگ زد گفت پول به حسابت میریزم اما خونه رو به کس دیگه نده من هم خر شدم بدون فکر کردن قبول کردم

گفت برو پیش عابربانک پول میریزم به حسابت یه موجودی بگیر ببین پول واریز شده یا نه من هم رفتم بعدش دیدم هر چی پول تو کارتم بود غیب شده و رفته به حساب اون

دزدی کارت به کارت به این صورته که برای دزدی باید حتما اونی که میخواد ازش دزدی بشه و دزد باید پای خودپرداز باشن لحظه دزدی تا دزد بتونه پولش رو بریزه به حساب خودش

یه باگی هست تو دستگاههای خودپرداز که دزدها ازش استفاده میکن نمیدونم چکار میکنن و چه کدهایی رو میزنن

اما هر جا اگر کسی گفت میخواد پول به حسابتون بریزه بهش شک کنید و از هوا حلیم تو دیگ نیفتید مثل من

من رفتم شکایت هم کردم به پلیس فتا هنوز هم یک سال هم بیشتره گذشته خبری نشده ازش

دزدی کارت به کارت رو سرچ کنید
    یعنی شما فقط اعلام موجودی گرفتید و کارتتون هک شد؟ به جز گرفتن موجودی، آیا کار دیگه ای هم کردید؟
    چون من شنیدم اینا میگن برو دم عابر بانک. زبان سیستم رو انگلیسی کن و یک سری کارهای دیگه که از اون طریق از کارت طرف پول میگیرن.

14. این کاربر از MVGroup بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

یعنی شما فقط اعلام موجودی گرفتید و کارتتون هک شد؟ به جز گرفتن موجودی، آیا کار دیگه ای هم کردید؟
    چون من شنیدم اینا میگن برو دم عابر بانک. زبان سیستم رو انگلیسی کن و یک سری کارهای دیگه که از اون طریق از کارت طرف پول میگیرن.
    بله بدون اینکه رمز کارتمو داشته باشه آره فکر کنم زبون هم گفت انگلیسی کن

16. این کاربر از FOURTH RETURN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •