تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: خرید قوی ترین مودم 4.5G با برق شهری (قوی از نظر گیرندگی)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

14 خرید قوی ترین مودم 4.5G با برق شهری (قوی از نظر گیرندگی)

سلام این سوال یکی از دوستانم هست که میخوایم براش هدیه یه مودم بخریم.

خونه این ها ADSL نمی گیره (هنوز شماره ندارن، مخابرات بهشون نداده). ایرانسل آنتن داره. بد نیست. ولی خیلی هم قوی نیست. الان دو تا مودم ایرانسل داره راضی نیست. یه مودم خیلی قوی می خواد از نظر گیرندگی.

با برق شهری هم باشه. خیلی قوی باشه. چون چند نفری میخوایم براش بخریم و خودش هم پول میده. قیمت مهم نیست.

ممنون

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

مودم huawei b525 قیمتشم فکرکنم الان باید ۱.۵ملیون باشه

3. این کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام
    اگه گیرندگی براتون تو اولویت هست توصیه میکنم یک MikroTik SXT LTE بخرین که قیمتش حدود 500ت هست
    این مودم تو فضای بیرونی (مثلا پشت‌بام) نصب میشه به همین خاطر تو قدرت گیرندگی هیچ رقیبی نداره
    سیم‌کارت داخل این مودم قرار میگیره و به شما یک کابل خروجی اینترنت میده
    حالا اگه به اینترنت وایرلس هم نیاز دارین، میتونین یک اکسس پوینت هم که حدود 150ت قیمت داره در کنار این مودم بخرین تا اینترنت کابلی رو بتونین بصورت WiFi استفاده کنین

5. این کاربر از zorro0641 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام
    اگه گیرندگی براتون تو اولویت هست توصیه میکنم یک MikroTik SXT LTE بخرین که قیمتش حدود 500ت هست
    این مودم تو فضای بیرونی (مثلا پشت‌بام) نصب میشه به همین خاطر تو قدرت گیرندگی هیچ رقیبی نداره
    سیم‌کارت داخل این مودم قرار میگیره و به شما یک کابل خروجی اینترنت میده
    حالا اگه به اینترنت وایرلس هم نیاز دارین، میتونین یک اکسس پوینت هم که حدود 150ت قیمت داره در کنار این مودم بخرین تا اینترنت کابلی رو بتونین بصورت WiFi استفاده کنین
    سلام و تشکر

راه حل شما خیلی اصولی و عالی هست. منتها چند مشکل در اجرایی شدنش برای دوستم وجود داره.

متاسفانه این ها خونه شون مجتمعی هست و اجازه نمی دن روی پشت بام کوچکترین چیزی بذارن. کلید هم فقط دست مدیر ساختمونه که یه خانم 85 ساله هست و اصلا نمی فهمه که کل تجهیزات این بچه به اندازه یه جعبه دستمال کاغذیه. الان سر گذاشتن دیش ماهواره هم سال هاست که دعوا دارن.

برای همین دنبال یه مودم با گیرندگی بالا هستیم. این راه های اصولی خیلی خوبه ولی برای این بیچاره جواب نمی ده. همراه اول که کلا در خونه این ها تعطیله. رایتل اینترنت E می ده که نیازی به توضیح نیست. فقط ایرانسل خوبه به شرطی که مودم خوبی داشته باشه. متاسفانه همه مودم های بازار با یک استاندارد و یک گیرندگی هستن و فقط فرستندگی بیشتر یا گسترده تری دارند.

حالا شما هم که فنی هستید و خلاق اگر لطف کنید یک مودم قوی معرفی کنید ممنون می شم. مودم معرفی شده قبلی عالی هست از همه نظر ولی شاید یه مقدار قیمت بالاش به خاطر طراحی بی نهایت زیباش باشه. اگر چیزی مثل اون هست ارزون تر یا کلا چیزی که توصیه شما باشه ممنون می شم.

با تشکر فراون بابت نظرتون

7. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام و تشکر

راه حل شما خیلی اصولی و عالی هست. منتها چند مشکل در اجرایی شدنش برای دوستم وجود داره.

متاسفانه این ها خونه شون مجتمعی هست و اجازه نمی دن روی پشت بام کوچکترین چیزی بذارن. کلید هم فقط دست مدیر ساختمونه که یه خانم 85 ساله هست و اصلا نمی فهمه که کل تجهیزات این بچه به اندازه یه جعبه دستمال کاغذیه. الان سر گذاشتن دیش ماهواره هم سال هاست که دعوا دارن.

برای همین دنبال یه مودم با گیرندگی بالا هستیم. این راه های اصولی خیلی خوبه ولی برای این بیچاره جواب نمی ده. همراه اول که کلا در خونه این ها تعطیله. رایتل اینترنت E می ده که نیازی به توضیح نیست. فقط ایرانسل خوبه به شرطی که مودم خوبی داشته باشه. متاسفانه همه مودم های بازار با یک استاندارد و یک گیرندگی هستن و فقط فرستندگی بیشتر یا گسترده تری دارند.

حالا شما هم که فنی هستید و خلاق اگر لطف کنید یک مودم قوی معرفی کنید ممنون می شم. مودم معرفی شده قبلی عالی هست از همه نظر ولی شاید یه مقدار قیمت بالاش به خاطر طراحی بی نهایت زیباش باشه. اگر چیزی مثل اون هست ارزون تر یا کلا چیزی که توصیه شما باشه ممنون می شم.

با تشکر فراون بابت نظرتون
    خواهش میکنم نظر لطفتون هست
    البته مودمی که معرفی کردم خدمتتون تنها 4G هست و مودم‌های 4.5G انلاک مطمئنا قیمت بسیار بیشتری دارن و تعداد مدل‌هاشون هم بسیار محدوده
    در ضمن حتما لازم نیست پشت‌بام نصب کنن، میتونن کنار پنجره و از سمت بیرون ساختمون قرار بدن
    کاش میگفتین استفاده این دوستتون از اینترنت چه مقدار هست
    مدام در حال دانلود و اپلود هست یا ترافیک ماهانه مصرفیش نهایتا به 100 گیگ میرسه
    و اینکه در حال حاضر از چه مودمی استفاده میکنه، شاید بشه بجای خرید یک مودم تنها یک آنتن تقویتی مناسب براش خرید
    توصیه دیگم این هست که یک مودم B310 بخرین به همراه یک آنتن خارجی (مثلا Blazing Fast) که پشت پنجره قرار میگیره و قطعا تاثیرگذار هست (قیمت مودم حدود 500ت و انتن 150ت)
    این مودم باز هم 4G هست و بعید میدونم بتونین با قیمت زیر 800ت مودم 4.5G حتی دوست دوم پیدا کنین
    ارزون ترین راه هم خرید یه مودم B612 یا همون TF-I60 ایرانسل (ترجیحا آنلاک شده) هست که اسم 4.5G داره به اضافه یک انتن خارجی هست (مودم رو میتونین با 250ت و انتن رو با 200ت خریداری کنین)
    و توصیه اخرم هم این هست که تو این آشفته بازار سعی کنین جنس نو نخرین و مدل های کارکرده رو مد نظر قرار بدین
    باز هم سوالی بود درخدمتم

9. این کاربر از zorro0641 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

خواهش میکنم نظر لطفتون هست
    البته مودمی که معرفی کردم خدمتتون تنها 4G هست و مودم‌های 4.5G انلاک مطمئنا قیمت بسیار بیشتری دارن و تعداد مدل‌هاشون هم بسیار محدوده
    در ضمن حتما لازم نیست پشت‌بام نصب کنن، میتونن کنار پنجره و از سمت بیرون ساختمون قرار بدن
    کاش میگفتین استفاده این دوستتون از اینترنت چه مقدار هست
    مدام در حال دانلود و اپلود هست یا ترافیک ماهانه مصرفیش نهایتا به 100 گیگ میرسه
    و اینکه در حال حاضر از چه مودمی استفاده میکنه، شاید بشه بجای خرید یک مودم تنها یک آنتن تقویتی مناسب براش خرید
    توصیه دیگم این هست که یک مودم B310 بخرین به همراه یک آنتن خارجی (مثلا Blazing Fast) که پشت پنجره قرار میگیره و قطعا تاثیرگذار هست (قیمت مودم حدود 500ت و انتن 150ت)
    این مودم باز هم 4G هست و بعید میدونم بتونین با قیمت زیر 800ت مودم 4.5G حتی دوست دوم پیدا کنین
    ارزون ترین راه هم خرید یه مودم B612 یا همون TF-I60 ایرانسل (ترجیحا آنلاک شده) هست که اسم 4.5G داره به اضافه یک انتن خارجی هست (مودم رو میتونین با 250ت و انتن رو با 200ت خریداری کنین)
    و توصیه اخرم هم این هست که تو این آشفته بازار سعی کنین جنس نو نخرین و مدل های کارکرده رو مد نظر قرار بدین
    باز هم سوالی بود درخدمتم
    با سپاس فراوان بابت لطف شما و راهنمایی هاتون.

فردا اطلاعات دقیقی می گیرم که در حال حاضر چه مودمی داره . مصرفش سنگینه یعنی شاید ماهی 200 تا 300 گیگ. بازی پلی استیشن آپدیت می کنه و یوتیوب و بلوری و .... .
    خونه شون فکر کنم طبقه 6 ام باشه . نمی دونم چجوری می تونه آنتن در بیرون بذاره. قطعا راه حل هایی وجود داره ولی متاسفانه من اطلاعات و دانش کافی ندارم و تا حالا هم ندیدم. در این مورد هم یه توضیحی می دید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

با سپاس فراوان بابت لطف شما و راهنمایی هاتون.

فردا اطلاعات دقیقی می گیرم که در حال حاضر چه مودمی داره . مصرفش سنگینه یعنی شاید ماهی 200 تا 300 گیگ. بازی پلی استیشن آپدیت می کنه و یوتیوب و بلوری و .... .
    خونه شون فکر کنم طبقه 6 ام باشه . نمی دونم چجوری می تونه آنتن در بیرون بذاره. قطعا راه حل هایی وجود داره ولی متاسفانه من اطلاعات و دانش کافی ندارم و تا حالا هم ندیدم. در این مورد هم یه توضیحی می دید.
    منظورم از انتن خارجی، آنتن اکسترنال بود
    یعنی آنتنی که به مودم وصل میشه و خارج از بدنه مودم قرار میگیره، نه آنتن فضای باز
    این آنتن رو میتونه داخل ساختمون پشت پنجره بزاره تا قدرت گیرندگی مودم رو افزایش بده
    البته آنتن فضای باز هم هست ولی قیمتشون و همچنین روش نصبشون پیپیچده‌تر هست. فکر میکنم همون آنتن خارجی اگه پشت پنجره قرار بگیره مشکل دوستتون رو حل میکنه

12. این کاربر از zorro0641 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •