تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 40 از 44 اولاول ... 30363738394041424344 آخرآخر
نمايش نتايج 391 به 400 از 433

نام تاپيک: فریمور ویرایش شده مودم Huawei B612 (ایرانسل Tf-i60)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    این دوتا فایل exe رو از کجا دانلود کنم ممنون

- - - Updated - - -

سلام

- - - Updated - - -

سلام

- - - Updated - - -

سلام

2. 2 کاربر از JVC_ATX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام

- - - Updated - - -

سلام

- - - Updated - - -

سلام

- - - Updated - - -

سلام
    سلام

- - - Updated - - -

سلام

- - - Updated - - -

سلام

- - - Updated - - -

سلام
    کدوم دوتا فایل ؟ exe رو از کجا دانلود کنم ممنون

4. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

الان این مدل رو برای ایرانسل دارم انلاک میشه برای همراه اول استفاده کنم؟

6. 2 کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

سلام دوستان کسی نمیدونه کدوم فریمور این گزینه bridge mode داره خیلی گزینه خوبیه اگه کسی بدونه منم میگم به چه درد میخوره

- - - Updated - - -

سلام دوستان کسی نمیدونه کدوم فریمور این گزینه bridge mode داره خیلی گزینه خوبیه اگه کسی بدونه منم میگم به چه درد میخوره

- - - Updated - - -

8. 4 کاربر از abjadhoz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nima-ZF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

دوست عزیز این گزینه حالت پل یا بریج فکر کنم روی تمام فریمور ها هست مگر اینکه دستی حذفش کرده باشن
    اینم 195 بنفش

داداش کاربردشم همون بالا نوشته چی هست

10. 2 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

این گزینه، دقیقا مشابه زمانی هست که مودم ADSL خودتون رو بجای اتصال حالت PPPoE روی Bridge قرار میدین.
    برای این استفاده میشه که خود مودم فقط خدمات ارتباطی رو ارائه بده اما اینترنت رو دریافت نکنه و یک دستگاه ثانویه که میتونه هر دستگاه دیگه ای مثل یک روتر یا یک کامپیوتر باشه، اینترنت رو دریافت کنه و مستقیم به ISP وصل بشه.
    درواقع مودم از روی خودش پل میزنه، انگار که وجود نداره و دستگاه دیگه ای رو مرتبط میکنه ، حالا بعضی ها ممکنه بگن چه فرقی میکنه، اگه خود مودم اینترنت رو بگیره که بهتره، از همه پورت هاش میتونه ارائه بده و هر دستگاهی بهش وصل شه اینترنت دریافت میکنه، حالت معمولی بهتره و اصلا چه دلیلی داشته این حالت Bridge رو گذاشتن.

جواب اینه که وقتی ISP یک آی پی به یک مشترک اختصاص میده، اگه اون آی پی رو مودم دریافت کنه، از روی اینترنت فقط خود اون مودم در دسترس خواهد بود و شبکه یا دستگاه دیگه ای توی شبکه دیده نمیشه، ممکنه دستگاهی داشته باشید که نیاز باشه اون بصورت مدیریت شده در اینترنت دیده بشه و سرویس های زیادی از شبکه داخلی رو در اینترنت قرار بده، مودم ها هم البته با استفاده از قابلیت پورت فوروارد میتونن بعضی سرویس ها رو از شبکه شما در دسترس اینترنت قرار بدن اما خوب محدود عمل میکنن.

مثلا اگه بخواهید چندین وی پی ان سرور درست کنید از انواع مختلف مثل اوپن وی پی ان، Ipsec، sstp و یا غیره، مودم امکان راه اندازی این سرورها رو نداره پس باید یک دستگاه دیگه رو مستقیم به اینترنت متصل کنه، در این صورت آی پی اختصاص داده شده پابلیک آی اس پی به دستگاه متصل به مودم اختصاص داده خواهد شد و نه به خود مودم.

در نهایت باید اشاره کنم که اینترنت همراه ایران به هر مشترک یک آی پی پابلیک اختصاص نمیده، بنابراین استفاده از این گزینه معنایی پیدا نمیکنه.
    یعنی حتی یک پورت فوروارد ساده هم عمل نخواهد کرد، مگر اینکه با ای اس پی جهت دریافت آی پی مذاکره کنید و یا از سرویس دهنده های جانبی مثل شاتل و غیره در مودمتون استفاده کنید.

12. 4 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

دوستان و استادان عزیز سلام
    من نیاز به کمکتون دارم
    یه مودم‌tf-i60 ایرانسل گرفتم،سیم کارت 4g گذاشتم روش و نت داره ،۴ تا درگاه lan کار میکند،میخوام سوئیچر بهش وصل کنم و از درگاه های rj45 بیشتری استفاده کنم،سوئیچر که بهش وصل میکنم،به سوئیچر اینترنت نمیده،در صورتی که همین سوئیچر رو به مودم adsl های دیگه میرنم کار میکنه،ممنون میشم راهنماییم کنید و بگید چجوری میتونم سوئیچرم رو راه اندازی کنم روی tf-i60 ایرانسل ورژن هم‌اپدیت کردم با خودم مودم و لاک ایرانسل هست

14. 2 کاربر از Saeed949494 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان و استادان عزیز سلام
    من نیاز به کمکتون دارم
    یه مودم‌tf-i60 ایرانسل گرفتم،سیم کارت 4g گذاشتم روش و نت داره ،۴ تا درگاه lan کار میکند،میخوام سوئیچر بهش وصل کنم و از درگاه های rj45 بیشتری استفاده کنم،سوئیچر که بهش وصل میکنم،به سوئیچر اینترنت نمیده،در صورتی که همین سوئیچر رو به مودم adsl های دیگه میرنم کار میکنه،ممنون میشم راهنماییم کنید و بگید چجوری میتونم سوئیچرم رو راه اندازی کنم روی tf-i60 ایرانسل ورژن هم‌اپدیت کردم با خودم مودم و لاک ایرانسل هست
    ربطی به مودموتون نداره، اگه یکی از پورت های RJ45 مودم رو به کامپیوتر میزنید و اینترنت دارید، به سویچ هم بزنید نباید مشکلی باشه و درواقع اینترنت بطور قطعی به سویچ میرسه.
    مشکل احتمالا از تنظیمات سویچ هست که روش یک آی پی قرار داره که با آی پی مودم سیم کارتی شما همخوانی نداره، یا اینکه DHCP Server سویچ روشنه

فقط در صورتی مشکل از مودم هست و نیاز به تنظیم مودم دارید که شما وقتی با کابل مستقیما از پورت مودم به کامپیوتر وصل میکنید، اینترنت نداشته باشید.

16. 3 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nima-ZF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

ربطی به مودموتون نداره، اگه یکی از پورت های RJ45 مودم رو به کامپیوتر میزنید و اینترنت دارید، به سویچ هم بزنید نباید مشکلی باشه و درواقع اینترنت بطور قطعی به سویچ میرسه.
    مشکل احتمالا از تنظیمات سویچ هست که روش یک آی پی قرار داره که با آی پی مودم سیم کارتی شما همخوانی نداره، یا اینکه DHCP Server سویچ روشنه

فقط در صورتی مشکل از مودم هست و نیاز به تنظیم مودم دارید که شما وقتی با کابل مستقیما از پورت مودم به کامپیوتر وصل میکنید، اینترنت نداشته باشید.
    تشکر از شما استاد عزیز
    ایشون مشکلشون غیرفعال بودن پورت lan بود یعنی روی حالت wan بود
    که باید توی تنظیمات مودم تغییر میدادن مشکلشون اینجا حل شد پاسخشون رو دادیم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

18. 4 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

داداش مدل سوئیچرم tp link-tl-sf1008d هست ۸ پورته
    چطوری میتونم تنظیمات سوئیچر رو درست کنم
    اخه با راهنمایی دوستمون که lan only گذاشتم،سوئیچر یه اینترنت پر از قطع وصلی رسوند
    ولی دیر پینگ میده و از هر 3 پینگی که رو 8.8.8.8 میده خیلی تایم اوت هاش بیشتره!!!!

20. 2 کاربر از Saeed949494 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •