تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 39 از 44 اولاول ... 29353637383940414243 ... آخرآخر
نمايش نتايج 381 به 390 از 433

نام تاپيک: فریمور ویرایش شده مودم Huawei B612 (ایرانسل Tf-i60)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

اخه 2 نفر با من از تهران تماس گرفتند، گفتند که خود مودم را میخرند- 350 تومان بدون سیم کارت - خب حتما یک راهی پیدا کردند
    من شهرستانم ، توی دیوار و شیپور تبلیغ زده بودم- انیها تهران بودند- در ضمن می گفتند خوشون سیکم کارت مبین نت دارند- در صورتی که خالی بندی بود ، چون من پرسیدم اصلا مبین نت سیم کارت خالی نمی فروشه به هیچکس

2. 3 کاربر از ali215215 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اخه 2 نفر با من از تهران تماس گرفتند، گفتند که خود مودم را میخرند- 350 تومان بدون سیم کارت - خب حتما یک راهی پیدا کردند
    من شهرستانم ، توی دیوار و شیپور تبلیغ زده بودم- انیها تهران بودند- در ضمن می گفتند خوشون سیکم کارت مبین نت دارند- در صورتی که خالی بندی بود ، چون من پرسیدم اصلا مبین نت سیم کارت خالی نمی فروشه به هیچکس
    سیم کارت خالی میفروشه خود من و بیشتر بچه ها دارن . کلا درسته هیچی نشد نداره ولی فعلا راه حل عمومی یا خصوصی و یا کسی که انلاک قبول کنه پیدا نشده . مبین نت هم مودم هاشو گرون کرده و شما زدی 350 خب میخرن و با همون سیم کارت مبین نت یا ماهان نت باهاش کار میکنن .

4. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سیم کارت خالی میفروشه خود من و بیشتر بچه ها دارن . کلا درسته هیچی نشد نداره ولی فعلا راه حل عمومی یا خصوصی و یا کسی که انلاک قبول کنه پیدا نشده . مبین نت هم مودم هاشو گرون کرده و شما زدی 350 خب میخرن و با همون سیم کارت مبین نت یا ماهان نت باهاش کار میکنن .
    نه بابا الان توی سایت خودشون زدند با 100 گیگ - 3 ماه 600 هزار تومان
    خوشون مودم میخرن 250 تومان

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nima-ZF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

صابر جان درود
    چجور سیم کارت خالی میفروشن بگو منم بگیرم ازشون ؟

7. 3 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

صابر جان درود
    چجور سیم کارت خالی میفروشن بگو منم بگیرم ازشون ؟
    پیام خصوصی برات فرستادم

9. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

پیام خصوصی برات فرستادم
    سیم کارت خالی دیتا برای چی بکار میاد؟

11. 3 کاربر از ali215215 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سیم کارت خالی دیتا برای چی بکار میاد؟
    منظور از خالی یعنی بدون مودم و با بسته اینترنت و فعال شده و ثبت شده به اسم خودتون و راحت باهاش میرن اینترنت .

13. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

منظور از خالی یعنی بدون مودم و با بسته اینترنت و فعال شده و ثبت شده به اسم خودتون و راحت باهاش میرن اینترنت .
    خب اخوی اینها سیم کارتاشون روی مودم ها لاک شده - سیم موبایل که نیست روی هر وسیله ای نصب کرد و استفاده کرد
    من از خود شرکت پرسیدم گفت اصلا سیم کرات فروشی نداشتیم و نداریم

15. 4 کاربر از ali215215 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

خب اخوی اینها سیم کارتاشون روی مودم ها لاک شده - سیم موبایل که نیست روی هر وسیله ای نصب کرد و استفاده کرد
    من از خود شرکت پرسیدم گفت اصلا سیم کرات فروشی نداشتیم و نداریم
    جای دیگه اینو نگو آبروی کارشناس ها و شرکت مبین نت میره برادر عزیر و ارجمند من سیم کارت قفل نمیشه مودم قفل میشه برا سیم کارتهای مبین نت و شما راحت میتونی با همین سیم کارت tdd مبین نت رو مودم i60 که انلاک شده و از باند 42 و 43 ( tdd ایرانسل و مبین نت ) پشتیبانی میکنه اینترنت بگیری و استفاده کنی . و یا بنده الان سیم کارت tdd مبین نت دارم راحت میتونم مودم مبین نت شما یا هر کسی دیگه ای در ایران رو بخرم یا قرض کنم و سیم کارت مبین نت خودم رو بیندازم روش و راحت استفاده کنم فرق هم نمیکنه مودم b612 مبین نت باشه یا الباقی مودم های tdd مبین نت . اینها رو میگم از روی تست و امتحان و کارکرد بدون مشکل هست نه از روی شایعه یا حدس و گمان .

در ضمن مبین نت یک سیم کارت دیگه هم به اسم 360 داره این سیم کارت هم در بعضی مراکز استان ها یا شهرها که tdd وجود دارد از شبکه tdd مبین نت و در شهرهایی که اصلا tdd وجود ندارد از شبکه fdd همراه اول به صورت رومینگ استفاده میکند و این سیم کارت چون با fdd هم به صورت رومینگ کار میکند راحت ما میندازیم رو مودم های گوناگون از جمله e3372 یا e5577 یا هر مودم دیگه ای که کافیه گزینه رومینگ و پشتیبانی از دو باند 3 و 7 داشته باشه و از اینترنت مبین نت استفاده میکنیم . همین سیم کارت راحت رو مودم b612 شما هم جواب میده چرا چون سیم کارت خود مبین نت هست و با روشن کردن گزینه رومینگ مودم شما و انتخاب شبکه fdd انتن هم میاد و اینترنت هم برقرار میشه . بازم سوالی بود در خدمت هستم

به اون حرف های شرکت یا بعضی نمایندگی ها هم گوش نکنید سیم کارت بدون مودم هم میفروشن مودم بدون سیم کارت هم میفروشن کافیه جاشو و آدمشو پیدا کنید همانطور که ایرانسل بدون مودم سیم کارت tdd فروش نداره ولی جاشو و ادمشو پیدا کنید راحت براتون هر چند تا دلتون خواست با بسته یا بدون بسته فراهم میکنه و شما هم میخرید . خود ما هم سیم کارت مبین نت از نمایندگی و به نام خودمون بدون هیچ مودمی خریدیم کاملا قانونی و ثبت شده و الانم داره کار میکنه مگر نه عقل از سرمون نپریده بود بریم 600 پیاده بشیم برا مودم و سیم کارت مبین نت که قفله و قفلش هم باز نمیشه و میمونه یک طرف بلا استفاده . البته برا ما و نوع استفاده ما میگم مگر نه بعضی ها همون مودم و سیم کارت مبین نت دارن و خیلی هم راضی هستن و دنبال انلاک یا تغییر اپراتور و یا استفاده از دیگر سیم کارتها رو این مودم نیستن و هر ماه هم شارژ میکنن .
    Last edited by saber73; 23-01-2020 at 20:58.

17. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nima-ZF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

جای دیگه اینو نگو آبروی کارشناس ها و شرکت مبین نت میره برادر عزیر و ارجمند من سیم کارت قفل نمیشه مودم قفل میشه برا سیم کارتهای مبین نت و شما راحت میتونی با همین سیم کارت tdd مبین نت رو مودم i60 که انلاک شده و از باند 42 و 43 ( tdd ایرانسل و مبین نت ) پشتیبانی میکنه اینترنت بگیری و استفاده کنی . و یا بنده الان سیم کارت tdd مبین نت دارم راحت میتونم مودم مبین نت شما یا هر کسی دیگه ای در ایران رو بخرم یا قرض کنم و سیم کارت مبین نت خودم رو بیندازم روش و راحت استفاده کنم فرق هم نمیکنه مودم b612 مبین نت باشه یا الباقی مودم های tdd مبین نت . اینها رو میگم از روی تست و امتحان و کارکرد بدون مشکل هست نه از روی شایعه یا حدس و گمان .

در ضمن مبین نت یک سیم کارت دیگه هم به اسم 360 داره این سیم کارت هم در بعضی مراکز استان ها یا شهرها که tdd وجود دارد از شبکه tdd مبین نت و در شهرهایی که اصلا tdd وجود ندارد از شبکه fdd همراه اول به صورت رومینگ استفاده میکند و این سیم کارت چون با fdd هم به صورت رومینگ کار میکند راحت ما میندازیم رو مودم های گوناگون از جمله e3372 یا e5577 یا هر مودم دیگه ای که کافیه گزینه رومینگ و پشتیبانی از دو باند 3 و 7 داشته باشه و از اینترنت مبین نت استفاده میکنیم . همین سیم کارت راحت رو مودم b612 شما هم جواب میده چرا چون سیم کارت خود مبین نت هست و با روشن کردن گزینه رومینگ مودم شما و انتخاب شبکه fdd انتن هم میاد و اینترنت هم برقرار میشه . بازم سوالی بود در خدمت هستم

به اون حرف های شرکت یا بعضی نمایندگی ها هم گوش نکنید سیم کارت بدون مودم هم میفروشن مودم بدون سیم کارت هم میفروشن کافیه جاشو و آدمشو پیدا کنید همانطور که ایرانسل بدون مودم سیم کارت tdd فروش نداره ولی جاشو و ادمشو پیدا کنید راحت براتون هر چند تا دلتون خواست با بسته یا بدون بسته فراهم میکنه و شما هم میخرید . خود ما هم سیم کارت مبین نت از نمایندگی و به نام خودمون بدون هیچ مودمی خریدیم کاملا قانونی و ثبت شده و الانم داره کار میکنه مگر نه عقل از سرمون نپریده بود بریم 600 پیاده بشیم برا مودم و سیم کارت مبین نت که قفله و قفلش هم باز نمیشه و میمونه یک طرف بلا استفاده . البته برا ما و نوع استفاده ما میگم مگر نه بعضی ها همون مودم و سیم کارت مبین نت دارن و خیلی هم راضی هستن و دنبال انلاک یا تغییر اپراتور و یا استفاده از دیگر سیم کارتها رو این مودم نیستن و هر ماه هم شارژ میکنن .
    ‍یعنی عاشق این پشتیبان های شرکت های اینترنتیم من قصه ها میگن برا خودشون
    من خودم مبین نت رو با طرح 360 اوردم تو خونه تست کردم با i60 خودم رو گوشی هم گذاشتم و راحت استفاده کردم بعدم دادم صاحبش رفت
    کلا رو هرچی دوست داشته باشی میتونی استفاده کنی داداش گرامی صابر جان درست میگن
    در ادامه ی حرفای ایشون مثالی رو بزنم برای دوستان
    اون دفعه صابرجان گفتن ایرانسل td رومینگ میکنه روی های وب منم برای تست رفتم سیم کارت i60خودم رو ثبت نام کنم دیدم زده که 500 هزارتومان باید پرداخت کنی برای طرح یکساله که با مودم میدن نمایندگی هم اشنا بود هرچی زور زد نشد غیرفعالش کنه وبرا همین ثبتش نکردم و خودشون یه خط td برام جدید گرفتن از تو پنلشون
    کلا اینجا ایرانه باید اشناش رو داشته باشی

19. 3 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •