تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 44 اولاول ... 1521222324252627282935 ... آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 433

نام تاپيک: فریمور ویرایش شده مودم Huawei B612 (ایرانسل Tf-i60)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان
    بنده یک مودم tfi60 ایرانسل خریداری نمودم ولی به دلیل اینکه اصلا ایرانسل در منزل ما tdlte آنتن نمی دهد می خواهم سیم کارت های دیگه رو هم رو اون استفاده کنم.

با خواندن تمامی صفحات و پست ها و دیگر پست ها الان کلا گیج شدم.
    الان نمیدونم فرق آنلاک با ریختن فریمور چیه کلا ریختن فریمور چند مرحله داره (آیا آنلاک با فریمور متفاوته؟) و کلا انقدر اسکریپت ها و فریمور های متفاوتی زحمت کشیدید معرفی کردید که اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم.
    لطفا اگر میشه یه بار دیگه برای بنده و امثال بنده این 3 مورد رو آقا صابر که خودشون فریمور رو ادیت کردن یا یکی از دوستان دیگه توضیح بدن

1- آیا برای ریختن فریمور های معرفی شده باید اول آنلاک کنیم؟ اصلا فرق آنلاک و فریمور و اسکریپت چیه؟
    2- تو بعضی از موارد دوستان اشاره کردند که از اسکریت آنلاک استفاده کنیم - آیا استفاده از اسکریپت یا اون آموزشی که توی فایل پی دی اف گذاشته شده تفاوت داره؟
    3- آیا در صورت عملیات ناموفق امکان بازگشت به فریمور اصلی وجود دارد؟

اگه میشه لطفا یکی از دوستان شسته رفته مراحل رو بگه و بهترین نسخه فریمور رو معرفی کنه
    مممنون
    دیگه به بزرگواریتون ببخشید ما بی سوادیم

2. این کاربر از jemitter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mehrdad84's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام دوستان من مودم tfi60ایرانسل را با موفقیت از طریق cmdآنلاک کردم ورزن الانش 192 هست اگر ورزن 196 بریزم دوباره لاک میشه؟این ورزن 192 طاهرا فقط 4gداره چون سیم کارت tdlde ایرانسل را گذاشتم رو آنتن همون 4gنشان می داد اگر ورژن 196 را بریزم ca فعال میشه ؟با تشکر از اقا صابر

4. این کاربر از mehrdad84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان
    بنده یک مودم tfi60 ایرانسل خریداری نمودم ولی به دلیل اینکه اصلا ایرانسل در منزل ما tdlte آنتن نمی دهد می خواهم سیم کارت های دیگه رو هم رو اون استفاده کنم.

با خواندن تمامی صفحات و پست ها و دیگر پست ها الان کلا گیج شدم.
    الان نمیدونم فرق آنلاک با ریختن فریمور چیه کلا ریختن فریمور چند مرحله داره (آیا آنلاک با فریمور متفاوته؟) و کلا انقدر اسکریپت ها و فریمور های متفاوتی زحمت کشیدید معرفی کردید که اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم.
    لطفا اگر میشه یه بار دیگه برای بنده و امثال بنده این 3 مورد رو آقا صابر که خودشون فریمور رو ادیت کردن یا یکی از دوستان دیگه توضیح بدن

1- آیا برای ریختن فریمور های معرفی شده باید اول آنلاک کنیم؟ اصلا فرق آنلاک و فریمور و اسکریپت چیه؟
    2- تو بعضی از موارد دوستان اشاره کردند که از اسکریت آنلاک استفاده کنیم - آیا استفاده از اسکریپت یا اون آموزشی که توی فایل پی دی اف گذاشته شده تفاوت داره؟
    3- آیا در صورت عملیات ناموفق امکان بازگشت به فریمور اصلی وجود دارد؟

اگه میشه لطفا یکی از دوستان شسته رفته مراحل رو بگه و بهترین نسخه فریمور رو معرفی کنه
    مممنون
    دیگه به بزرگواریتون ببخشید ما بی سوادیم
    جسارتا چون صابر جان نیستند من پاسختون رو میدم
    1- فریمور نسخه OS هست که روی مودمتون نصب میکنید و ربطی به لاک و انلاک بودن نداره شما هر فریموری رو روی مودمتون میتونید نصب کنید و مودم با این کار انلاک نمیشه فقط امکانات فریمور ها فرق میکنه
    2- بله این دو تا با هم فرق میکنند فریموری که همراه فایل PDF هست ویرایش شده که یه کد انلاک خاص روش جوب بده و با اون انلاک بشه ولی فریمور های دیگه این ویرایش روشون انجام نشده
    و ودوستان فقط دو تا روش ارتباطی به نام ADB و Telnet رو به فریمور اضافه کردن که اسکریت انلاک توسط این دو روش به مودم وصل مبشه و بخشی از مودم که مربوط به لاک مودم هست تغییر میده که مودم انلاک بشه
    3- بله هم ورزن 192 هم ورژن 196 ایرانسل توسط بچه ها تو انجمن گذاشته شده میتونید برگردید به اونا

6. 2 کاربر از MH.Mousavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ویرایش جدید فریمور 195 با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] + امکانات جدید که در عکس ها میبینید :

لینک دانلود :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نکته:

با این فریمور میتوان مودم رو هم انلاک کرد از طریق اسکریپت جدید :

دانلود اسکریپت انلاک :

به دلیل وجود باگ در قسمت ipv6 و غیر قابل انتخاب بودن و غیر قابل استفاده بودن این فریمور نسخه دیگری رو برای دانلود میزارم و هیچ فرقی با این نسخه نداره و تمامی امکانات فریمور قبلی رو داره و فقط قسمت dns رو حذف کردم ولی راحت براتون اموزش میدم در صورت نیاز چطوری میتونید از طریق مرورگر کروم و قسمت ویرایش element این مرورگر گزینه dns رو اضافه کنید و ویرایش کنید . برای ورود به قسمت ویرایش از روی کیبورد دکمه های : ctrl+shift+i رو فشار دهید .

فیلم آموزش با حجم 11 مگابایت : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فریمور جدید و اصلاحی195 :

Last edited by saber73; 12-02-2019 at 23:00.

8. 4 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

سلام من بالاخره توسنتم اول به ورژن 192 و آنلاک و بعد به 196 آقا صابر فلش کنم.
    الان یه مساله ای که وجود داره اینه که بعد از 24 ساعت (یا شایدم کمتر) روشن بودن مودم آنتن میپره و اینترنت قطع میشه.
    سیم کارت tdlte ایرانسله.
    میخواستم ببینم دوستان تاحالا به این مشکل برخوردند؟ و آیا این فریمور stable است؟

10. این کاربر از jemitter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام من بالاخره توسنتم اول به ورژن 192 و آنلاک و بعد به 196 آقا صابر فلش کنم.
    الان یه مساله ای که وجود داره اینه که بعد از 24 ساعت (یا شایدم کمتر) روشن بودن مودم آنتن میپره و اینترنت قطع میشه.
    سیم کارت tdlte ایرانسله.
    میخواستم ببینم دوستان تاحالا به این مشکل برخوردند؟ و آیا این فریمور stable است؟
    فکر نکنم از فریمور باشه چون رو قسمت نتورک ستینگ فریمور دستکاری صورت نگرفته و اورجینال ایرانسل هست . شما مودم رو ریست کن و ببین فرقی داره یا اگر تونستی از نسخه بدون دستکاری 196 ایرانسل که در انجمن موجوده استفاده کن و تست بگیر .

12. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

به دلیل وجود باگ در قسمت ipv6 و غیر قابل انتخاب بودن و غیر قابل استفاده بودن این فریمور نسخه دیگری رو برای دانلود میزارم و هیچ فرقی با این نسخه نداره و تمامی امکانات فریمور قبلی رو داره و فقط قسمت dns رو حذف کردم ولی راحت براتون اموزش میدم در صورت نیاز چطوری میتونید از طریق مرورگر کروم و قسمت ویرایش element این مرورگر گزینه dns رو اضافه کنید و ویرایش کنید . برای ورود به قسمت ویرایش از روی کیبورد دکمه های : ctrl+shift+i رو فشار دهید .

فیلم آموزش با حجم 11 مگابایت : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فریمور جدید و اصلاحی195 :

سلام صابر جان
    توی این ورژن کانفیگ های وب رو هم پاک کردید؟
    Last edited by hamedxx1; 17-02-2019 at 16:55.

14. این کاربر از hamedxx1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام صابر جان
    توی این ورژن کانفیگ های وب رو هم پاک کردید؟
    بله کلا کانفیگهای tr069 های وب رو از قسمت cwm در داخل webui و در داخل app پاک کردم و این سرویس رو خاموش کردم .

16. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام
    با این اسکریپ امکانش هست که مودم مبین نت نسخه جدیدش انلاک بشه ؟
    اگه هست طریقه استفاده از این اسکریپ رو بفرمایید
    ممنون از شما

18. این کاربر از xlove66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    با این اسکریپ امکانش هست که مودم مبین نت نسخه جدیدش انلاک بشه ؟
    اگه هست طریقه استفاده از این اسکریپ رو بفرمایید
    ممنون از شما
    خیر متاسفانه انلاک نمیشه . و راهی تا به امروز براش پیدا نشده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •