تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 93

نام تاپيک: از بین این ۳ تا دختر کدومش رو برای ازدواج انتخاب میکنین؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

14 از بین این ۳ تا دختر کدومش رو برای ازدواج انتخاب میکنین؟

سلام لطفا آقایان جواب بدن.

فرض میکنیم شرایط ازدواج رو دارین و ۳ گزینه برای انتخاب. کدومش رو ترجیح میدین
    ؛ ( فقط این ۳ انتخابو دارین)

۱. دختری که لیسانس داره و مدل هست، بواسطه مدل بودن عکس و فیلم های زیادی از ایشون روی شبکه های اجتماعی هست . هم خودش میگذاره و هم آتلیه ها و آرایشگاهها و مزون ها ... اکثر روزهای ماه در آرایشگاه یا مزون ها هست. قیافشم خوبه. از این راه درآمد داره. بواسطه فعالیش با جماعت مرد معاشرت بیشتری داره.
    ۲. دختری دیپلم داره ، دربارش تحقیق کردین و دستتون اومده آدم پاک و از خانواده قابل قبولیه، زیباست و با فهم و شعور، اهل مطالعه و البته امروزیه. هنرمنده اما فعلا کار نمیکنه .
    ۳. دختری که اهل تفریح و گشت و گذاره، روابطش با دیگران آزاده، مسافرتای مجردی میره ... مشروب و فلان . کافه رو ...تحصیلکردس و قیافشم بد نیست. سرکار موقت میره. عکسای شخصیش رو بدون خصوصی کردن اکانت توی شبکه های اجتماعی میذاره.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

برای من فرفی نداره ولی 1 و 3 باشن خوبه
    مخصوصا سه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

برای من فرفی نداره ولی 1 و 3 باشن خوبه
    مخصوصا سه
    واست مهم نیست یه ریسکایی داره که ممکنه دورت بزنه و بهت خیانت کنه؟ زن مشروب خورم مگه زن زندگی میشه؟

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

واست مهم نیست یه ریسکایی داره که ممکنه دورت بزنه و بهت خیانت کنه؟ زن مشروب خورم مگه زن زندگی میشه؟
    میگن ازون چیزی ک انتظار داری سرت میاد ؟ درسته؟ تو از ادم شماره دو ک دیپلم داره کلا توجیح ای ک گفتی رو ممکنه درست باشه همنطوری ک تو میگی باشه ممکن ضدش هم باشه پس این مورد مثل بازی مین ویندوز اکس پی میمونه ممکنه اشتباه بزنی
    من ادمی رو دیدم ک حتی میگفتی بابا این چادریه این ....... هرچی ک فکر میکردی بخواد خیانت بکنه 35 سالش با یه پسر 14 ساله داشت همیشه اون چیزی ک تو میبنی حقیقت نداره رفیق
    دختر اول لیسانس داره خب معلومه تحصیلاتش خوبه مغزش بازه درسته عکس میذاره از خودش رو اینستا و هرچی ولی دلیل نمیشه ک بخواد خیانت بکنه و کارش اونه وقتی ک دل ببنده دیگه عمرا بخواد ب فکر خیانت بیافته سوم مرد هم میتونه دستشو بگیره از کار مزون اینا درش بیاره ک تا خیالش از خیانت تخت باشه
    اما سومی

اینو بدون هرکی مشروب میخوره ادم صادقی هست مستی و راستی اکثرا هستن و اصلا ب فکر اینطور چیزا نیست
    چرا شاید تو دوستی بخواد با چن نفر بریزه رو هم ولی اگ اونی باشی ک باز تو دلش هستی بدونه زندگیشی دیگه تمومه
    صفت شناسی باید بکنیشون ن با زندگی نامه اشون چیزی دستت نمیرسه
    من با خیلی دخترا سرو کار داشتم حتی اینایی ک تو میگی خوبن من بدتر ازاینا رو دیدم

5. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

میگن ازون چیزی ک انتظار داری سرت میاد ؟ درسته؟ تو از ادم شماره دو ک دیپلم داره کلا توجیح ای ک گفتی رو ممکنه درست باشه همنطوری ک تو میگی باشه ممکن ضدش هم باشه پس م
    خب تو میتونی بگی توی همه ی موردا یه پتانسیل خیانت هست اما از قدیم گفتن احتیاط شرط عقله. فکر کن تو بدونی تو یه سوراخی ، زیر یه سنگی مار هست ، عقرب هست دستتو خیالت راحت دراز کنی!

صرفا عکس گذاشتن و مشروب خوردن شاید بد نباشه اما خوبم نیست، مگر آدم خودش اهلش باشه که قصش جداست.
    داداش یعنی شما با این تفاسیر میگی کسی که شهر باهاش خاطره دارن و استفاده شدس و یه عکسی ازش تو گالری ... برن اونو بگیرن چون مغزش بازه!

پس این وسط معیارانتخاب همسر چی میگه؟

- - - Updated - - -
    Last edited by jilwww; 21-08-2018 at 12:15.

7. این کاربر از jilwww بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

جوجه رو اخر پاییز میشمارن از رو ضاهر نمیشه حرفی زد

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

خب تو میتونی بگی توی همه ی موردا یه پتانسیل خیانت هست اما از قدیم گفتن احتیاط شرط عقله. فکر کن تو بدونی تو یه سوراخی ، زیر یه سنگی مار هست ، عقرب هست دستتو خیالت راحت دراز کنی!

صرفا عکس گذاشتن و مشروب خوردن شاید بد نباشه اما خوبم نیست، مگر آدم خودش اهلش باشه که قصش جداست.
    داداش یعنی شما با این تفاسیر میگی کسی که شهر باهاش خاطره دارن و استفاده شدس و یه عکسی ازش تو گالری ... برن اونو بگیرن چون مغزش بازه!

پس این وسط معیارانتخاب همسر چی میگه؟

- - - Updated - - -
    اولن داداش تو از کجا میدونی شهر باهاشون خاطره دارن ؟ چون با کلی ادم میگرده باید بگیم ج ده اس؟

اینا ب دانش و تجربه طرف بستگی داره ک چی ب چیه معلومه خودت زیاد سرو کار نداشتی با دختر و ....
    ولی در همین حد بگم و برم ک الان دیگ دوره قدیم نیست ک بخوان ننه اقاها بیان تصمیم بگیرن یا دوره داهات نیست عروس رو بندازن رو خرو ....
    نه اینا نیست
    باید خودت زرنگ باشی تشخصیات لازم رو انجام بدی
    و اینو بدون من خودم شیطونک بازیایی رو کردم و اینکه اگه ی زمان طرفم کرده باشه باید بگم اول بگم خودم نباید میبودم
    الانم داداش سال 70 یا 80 نیست داداش 97 هم داره تموم میشه داریم میرم تو 400

10. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

شماره 3 رو انتخاب میکنم
    البته تحصیل کرده بودن رو واسشون نوشتی اما مشخص نشد چقدر ادم با سوادی باشه ، تحصیلات ممکنه باشه اما سواد نباشه ، عقل و فهم و درک هم نباشه

اما در کل ادمی که افتاب مهتاب ندیده باشه آفته زندگیه ، هرچی تجربه بالاتر از نظر من بهتر
    مشروب خوری هم اصلا واسه من فاکتوری نیست که بخوام اصلا توی معیار هام حسابش کنم ، بخوره نخوره واسم فرقی نداره
    تازه خودمم بعضی وقت ها مشروب میخورم ، اگه پایه خودم باشه که خیلی بهتر

12. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

آدم از اول ، از ترس اینکه ممکنه زلزله بیاد ، نمیره تو خیابون بخوابه
    میره تو خونه زندگی میکنه اما محکم کاری میکنه که خونش رو سرش خراب نشه .

اینکه شاید یکی خیانت کنه دلیل این نیست که ادم ارتباطش رو با بخش عظیمی از جامعه قطع کنه .
    من نگاه میکنم که خود اون شخص از نظر شخصیتی قابل اعتماد هست و یا نه .
    بعدشم همیشه یک راه نهایی واسه خودم باز میذارم که اگه روزی خیانت دیدم یا به هر دلیلی طرفم دنبال سواستفاده رفت
    منم در جواب همین رفتار رو باهاش انجام بدم و درضمن اجازه سو استفاده ندم.

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

سلام لطفا آقایان جواب بدن.

فرض میکنیم شرایط ازدواج رو دارین و ۳ گزینه برای انتخاب. کدومش رو ترجیح میدین
    ؛ ( فقط این ۳ انتخابو دارین)

۱. دختری که لیسانس داره و مدل هست، بواسطه مدل بودن عکس و فیلم های زیادی از ایشون روی شبکه های اجتماعی هست . هم خودش میگذاره و هم آتلیه ها و آرایشگاهها و مزون ها ... اکثر روزهای ماه در آرایشگاه یا مزون ها هست. قیافشم خوبه. از این راه درآمد داره. بواسطه فعالیش با جماعت مرد معاشرت بیشتری داره.
    ۲. دختری دیپلم داره ، دربارش تحقیق کردین و دستتون اومده آدم پاک و از خانواده قابل قبولیه، زیباست و با فهم و شعور، اهل مطالعه و البته امروزیه. هنرمنده اما فعلا کار نمیکنه .
    ۳. دختری که اهل تفریح و گشت و گذاره، روابطش با دیگران آزاده، مسافرتای مجردی میره ... مشروب و فلان . کافه رو ...تحصیلکردس و قیافشم بد نیست. سرکار موقت میره. عکسای شخصیش رو بدون خصوصی کردن اکانت توی شبکه های اجتماعی میذاره.
    ببین از این 3مورد کلا دوری کن چرا؟
    اولی غیرقابل کنترل هست چون با مردها زیاد درارتباط هست ادمیزاد غیرقابل پیش بینیه!
    دومی فقط بدرد بچه داری میخوره نه زندگی چون این جور زن ها ماندنی نیستن وزیاد سر مسائل زندگی حساس چیغ وفریاد میزنن ...
    سومی بد نیست ولی فاجعس .چون مسافرت های مجردی و رفت وامدها وبدتر پخش عکس های خصوصی افراد زیادی رو جمع میکنه کلا شر هست ایجاهم که ایرانه
    .........
    امکان نداره یک فرد زیبا باشه هم شعور وفهم و هنرمند هم باشه پیکاسو هم شعور وفهم نداشت ولی هنرمند بزرگی بود

15. این کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •