تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910
نمايش نتايج 91 به 93 از 93

نام تاپيک: از بین این ۳ تا دختر کدومش رو برای ازدواج انتخاب میکنین؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

نظریات جالبی دادن از قدیم گفتند کبوتر با کبوتر باز با باز کند همجنس با همجنس پرواز طبیعی هست کسی که در زندگی مشورب می خوره شاید خیلی از کارهای دیگه رو هم انجام بده لذا از اینکه همسر مشروب خور داشته باشه خوشحاله اما گذشته وقتی پسری با دختری دوست میشد و حالی میکرد هیچوقت با اون ازدواج نمیکرد چون میگفت وقتی با من اینطور هست لابد با دیگران هم بوده ولی حالا فرق میکنه غیرت و مردونگی رفته کنار اگه کسی عکس زنش رو توی هر کامپیوتر و گوشی با هر نوا آرایشی ببینی و یا پیش هر مرد دیگه ای کیف کنه این اوج تمدن و فرهنگ حساب میشه لابد بعد از چند روز هم یک مرد دیگه به عنوان شریک جنسیش دیده میشه همون چیزی که توی خارج هست من اگه بخوام ازدواج کنم با دختری ازدواج میکنم که عفت داشته باشد دین داشته باشه و زن زندگی باشه نکته مهم توی انتخاب زن خانواده است که خانواده اصل و نصب داری باشه مثل بعضی که از دهاتهای اطراف اومدن تهرون و عفت و حیا رو کنار گذاشتن وقتی ازشون بپرسید بابا و ننت کیه نمیتونه جواب بده نیست و اخر این که زیبا هر چند ملاک است ولی اصل نیست روزی به ملانصرالدین گفتند چند تا دختر هست بیا یکی رو انتخاب کن رفت و زشت ترین رو انتخاب کرد گفتند دختر به اون زیبایی رو ول کردی گفت این زن من است ولی اون که خوشکل هستش زن خیلی ها هست یعنی کسی که زیبا باشه ممکنه عرض کردم ممکنه به علت اینکه چشمای زیادی دنبالش هست روزی منحرف بشه ولی زنی که من انتخاب کردم هرچند نسبت به دیگران زیبایی چندانی نداره چشمی هم دنبالش نبست

2. 4 کاربر از bashie110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

نمیشه سه تاشونو با هم انتخاب کرد ؟ اینجوری که نمیشه دل دو تا دیگه رو بشکونی پس انسانیت چی میشه این وسط

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

هر سه تا

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •