تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 10 اولاول ... 345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 93

نام تاپيک: از بین این ۳ تا دختر کدومش رو برای ازدواج انتخاب میکنین؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

خداوکیلی هیچی بدتر از جهالت نیست تو تاریخ ایران رو به دینی گفتی یا به زمانی که ایران تشکیل شد؟ انقدر با اعتقادات مشکل داری که ذهنت یه راست رفت جاده خاکی.! یکم بخون وبعد جواب بده واسه خودت میگم . تو داری تاریخ دینی و مذهبی رو میگی و من دارم از فرهنگ ایران و تمدن ایران میگم.
    مورد دوم نگو گیاه خواری که باورم نمیشه . این پز روشنفکریه رو پیش ما سر دادی پیش دیگرون بازش نکن. باشه از این به بعد یه سیم برق میگیریم دستمون به خارجیا هم نشون میدیم طریقه ی صحیح ذبح حیوانات و استفاده از مواد گوشتی.
    شما اول به خودشناسی برس بعد از حقوق زنان دفاع کن لطفا! حیوانات راهشون رو پیدا کردن، انسانها هم آزادن و شما کاسه ی داغ تر از آش. قطعا برای هر زنی اول عقل و فهم و بعد برادر، پدر و همسر و مادری هست. این آدما با حرف چهار تا عذب ناموسشونو تقدیم دوستان نمیکنن. کسیم که منحرفه حسابش تو هر مملکتی جداس.
    اینکه عقایدتان اجازه نمیدهد که از روشهای نوین کشتار حیوانات و شک الکتریکی جهت کاهش زجر حیوان استفاده کنی، بایستی با شما از 1400 سال پیش صحبت کرد.
    چرا که شما حتی نمیدانید فرهنگ و تمدن را با کدام ف مینویسند.

احتمالا شما در بتنتان جنسیتی از زن شکوفا شده که اینگونه قطعا گویی میکنید. جالبه که از ابتدای تاپیک تا انتها در حال تصمیم گیری برای زندگی دیگران هستی ولی دیگران را محکوم به داغتر از کاسه آش شدن میکنی...!

محل شما حیوانات راهشون رو پیدا کردن؟!
    ظاهرا شما نه تنها متمدن هستید بلکه روانشناسی حیوانات هم دارید..

طبیعیست وقتی چیزی برای گفتن نباشد ناچار به دست و پا زدن برای غرق نشدن هستی.

به پایان سلام کن رفیق
    Last edited by siava5h; 24-08-2018 at 00:04.

2. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

اینکه عقایدتان اجازه نمیدهد که از روشهای نوین کشتار حیوانات و شک الکتریکی جهت کاهش زجر حیوان استفاده کنی، بایستی با شما از 1400 سال پیش صحبت کرد.
    چرا که شما حتی نمیدانید فرهنگ و تمدن را با کدام ف مینویسند.

احتمالا شما در بتنتان جنسیتی از زن شکوفا شده که اینگونه قطعا گویی میکنید. جالبه که از ابتدای تاپیک تا انتها در حال تصمیم گیری برای زندگی دیگران هستی ولی دیگران را محکوم به داغتر از کاسه آش شدن میکنی...!

محل شما حیوانات راهشون رو پیدا کردن؟!
    ظاهرا شما نه تنها متمدن هستید بلکه روانشناسی حیوانات هم دارید..

طبیعیست وقتی چیزی برای گفتن نباشد ناچار به دست و پا زدن برای غرق نشدن هستی.

به پایان سلام کن رفیق
    مگه چند مدل ف داریم؟ فرهنگ . ف ره ن گ. آقا کلا یه مدل ف هست کجا درس خوندی داداش؟یعنی سیم برق شما خط کشیده رو کل پروژه های بشری!
    ناآگاهی شما و زندگیتونو رو بلعیده یه آبم روش منتها خبر ندارین . کسی که هنوز نمیدونه کشورش کی بوجود اومده و با تاریخ مذهبی ( اعتقادی) از سر ناآگاهی تاریخی قاطیش میکنه باور کن باید با لگد از مملکت پرتش کرد بیرون. این نسل نمیتونه ایرانو بسازه.
    شما به آغاز یه تفکر درست سلام کن ، به آغاز دانایی

Last edited by jilwww; 24-08-2018 at 00:16.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

بله دقیقا...
    اگر بخواهیم به حیوان آزاری های شما اشاره کنیم نتنها به صفات انسانی اشاره نکردیم بلکه حتی از صفات حیوانی هم پایینتر رفتیم.
    قطعا چیزی فجیع تر از زانو زدن بر روی شانه حیوان و بریدن گلوی آن نیست.
    مسلما چیزی وحشتناک تر از پا گذاشتن بر روی بالهای حیوان و نگه داشتن سرش و بریدن گردنش نیست.
    مطمئنا هیچ حیوان آزاری حیوان صفتانه تر از بریدن گردن یک حیوان و انتظار کشیدن آنکه حیوان از فرط خون ریزی از حال برود، نیست.
    این کارها فقط از حیوان آزارهایی بر میاد که برق به گربه وصل میکنن. وگرنه من آزارم به مورچه هم نرسیده و حتی دوران خدمت سر دفاع از چندتا مورچه کم مونده بود کتک هم بخورم.
    شاید به صورت ناخواسته مورچه و سوسک و ... زیر پام یا لاستیک ماشینم رفته باشن که سر همون ها هم ناراحتم چه برسه حیوان آزاری کنم.

دلیل عصبانیت و تهمت زدنت رو نمی فهمم. من فقط میگم زن به خاطر شرایط جسمی و بدنی که داره باید یه سری اصول اخلاقی رو بیشتر از مرد رعایت کنه! ربطش به شما چیه که دخالت میکنی.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

مگه چند مدل ف داریم؟ فرهنگ . ف ره ن گ. آقا کلا یه مدل ف هست کجا درس خوندی داداش؟یعنی سیم برق شما خط کشیده رو کل پروژه های بشری!

خخخ...! چی بگم بهت آخه...

باشه تو راست میگی.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

این کارها فقط از حیوان آزارهایی بر میاد که برق به گربه وصل میکنن. وگرنه من آزارم به مورچه هم نرسیده و حتی دوران خدمت سر دفاع از چندتا مورچه کم مونده بود کتک هم بخورم.
    شاید به صورت ناخواسته مورچه و سوسک و ... زیر پام یا لاستیک ماشینم رفته باشن که سر همون ها هم ناراحتم چه برسه حیوان آزاری کنم.

دلیل عصبانیت و تهمت زدنت رو نمی فهمم. من فقط میگم زن به خاطر شرایط جسمی و بدنی که داره باید یه سری اصول اخلاقی رو بیشتر از مرد رعایت کنه! ربطش به شما چیه که دخالت میکنی.
    ببین اگر واقعا دنبال حرف حساب بودی خیلی بهتر میشد باهم صحبت کنیم. اما شما در حال تحمیل عقاید هستی.
    شما مدام در حال پیدا کردن جملات مختلف و ارتباط بی ربط به هم هستی تا بتونی به قول خودت با تحقیر کردن دیگران حرف خودت رو مستدل بدونی.

در همین پستی که دادی من خیلی راحت با کمک دوست شفیقتون میتونستم یک تحقیر سنگین برات رقم بزنم ولی این کار درستی نیست، که از چیزی که یاد گرفتم و تجربه ای که از بحث کردن با شما عقاید باوران بدست آوردم برای تحقیر نظر مخالف استفاده کنم.

اگه دنبال حرف حساب باشی و واقع بین باشی، دو جمله آخر شما دارای کوهی از ایراده.

شما در یک جمله قبل برای دیگران تصمیم گیری میکنی و دقیقا در جمله بعد مدعی هستی که به دیگران ربطی نداره...!
    فاصله در اندازه یک جمله...!
    آخه چطور ممکنه این اتفاق؟

شما اگر به همون آخرین جمله خودت پایبند باشی کل نگاه زندگی شما دگرگون میشه..!
    Last edited by siava5h; 24-08-2018 at 00:45.

7. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

ببین اگر واقعا دنبال حرف حساب بودی خیلی بهتر میشد باهم صحبت کنیم. اما شما در حال تحمیل عقاید هستی.
    شما مدام در حال پیدا کردن جملات مختلف و ارتباط بی ربط به هم هستی تا بتونی به قول خودت با تحقیر کردن دیگران حرف خودت رو مستدل بدونی.

در همین پستی که دادی من خیلی راحت با کمک دوست شفیقتون میتونستم یک تحقیر سنگین برات رقم بزنم ولی این کار درستی نیست، که از چیزی که یاد گرفتم و تجربه ای که از بحث کردن با شما عقاید باوران بدست آوردم برای تحقیر نظر مخالف استفاده کنم.

اگه دنبال حرف حساب باشی و واقع بین باشی، دو جمله آخر شما دارای کوهی از ایراده.

شما در یک جمله قبل برای دیگران تصمیم گیری میکنی و دقیقا در جمله بعد مدعی هستی که به دیگران ربطی نداره...!
    فاصله در اندازه یک جمله...!
    آخه چطور ممکنه این اتفاق؟

شما اگر به همون آخرین جمله خودت پایبند باشی کل نگاه زندگی شما دگرگون میشه..!
    باور من قصد توهین ندارم اما از اونجایی که احتمال میدم شدیدا دچار مشکلات روحی باشی نمیخوام با بحث عصبانیت کنم که بدتر هم بشی.
    اما میگم که من با دخالت تو کار افراد فاسد (چه اقتصادی چه اخلاقی چه اجتماعی) هیچ مشکلی ندارم و چون شما میگی هیچ کس حق دخالت تو هیچ چیزی رو نداره اون جمله رو بکار بردم که به خودت بگیری. اصلا شاید من فضول باشم و بخوام تو مسائل اجتماعی دخالت کنم و اجازه ندم جامعه فاسد بشه. الان تو بیایی تو کار من فضولی کنی که اینکارو نکن به نظرت خودش فضولی نیست؟ چون فضولی که تو کار فضول دیگه ای فضولی کنه شاه فضوله.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

باور من قصد توهین ندارم اما از اونجایی که احتمال میدم شدیدا دچار مشکلات روحی باشی نمیخوام با بحث عصبانیت کنم که بدتر هم بشی.
    اما میگم که من با دخالت تو کار افراد فاسد (چه اقتصادی چه اخلاقی چه اجتماعی) هیچ مشکلی ندارم و چون شما میگی هیچ کس حق دخالت تو هیچ چیزی رو نداره اون جمله رو بکار بردم که به خودت بگیری. اصلا شاید من فضول باشم و بخوام تو مسائل اجتماعی دخالت کنم و اجازه ندم جامعه فاسد بشه. الان تو بیایی تو کار من فضولی کنی که اینکارو نکن به نظرت خودش فضولی نیست؟ چون فضولی که تو کار فضول دیگه ای فضولی کنه شاه فضوله.
    مسلما کسی به ادمهای فضول بهایی نمیده...

فضولها فقط زورشون رو میزنن اما ترد شده از جامعه هستن.

چه با افتخار هم میگی...

پسته بی مغز چون لب وا کند رسوا شود...!

دوستان تاپیک اعتیاد زدن یه سر اونجا بزن، تو نکشیده تو توهمی. بکشی چی میشی
    Last edited by siava5h; 24-08-2018 at 01:54.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

اینا مقصر نیستن ، مقصر نبود آموزش و فرهنگ کافیه، نقص سیستم آموزشی نتیجش میشه چهار تا آدمی که اینور دنیان و فرهنگ اون طرف دنیا رو اجرا میکنن.
    تو فکر کردی خیلی درد جامعه و حقوق زنان رو دارن؟ نه عزیز من. هر چی جامعه فاسد تر ، حالش بیشتر.
    میخوان ببینن و لمس کنن. هر چی یه دختر آزادتر تجاوز بهش راحت تر!

بقول استاد تاریخ دانشگاه؛
    میشل هونلیک نویسنده اسلام ستیز فرانسوی می نویسد: جنگ بر ضد اسلام گرایی با کشتن مسلمانان فایده ای ندارد و فقط با فاسد کردن انها می توانیم به پیروزی برسیم پس باید بجای بمب بر سر انها دامن کوتاه ریخت.

Last edited by jilwww; 24-08-2018 at 07:31.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

مسلما کسی به ادمهای فضول بهایی نمیده...
    جامعه ی فلک زده ای داریم تقصیر شما ها هم نیست نمیشه من بگم فلانی تو افکارت اشتباهه یا به دیگرون بگم .
    مقصر آموزش غلط تو محیطای آموزشی ما، تربیت ناقص والدین و نبود برنامه های فرهنگی کافی هست.

جاممعه ی بدبختی داریم . برای مردی که شهوتش از عقلش جلو میزنه یه زن آزاد خیلی راحت تر بدست میاد تا زنی که یه حدودهایی داشته باشه.

تو راحت تن میخواهی و من راحت روح...
    Last edited by jilwww; 24-08-2018 at 07:50.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

دختر باید تک فرزند باشه - مادر اخرین سکتش در راه باشه - پدرشم فوت شده باشه - پشت کوهی هایی رو دیدم از تهرانی جماعت زن گرفتن پدر دختر براشون خونه و ماشین هم خرید . زرنگ باشید تو انتخاب هاتون بحث ی عمر زندگیه

13. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •